Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie połowa ze wszystkich klasycznych torów (czyli z 30 nie licząc krótszych odcinków i rewersów) to będzie sukces. Jak by mieli taki Hong Kong czy Paryż to chyba już by się pochwalili, na liście tras w trailerze brakowało też Tokyo R246 więc wątpię że wszystko wjedzie na premierę. No chyba że będą dodawali co jakiś czas kolejne miejscówki jak w GT Sport.

Odnośnik do komentarza

W GT Sport skupili się na prawdziwych trasach i miałem dość miejscówek gdzie za barierkami nie było dosłownie nic ciekawego (bo w realu też tak to wygląda). Powrót fikcyjnych tras w GT7 to mus i z chęcią bym widział ich przewagę w stosunku do realnych torów (i tak pewnie przeniosą większość z GT Sport i oryginalnych tras będzie z 20 na początku).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mogą dać i 100 sztuk MX piątek. Aby tylko dali tego jednego potwora, wszystkie wyścigi nim wygrywałem na PSX'e :sir: I liczę też na jakieś poważne wyścigi i wyzwania jak Vettel Challenge, i trudne licencje. I żeby w końcu :platinum: była tak samo trudna i czasochłonna jak w GT5, i wyścigi 24 godzinne takie bez możliwości zapisania stanu wyścigu w pitstopie :pawel:

 

demio.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Patricko said:

Tak swoją drogą, gdzie kupujecie swoje kopie? Oczywiście poza psn, chodzi mi o pudełko.
 

 

No mam nadzieje że nie wtopię kupując na premierę wersje na PS4, oby dopracowali grę na tyle żeby można było pograć bez czekania na jakiś patch. Ale pudełeczko wjeżdża Day 1 

4 Marca to piąteczek, będzie grane.

Odnośnik do komentarza

GT już od 4 części przestała być gra o wyścigach a jest grą o samochodach więc nie oczekujmy tutaj uszkodzeń bo tu chodzi o oglądanie pięknych samochodów.

 

Od GT4 wyścigi w singlu wyglądają jak wyścigi w Rage Racer... zaliczanie kolejnych przeciwników a później nudna podróż do mety.

 

Czy może mi się wydaje i źle gram w ta grę?

 

GT Sport - jaki jest sens ścigania gdzie w wyścigu do 1000koni mamy rozpiętość samochodów od 300 do 1200koni (lekki oszustwo ze strony gry)

 

Czy ja czegoś nie rozumiem?

 

Najlepszy singiel był w GT2 gdzie dobrane samochody do Twojego były naprawdę równe sobie i wtedy był wyścigi.

 

Jestem fanem GT ale obawiam sie ze GT7 bedzie marne pod tym względem tzn faktycznych wyścigów i znowu będzie Raaaaaaaaaage Raceeeeerrrrrr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, LiSoQuan napisał:

GT Sport - jaki jest sens ścigania gdzie w wyścigu do 1000koni mamy rozpiętość samochodów od 300 do 1200koni (lekki oszustwo ze strony gry)

 

Czy ja czegoś nie rozumiem?

Nie mam pojęcia o jakich wyścigach mówisz bo właśnie w GT Sport jest ograniczenie do danych klas (N100, 200... GR 4). W liście samochodów do użycia może pojawić się jakieś mocniejsze auto do wyboru ale będziesz musiał mu zmniejszyć moc (i chyba zwiększyć wagę) żeby został dopuszczony do startu. No chyba że mówisz o casualowych wyścigach online gdzie host ustala zasady.

Odnośnik do komentarza

W GT Sport były wyścigi zbalansowane ok, tak że walka mogła trwać cały wyścig jak i takie, gdzie na dobrą sprawę możesz wziąć auto dużo mocniejsze i lecisz.

Przy czym z GT2 było dokładnie tak samo. Tzn tam na początku było trudno ale jak już się dorobilismy wypasionej fury to większość wyścigów stawała się jedynie formalnością. W GT2 był też duży handicap, gdzie AI nie raz dużo słabszym samochodem potrafiło trzymać się blisko Ciebie, a jeśli powinęła Ci się noga to zwalniało żebyś mógł je dogonić.

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać.

Mam nadzieję, że GT7 nie zawiedzie i przywróci tę dawną magię GT, która po GT4 zaczęła zanikać.

O ile nie będzie zonka z premierą to przekonamy się za niecałe 4 miesiące.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Update będzie działać zarówno dla wersji cyfrowej jak i na płycie.

 

 

No tak, ale czy to oznacza, że dam kod na wersję ps4 kumplowi, ten ściągnie to na PS5 i kupi update i będzie miał GT7 za 40 zł?

 

Jakoś pięknie to brzmi :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emet napisał:

Przy czym z GT2 było dokładnie tak samo. Tzn tam na początku było trudno ale jak już się dorobilismy wypasionej fury to większość wyścigów stawała się jedynie formalnością.

Suzuki Escudo i kariera sama się przechodziła, ale trzeba było uzbierać ten milion czy ile tam kosztowało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...