Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Square napisał:

Wydaję mi się, że nowe przygody Aloy dostaniemy szybciej. 2022 to będzie 5 lat, gdzie jedynkę robili łącznie jakoś 7. Osobiście obstawiam wczesny 2021, zapewne luty/marzec jak to było z HZD.

Ale robili jeszcze dlc. Nie wiem, wątpię, może jeszcze końcówka 2021 ale jakiś marzec/kwiecień raczej nie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Przy jedynce człowiek widział, że PS4 Pro ma z jedynką ciężkie czasy przy ustawieniu faworyzowania rozdzielczości. Tutaj nie widać dużego przeskoku, pierwsze wrażenie miałem, że model Aloy jest identyczny z dopracowanymi bardziej włosami. Ale otoczenie jest bardziej szczegółowe i gra będzie miała jeszcze większy rozmach i to już powoduje, że to musi być PS5. Myślę, że to podobna sytuacja do Ratcheta bo tutaj dochodzi ta mityczna szybkość dysku.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mehowy ex Sony na PS4, więc sequel nie mógł mnie mocno poruszyć. Na dodatek technicznie w żadnym momencie nie wywołuje opadu szczęki w przeciwieństwie do części pierwszej. Ot, więcej szczegółów, szczególnie w przypadku roślinności. Jakby mi ktoś powiedział, że to screeny z portu jedynki na PC, to  (abstrahując od nowych lokacji i przeciwników), w ogóle bym się nie zdziwił. No będzie jeszcze większy świat (ziew) i błyskawiczne loadingi przy fast travel (o, to akurat ważne, bo często trzeba będzie korzystać). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, XM. napisał:

Coś szczególnego było mówione? Bo już nie pamiętam

Tak ogólnikowo to, że na zachodzie są te najniebezpieczniejsze maszyny. W głównym wątku chyba raz jest wspominany, więcej w aktywnościach pobocznych

Spoiler

jak zbieranie krwi maszyn, opowieść o przeszłości Rosta zanim stał się wyrzutkiem, historie Banuków, czy opowiadania w zwojach o przeszłości, historii Południka itp.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tutaj nie ma przepaści generacji jak między The Last of Us i The Last of Us Part II ale też jakim cudem ma być? Będzie to poziom Uncharted 2 i 3. Gra wyszła 3 lata temu i była podejrzewam przez spory czas pisana na PS4 zanim dostali devkity PS5.

 

I żeby nie było - nie stawiam tego jako zarzut jako taki. Niech będzie płynnie w 4K i tych 60 klatkach bez wybierania płynności a rozdzielczości i świat będzie bardziej różnorodny (choć w jedynce był naprawdę zróżnicowany) z płynnymi przejściami między wszystkim. Niech wszystko to wczytuje się błyskawicznie i ma jeszcze gęstszą roślinność. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynkę skończyłem ale jeśli chodzi o rozgrywkę to mnie nie wciągnęła na tyle żebym wspominał to jako hit. Gra miała przebłyski ale kurde strzelanie z łuku do robotów jakoś mnie nie porywa. Do tego fabularnie tak sobie plus kiepskie misje poboczne. Za to grafika to był top poprzedniej generacji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...