Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

GT5 sprzedało się lepiej niż GT4, zaś GT6 to było takie GT5.5 w rzeczywistości, więc sporo osób olało. Sport znowu miał lepsze wyniki, znacznie lepsze od GT6. Mogę się założyć, że GT7 spokojnie zbliży się z ogólną sprzedażą do GT5 i ewentualnie ją pobije. Od czasu GT6 na PS3, to w końcu pełnoprawne GT dla pojedynczego gracza, a nie ten dziwny twór Sport.

Bazuje na wynikach z wiki, więc też nie wiem na ile są rzeczywiste, ale nie trzeba być ekspertem, aby domyślić się, że GT7 pójdzie jak świeże bułki.

Odnośnik do komentarza

Niestety ostatnio ogólnie gry wyścigowe średnio się sprzedają.. a GT co by mie mówić podupadło znacząco od czasów PS2. GT Sport mimo, że jakościowo bardzo dobre to nie było tym czego oczekiwali fani... przez całą generację PS4... i czego się nie doczekali.. 

W każdym razie wracając do tematu to obstawiałem w najlepszym wypadku koniec 2021 lub bardziej realnie właśnie 2022. I śmieszyło mnie zawsze jak ludzie naprawdę wierzyli w premierę GT7 na początku 2021 :turned:

Odnośnik do komentarza

Motoryzacja przestaje interesować młodzież i nie zyskuje nowych graczy. A Seria GT trwa już tylko dzięki wsparciu, czyli dodatkowym zawartościom. Lubię wyścigi ale po GT6 straciłem jakiekolwiek zainteresowanie tą serią. A pamiętam jak wracałem do mieszkania i grałem w GT5 na PS3 jak poyebany żeby tylko wbić calaka. Grałem każdego dnia, kończyłem nawet wyścigi 24 godzinne zanim wprowadzili opcje zapisu w alei serwisowej. A potem musiałem przesiąść się na GT6 bo samo sony wymusiło zmianę zamykając serwery GT5 bo GT6 nie sprzedawało się tak dobrze. Gracze woleli dalej ścigać się w GT5 online niż płacić za niemal to samo z wyższą cyfrą. Ale sony wyczuło co się dzieje i cyk ogłosili datę zamknięcia serwerów. Chamskie ale sprytne w swej skuteczności. Kto chciał nadal ścigać się online musiał kupić GT6.

 

Liczyłem na to że GT7 będzie system seller dla Sony i PS5 wjedzie mi do mieszkania w 2021 ale skoro przekładają premierę to nawet mi to pasuje, Może ochota na pykanie w GT wróci mi to tego czasu. :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir
W dniu 25.02.2021 o 15:12, PanKamil napisał:

Ja chętnie zagram w nowe gt i dualsense doda niezłej głębi do ścigania:obama: 

 

Jakikolwiek by ten pad nie był to głębi on nie doda...

Zainwestuj nawet w najtańszą kierownice z FFB i poczujesz głębię momentalnie :)

 

Jeśli premiera GT7 będzie przesuwana to gra zestarzeje się zanim się pojawi.

Forza (pomimo iż nie gralem) a jedynie oglądałem recenzję wyprzedzą tą serię o lata świetlne.

Liczę że nowe GT zadebiutuje niebawem oferując świetną grafikę, płynność rozgrywki i POPRAWIONY model jazdy.

Obecny jest fajny dla dzieciaczków bo z prowadzeniem auta nie ma to za wiele wspólnego ...

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

GT7 wyjdzie na docelowo na PS4. Japońce postanowili jednak wydać gre głównie dla PS4 ale tez i dla PS5.

 

Powodem oczywiście jest baza 100 mln posiadaczy PS4 I żałosnych kilku milionów PS5, dlatego jestem bardzo zadowolony z tego że GT7 nie będzie exclusivem, dla którego musze kupic PS5 bo już nie musze. I chyba to tyle w temacie.

 

Może jeszcze polyphony zmodyfikuje skostniałą fizykę sprawiającą że Gran Turismo to takie drewno, za które ją jednak jakoś kochamy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

8 lat czekania (zanim będzie premiera będzie 9 lat) od czasu GT6 to i tak przynajmniej 2x za długo... aby teraz dostać cross gena ograniczonego przez PS4... jak chcieli wydać to na PS4 ro powinni to zrobić przynajmniej 2 lata temu... a tak będzie kolejny miszmasz... wypasione samoxhody + trasy nadal na poziomie GT Sport, skostniała fizyka i jako, że PS4 ledwo wyrabiało przy GTS to wizja dynamicznej pory dnia i pogody zaczyna odchodzić w zapomnienie... nie wiem czy taka polityka posłuży im na dłuższą metę.... 

