Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolony. Kupię grę za 249 na PS4 i hyc na fotel wyścigowy do którego podpięty jest G29.

 

A tak musiałbym kupić PS5 za jakieś 2500, do tego gra za 350 bomby, i być może jakaś nowa dedykowana kierownica, na szczęście nie bo jednak akcesoria z PS4 współpracują z PS5, ale to i tak spory wydatek tylko dla Gran Turismo 7, na który już i tak byłem przygotowany. Wydawało mi się że to właśnie z Gran Turismo 7 zrobią jak to kiedyś się nazywało system seller dla PS5. 

 

Nawet gtplanet pieje z zachwytu. :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NIe wierze .... Tyle lat czekania na nowe GT a oni chcą ja wydać na PS4 i Ps5 ? To czemu nie wydawali wcześniej ?

To miały być next genowe wyscigi a nie bardziej odpicowane stare gt sport !

 

Jedyna nadzieje w Dirt 3.0 ...

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale Panowie, naprawdę wierzycie, że Polyphony by nagle zrobiło z GT7 jakiegoś uber next gena? To będzie podrasowana lekko wersja GT Sport, co już nawet widać było po tym kawałku gameplaya. Bardziej liczę na rozbudowaną ilość opcji, wyścigów, tuningu, itd. W zmianach fizyki, AI czy sterylnego otoczenia to nawet nie liczę.

Sam jestem tym zniesmaczony, no ale co zrobić... Za mało PS5 się sprzedało, żeby odpuścić taką bazę jak PS4, szczególnie w przypadku exa. Brakuje na playstation takiej forzy horizon. Było Evolution, które jako jedyne mogło temu podołać, ale jakiś mózg stwierdził, że lepiej ich zamknąć...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Parę dni temu ograłem GT Sport (wszystkie licencje, challenge itd. na złoto) i największy minus tej gry to brak klasycznych tras. AI mocno poprawione od czasu 4ki, przeciwnicy nie jadą zawsze idealnie po sznurku, tunning też jest rozbudowany (ale przystępny bo są staty samochodu widoczne). To co powinni poprawić to właśnie dodać klasyczne, fikcyjne trasy i w wyścigach w kampanii aktywować kary za robienie destruction derby (od tego moim zdaniem jest tryb arcade).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sporo ciekawego info https://www.gran-turismo.com/us/products/gt7/

 

Zmienna pora dnia i chyba pogoda (jakoś tak pokrętnie to napisane).

 

Wracają modyfikacje wizualne (nowe części).

 

Wraca Mirek handlarz.

 

Pojawia się jakiś ciekawy system związany z kolekcjonowaniem samochodów - nagrody za zebranie określonych zestawów.

 

Edytor malowań pozwala na nakładanie naklejek na szyby.

 

Wisienka na torcie - licencja B-1 to start-stop w niebieskiej Maździe Demio. Jak w GT4 ;)

 

Jaram się niesamowicie. Jeszcze pół roku :ohboy:

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Fajny początek trailera z nawiązaniami do intr z GT 1, 2, 3 i 4.Na plus powrót do klasycznej formuły. Szkoda tylko, że cross-gen, przez co graficznie znowu nierówno. Samochody i oświetlenie to znowu klasa sama w sobie, ale otoczenie... widać, że znowu jedne trasy wyglądają ładnie, może nawet bardzo... a inne są przeniesione z PS3 (np. High Speed Ring - chociaż ma zmieniony profil drugiego zakrętu). Oby przynajmniej fizyka była lepsza i nie zabrakło europejskich samochodów nowych i klasycznych. 

Odnośnik do komentarza

4  marca 2022... premiera trailera z nową datą premiery :turned:

Ale...

Deszczowe warunki wyglądają mega na replayach, ale efekt deszczu na szybie przeciętny... głównie przez małą ilość kropel. 

Coś mi się zdaje, że to będzie takie nowe GT5... Nowa trasa i odpowiednia pogoda i będzie nextgen, trasa przeniesiona z PS3 (jak widoczny tu HSR) i zwykła pogoda i sceny jak remastera GT5... Dobrze, że przynajmniej 'standardów' nie będzie.

 Swoją drogą liczba 420 samochodów też nie napawa optymizmem. To niecałe 100 więcej niż obecnie (od ok 2 lat) w GT Sport.

Odnośnik do komentarza

Nie oczekujcie nic ponad to co dostaliśmy w GT Sport, szczególnie pod kątem fizyki czy AI. To jest po prostu rozbudowane GT Sport z trybem single. Zderzenia pewnie nadal będą przypominać obijające się puste bukłaki w wannie, deszcz pewnie nadal będzie widoczny tylko na asfalcie, a w garażu będzie 20 odmian Mazdy MX5 i Skyline'a.

No, ale będę w to grać z mega bananem na ryju. W dodatku Polyphony mega wspierało GT Sport, więc tu pewnie będzie jeszcze lepiej.

No i oby pojawiły się w końcu nowe fury, jak Civic Type R czy Giulia GTA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

gran-turismo-7-ps5-screenshots-4k-26.jpg

 

Jak ja nie cierpię takich "tutoriali"

dajcie mi odkryć samemu wszystko jak kiedys a nie, tutaj jest "twój garaż i możesz zmienic samochód" i nic nie mogę zrobić samemu przez 5 minut

 

no ale kupie day 1 :) FH5 powinna juz byc ograna w tym czasie

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Patricko said:

Nie oczekujcie nic ponad to co dostaliśmy w GT Sport, szczególnie pod kątem fizyki czy AI. To jest po prostu rozbudowane GT Sport z trybem single. Zderzenia pewnie nadal będą przypominać obijające się puste bukłaki w wannie, deszcz pewnie nadal będzie widoczny tylko na asfalcie, a w garażu będzie 20 odmian Mazdy MX5 i Skyline'a.

No, ale będę w to grać z mega bananem na ryju. W dodatku Polyphony mega wspierało GT Sport, więc tu pewnie będzie jeszcze lepiej.

No i oby pojawiły się w końcu nowe fury, jak Civic Type R czy Giulia GTA.
 

 

Tutaj pięknie opisales, dlaczego PD może robic crossgeny z drzewami z ps3, kartonowymi kolizjami i innymi archaizmami. Gracze spragnieni GT kupią i tak, hajs się zgadza, można robić kolejna część 5 lat. Smutne, ale sam ograłem wszystkie singlowe części na tysiące godzin. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...