Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie jest mocno nierówno. Są momenty genialne i średnie. Na pewno zagram, ale nie spieszy mi się. Nadal trzymam się postanowienia ponownego kupna PS5 z trzema grami, w które chcę zagrać. Póki co wszystko miałem zaliczone, więc na liście mam Horizon:FW i GT7 dojdzie do tego nowy Spiderman albo KoTOR i wtedy biorę chyba, że w międzyczasie  wyskoczą z czymś jeszcze niezapowiedzianym 

Odnośnik do komentarza

Stream był kupsztalowy, ale jeżeli miałbym się doyebać na siłę, to te odbicia na karoserii klatkowane...:ragus: Było to widoczne na tym pierwszym gameplayu.

 

Poza tym, to chyba jestem kontent.

 

Dynamiczna pogoda będzie na wszystkich torach:

 

Cytat

All tracks will have limited time and weather transitions, featuring morning to evening time progression and weather that can cycle between sunny and cloudy.

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ginn napisał:

Stream był kupsztalowy, ale jeżeli miałbym się doyebać na siłę, to te odbicia na karoserii klatkowane...:ragus: Było to widoczne na tym pierwszym gameplayu.

 

Poza tym, to chyba jestem kontent.


Gin a Ty jak oceniasz graficznie po tym quality stream?

W ogóle wydaje mi się że w nowej Forza Horizon modele bardziej realistycznie wyglądają? pytanie do tych co grali i mają porównanie

 

Odnośnik do komentarza

@FanekPodoba mi się. Tak naprawdę, w sumie nie miałem wielkich oczekiwań, bo nawet pykając ostatnio w Sporta było mi dobrze z grafiką.  Tutaj widzę, że mamy małą ewolucję - jest ostrzej, ładniej, naturalniej. Oświetlenie zdecydowanie in plus. 

 

Szkoda, że nie było nic o AI. Skoro się tym nie chwalili, to można raczej przyjąć, że będzie ujnia. Chyba, że Kaziu nas zaskoczy...?

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walnijcie shota za każdym razem jak ktoś w tym temacie wspomni o deszczu w Driveclubie.

 

 

Cóż, tym razem przynajmniej nikt nie przyczepi się chyba do zawartości. Gra wydaje się ogromna.

 

Ale czym byłoby Gran Turismo bez tych idiotyzmów Kaza pokroju Music Rally. Mogliby sobie to darować. Podobnie jak to doczepiane na siłę do każdej odsłony, pożal się Boże, "Rally". Przynajmniej nie ma tym razem misji na księżycu, jak w GT6.

 

Jakbym miał kierę i PS5 to brałbym day one. Na padzie już by mi się nie chciało grać w Gran Turismo. Chociaż Dual Sense może sprawić, że nie będzie to znowu takie głupie...

 

 

PS. Trochę zabrakło chociaż krótkiej demonstracji prędkości SSD w praktyce. Czekamy na analizę DF.

Odnośnik do komentarza

A mnie boli znowu słaba lista samochodów (ostatnie bez zarzutów pod tym względem GT to GT4), gdzie wciąż brak chociażby kilku nowych modeli Audi czy BMW. Nie mówię o 20-30 modelach.. ale chociaż 1 nowe RS i R8 i np. nowe BMW M3 / M4. Ale po co, skoro można zrobić jakąś Toyotę Aqua...

Teraz, PIOTR8642 napisał:

Coś nie pykło z tym GT7 na Playdziwce 4,5 miał być next gen i kozak, a ludzie narzekaja że grafa jak z 2015r tylko w wyższej rozdzielczości. Znowu klapy ośmieszone. FH5 rozpierdala to graficznie jak chce i kiedy chce. Klapy znowu ośmieszone. Nawet mi was niebieskich jełopów nie żal :yao:

Chyba Ci się dziecko tematy pomyliły... ale u botów norma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, A_Bogush napisał:

Niektóre tła na torach pasują bardziej do PS3, a nawet PS2.

 

No ja nie rozumiem jak oni mogą tego nie ogarnąć przez tyle lat. Sony powinno im wysłać z dwóch praktykantów z Naughty Dog żeby im porobili w wolnej chwili to otoczenie toru na miarę chociaż generacji PS4, bo na next genowy poziom to chyba nikt nie liczył.

 

obraz.thumb.png.1558685d1a4f1ab5e2c581c2f052ed87.png

 

Może na następnej generacji uda im się ogarnąć płynna linie boczną nie łamiącą się na zakrętach jak za czasów PS1...

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, od GT4 klepią jedno i to samo (w sumie to od GT2, ale GT4 było dopracowaniem formuły do perfekcji wtedy). GT Sport to był tylko wycięty online i tyle. No bo jak się sprzedaje to po co coś zmieniać?

Z jednej strony cieszę się, że GT wraca w klasycznej formie, ale z drugiej cholernie boli mnie ta stagnacja i wszechobecne drewno, szczególnie jadące po sznurku AI czy bardzo nierówna grafika. Wyglancowane wózki, sterylne otoczenie, słabe otoczenie torów, można by powiedzieć, że chleb powszedni w serii. No i ten deszcz w postaci kropek na szybie, słabo to wygląda. Do tego pokazywanie rajdów w ich wydaniu powinno zostać zakazane, coś takiego w 2022 roku... Na plus tuning wizualny i mechaniczny, ale znów można się przyczepić, że u konkurencji było to już lata temu. GT Auto jak zawsze fajna sprawa, gębą się cieszy widząc tych chłopków próbujących rozciągać auto. No i jak zaczęli pokazywać ten Music Rally czy muzykę w replayach to seryjnie czułem zażenowanie. Ja wiem, że Japonia to inny stan umysłu, ale miejcie litość... To już zbijanie pachołków było dużo lepsze.

Polyphony potrafi pięknie zapakować starego kotleta, do tego stopnia że gra znowu pewnie rozbije bank. Sam się do tego przyczynie, bo GT to gra w którą gram jakby nie patrzeć od małego i sentyment też robi swoje. Będę grał pewnie długo z bananem na ryju, aż nie zacznie wchodzić nuda. Co nie zmienia faktu, że Sony na gwałt potrzebuje studia które zrobi świetną arcadową ścigałke. Szkoda, że ubili jedyne studio, które było w stanie to zrobić.





  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Kurla no podoba mi się to co widzę. Szczególnie cieszy powrót klasycznej, dużej kampanii, licencje, no i bardzo fajnie zrobione muzea/encyklopedia marek:banderas:

 

Nigdy za to nie zrozumiem tych spustów nad replayami. Grałem w każde GT i nie wiem czy chociaż raz zobaczyłem do końca jakąś powtórkę, w ogóle na to nie zwracam uwagi. Za uj nie rozumiem po co tyle spustu nad tym.
No dobra może trochę rozumiem czasy memory card i PSX oraz GT freaków którzy nagrywali je jako dowód czasów przejazdów itp, no ale teraz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...