Szoda kupować Xboxa tylko dla Forzy... ale jak tak dalej pojdzie to chyba będę zmuszony się wykosztować bo sytuacja "samochodówkowa" na PlayStation jest beznadziejna jak nigdy.... Sony ma tylko Polyphony, które teraz robi 1 grę na generację.. i to trochę niepełnosprytną.. a drugi bardzo dobry zespół (Evolution S.) zabili... Jakby nie niepewna ostatnio sytuacja finansowa to już jakiś czas temu zaopatrzyłbym się dodatkowo w X'a.

 

Wracając do tematu.. to by tłumaczyło czemu cienie na trailerze miały niską rozdzielczość jak w GTS i gameplay też wyglądał w 99% jak GTS.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, u55r napisał:

Powodem oczywiście jest baza 100 mln posiadaczy PS4 I żałosnych kilku milionów PS5.

 

Ten sam argument za każdym razem i nadal tak samo nie ma sensu. Ludzie siedzący na PS4 1,5 roku po premierze PS5 to nie ludzie, którzy kupują gry na premierę. GT6 wyszło na PS3, bo 80 MiLioNóW kOnSoL, a jest to najgorzej sprzedająca się część serii, poza jakimiś prologami i innymi płatnymi demami.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie szkoda Emet, zwłaszcza że Forza jest znacznie bogatszą grą niż GT, 10 razy więcej aut, więcej tras, wszystko dopracowane do najmniejszego szczegółu. Jak po latach grania w Forze odpaliłem GT Sport, to miałem wrażenie że gram w jakiegoś indyka. Do tego masz najlepszy arkadowy racer jaki powstał i wszystkie najlepsze scigalki w game passie. No ale można czekać kolejne 9 lat na GT l, które pewnie wyjdzie najpierw jako demo z 5 trasami na krzyż i będą je 5 lat rozwijać...

Odnośnik do komentarza

Jest Forza Motorsport, która w każdym aspekcie wyjaśnia dzisiejszego balasa jakim jest GT. Nie ma szans, żeby ta seria wróciła do czasów świetności 2 i 3, dopóki nie wypierdolą lesera Yamauchi, co tylko siedzi w stagnacji i żadnego progresu w tym GT nie ma. Ale marne szanse, że go wywalą, jak to jego jest. Koleś myśli, że każda część to najlepsza jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że zarówno nowej Forzie jak i GT wystarczyłoby się skupić na ok. 400 autach z najlepszych klas (olać te pierdzikółka albo auta z lat 60-70), odnowić trasy i nie robić kopiuj wklej z poprzednich odsłon, odciąć się kompletnie od poprzedniej generacji. Obie serie zrobiłī się skostniałe.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Właśnie ogrywam GT Sport (ostatnia część jaką kończyłem to GT4) i bawię się całkiem dobrze, dużo się zmieniło w porównaniu do GT4. Samochodów jest niby mniej (koło 300stu) ale przynajmniej nie ma 20 wersji Lancera Evo. Największym minusem są trasy, ale nie ich ilość tylko brak torów 'wymyślonych'. Przez dopisek 'Sport' wywalone zostały chyba wszystkie ikoniczne miejscówki ze starszych części (np. Trials Mountain, Autumn Ring, Hong Kong, Seattle) które mogły by zrobić mega wrażenie. A tak zostały tylko prawdziwe trasy gdzie 40% wygląda całkiem zacnie a 60% to tylko asfalt i drzewka na poboczu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Myślę że zarówno nowej Forzie jak i GT wystarczyłoby się skupić na ok. 400 autach z najlepszych klas (olać te pierdzikółka albo auta z lat 60-70), odnowić trasy i nie robić kopiuj wklej z poprzednich odsłon, odciąć się kompletnie od poprzedniej generacji. Obie serie zrobiłī się skostniałe.

Zgadzam się i dlatego dobrze, że taka Forza zalicza coś w rodzaju rebootu

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

Myślę że zarówno nowej Forzie jak i GT wystarczyłoby się skupić na ok. 400 autach z najlepszych klas (olać te pierdzikółka albo auta z lat 60-70), odnowić trasy i nie robić kopiuj wklej z poprzednich odsłon, odciąć się kompletnie od poprzedniej generacji. Obie serie zrobiłī się skostniałe.


Przecież właśnie to zrobili w GT Sport.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...