Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

 
Jak ja nie nawidzę tego typa i jego gadki. I tych ich filmików które zawsze są identyczne (pipi) pokazują.

Nie mogą jak normalna firma dać kilku gameplay? Dać dema jak Forza zawsze? Zrobić czegokolwiek 3 miechy przed premierą niż tendencyjne filmiki z tyłka? Nieeeee... Bo ludzie mają klapki na oczach i kupią za nazwę. Masakra
Odnośnik do komentarza

Z tym filmem największy zonk jest taki, że Kazik opowiada o RT w Scapes'ach.... a w pokazywanych ujęciach RT nadal nie ma. Może to nagrania ze starszego buildu, ale... to mega amatorskie żeby kręcić mowę o tym, po czym w trailerze pokazywać coś innego.

Zresztą z pozostałych ujęć RT jest tylko w jednej scenie, kiedy jest ujęcie na Lambo z przodu wyjeżdżające z tunelu.

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i poza kilkoma realistami, mam wrażenie że reszta jara się tą grą tylko dlatego, że Forza jest na innej konsoli i nie mogą w nią zagrać.

Grafika poprzednia generacja, odbicia od band, pisk opon 3 generacje wstecz. Jedynie może audio samych aut w końcu ogarną. Może.

Te gameplay wyglądają drewnianie jak zawsze. Jestem gotów się założyć, że jak bym komuś puścił fragment GT7 i powiedział, że to 6 na PS4 PRO, to uwierzyłby bez problemu.

DriveClub lata temu pokazał jak ma wyglądać zmienna pogoda. W tym czasie co zrobił Kazik? Nic. Dosłownie nic. Dźwięk menu ma milion lat. Samo menu jest drewnem i przypomina mi zawsze o latach 90. Nawet takie podstawy tu stoją w miejscu.

Forza 7 jest już turbo stara, ale po tym jak włączyłem po niej GT Sport to myślałem, że coś się zepsuło. Przecież w to samo grałem na PS3.

Jak w przyszłym roku wyjdzie Forza na nowym silniku tylko dla nowej generacji, to z GT nie będzie co zbierać...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Z tą Forzą 7 to się nie zgodzę.

 

GT ma akurat sporo wad, a do deszczu z Drivecluba inny się nadal nie zbliżyli ale...

Dźwięki już w GT Sport zostały mocno poprawione i historie o lepszych np w Forzy to już bajki szerzone przez osoby, które w GT Sport nie grały (lub zagrały chwilę).

Menu i odglosy w nim to akurat element nostalgiczny i zrobiony celowo z myślą o starych fanach.

Mi akurat trochę takiej nostalgii pasuje. Aby tylko te menusy w GT7 chodziły szybciej.

 

Wracając do Forzy 7 to... z czym do ludzi? Fizyka zawieszenia.. i ogólnie fizyka przy prędkościach poniżej 10km/h jest tam DUŻO lepsza niż w GT - wielokrotnie powtarzałem, że GT ma beznadziejną fizykę opon i zawieszenia przy niskich prędkościach (nawet zrobiłem o tym filmik na moim kanale YT) ale poza tym... ta Forza 7 jest strasznie czerstwa zarówno gameplayowo jak i graficznie (FM7 ma trasy, szczególnie drzewa gorsze niż w FM na X360 - płaskie tekstury bez żadnego oświetlenia i to właśnie FM7 przy GTS wygląda jak gra z poprzedniej generacji).

 

GT ma dużo do poprawienia ale niektórzy naprawdę mają jakieś błędne wyobrażenie odnośnie np. GT Sport.

 

Co do nowej Forzy Motorsport to akurat jestem ciekawy co szykują. Ma to być swoisty reboot serii o podobno coś w stylu właśnie GT Sport.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Lord Protector napisał:

 Zadałem proste pytanie na które zamiast odpowiedzieć to... no cóż... walisz szyderą 

Tak jak napisał Moldar. Skupienie się na online i autach wyścigowych, mało (szczególniena początku) zwykłych aut drogowych, ograniczony tuning, aspekt kolekcjonowania, kariery dla jednego gracza.

Nie wiadomo z czego zrezygnują w nowej FM, ale właśnie też ma się skupiać na autach wyścigowych i online.

Odnośnik do komentarza

Czy dobrze rozumiem ze kupując w wersji fizycznej Gran Turismo 7 - 25th Special Edition na PS5 otrzymam płytę z gra na PS5 i kod fo pobrania wersji cyfrowej na PS4 z możliwością upgrade?

 

czyli w tej wersji otrzymam 2 niezależne gry, z których jedna mogę odsprzedać?

 

Coś za pieknie to wyglada… hmmm?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...