Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mecenas napisał:

To co już pierwsza recka wypłyneła ? xd.Ja nie wiem co ludzie mają we łbach aby oceniać wszystko z góry przed.No ale widać jak można to można.

Gameplay ci nie wystarcza, żeby ocenić? Przecież to jest przedpremierowy pokaz gry w formie wideo. Ja nie mówię o tym, że będzie tuning tylko chodzi mi o wrażenia ze ścigania się. Nie widać skoku międzygeneracyjnego, bo go nie ma. Nie wiem po ch.uj oni wydają tę grę teraz, jak mogliby zrobić pełnego next gena na 2024 rok na przykład. 

Odnośnik do komentarza

(może to)

Nacisk sony na swoje własne studio (Polyphony Digital) aby wydali gre na konsole (PS5) która tych gier póki co nie ma i nie ma też zadnej konkurencji w postaci Assetto Corsy 2 czy Project Cars 5. Dlatego klepią GT7 jednak też dla PS4 ponieważ sprzedadzą więcej kopii gry i zarobią więcej.

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy doczekamy się jeszcze jednej części, nextgenowej. Pewnie wrzucą na końcówkę generacji.

 

Ciężko podejmować dyskusję w oparciu o gameplay. Tego trzeba doświadczyć, żeby mieć dobre porównanie. Ale twierdzenie, że graficznie i dźwiękowo nic się nie zmieniło? To akurat widać. W ostrości, odległości rysowania, cieniach i oświetleniu, a więcej zobaczymy, gdy odpalimy na naszych tivikach. Co do dźwięku, słychać zmiany i mam odczucie, że jest to pójście w kierunku AC.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, u55r napisał:

(może to)

Nacisk sony na swoje własne studio (Polyphony Digital) aby wydali gre na konsole (PS5) która tych gier póki co nie ma i nie ma też zadnej konkurencji w postaci Assetto Corsy 2 czy Project Cars 5. Dlatego klepią GT7 jednak też dla PS4 ponieważ sprzedadzą więcej kopii gry i zarobią więcej.

 

Nie no to ja wiem dlaczego oni to wydają teraz. Ale ja się pytam po ch.uj niszczą markę. Mogli zrobić Drivecluba 2 dla casuali. 

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem to nie powinni wypychać 7ej części na PS5 tylko wydać jedynie na PS4 wyciskając z tej konsoli każdą jej ostatnią kroplę potu i zmuszając te potężne silniki odrzutowe do pracy na pełnej mocy. :pawel:

 

ps4protakeoff.jpg

 

A kolejną wersję wydać już na PS5 gdy chociaż w połowie wykorzystają moc tej konsoli. :hi: No ale sprzedaż GT7 podbije też sprzedaż konsol PS5, których i tak nie ma w sklepach więc win:win dla sony :drinks:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
36 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

przesuneli pokaz o kilka dni, bo ten gościu z Polyphony chciał być na nim obecny, nic wielkiego. Premiera jest niezagrożona i gra wyjdzie 4 marca.

Odnośnik do komentarza

Pyerdololo. Termin niezagrożony

 

Swoją drogą, myślicie, że hype marketingowy zacznie się po premierze HFW, czy Kaziu już wie, że celują tylko w niszę i w sumie to szkoda środków na promocję?

 

Nie pogardziłbym jakimś filmikiem pokazującym ten ich gargantuiczny tryb dynamicznej pogody.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...