Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

W podstawce były 22 unikalne maszyny z którymi mogliśmy walczyć, w dodatku doszły 2. Jak w dwójce dostaniemy łącznie 40 unikalnych to powinno być ok dla mnie, ale wszystkie z jedynki pewnie nie wrócą, więc pewnie mniej.

 

Obstawiam, że w dwójce dostaniemy jakąś walkę z Horusem. W sumie wszyscy na to liczą.

 

5 minut temu, XM. napisał:

pogram wreszcie dodatek

Polecam, jest trudniejszy niż podstawka, a nowe maszyny są świetne.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aż przypomnę ten odcinek Noclip (chyba ich najlepszy)

 

 

Fajnie pokazuje jak ciężkie i ryzykowne jest stworzenie zupełnie nowego IP, dodatkowo w momencie, kiedy musisz zrobić obok tego tytuł startowy na PS4. Ale będąc w GG Hulst mial zawsze w PlayStation wysoką pozycję więc dostali na taki projekt zielone światło.

 

No i dzisiaj to dla mnie jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów. Nie nastawiam się na szybką premierę, ale cieszę się, że wiemy jak gra wygląda i oficjalnie jest zapowiedziana. Nastawiam się za to na latanie na maszynach. Może niesłusznie jak @Square zaznaczył, ale marzyć zawsze można. WYOBRAŹCIE sobie lecąc takim potworem pod chmurami i podziwiać ten przepiękny świat.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aph napisał:

A ja ogrywam właśnie ponownie, i powiem Wam że serio jedna z bardziej niedocenionych gier tej generacji. Fabuła, cauldrony, ilość i staranność unikatowych miejscowek, detale których wcześniej nie zauważyłem itp. Trzeba solidnie ograć pozycję by w pełni zrozumieć kunszt GG.

Jak dla mnie jedna z bardziej przecenianych, setting jak i design świata jest świetny, ale reszta to rozwinięty model Ubigame. Bardzo przyjemny tytuł do skończenia i splatynowania, ale niektórych zachwytów tutaj kompletnie nie rozumiałem, o sławnym „klejnocie generacji” nie wspomnę :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Solidny tytuł, takie 8/10 to było dla mnie, ale żeby klejnot generacji? Najbardziej mi się podobała walka z wszystkimi robotami, cisnalem na najwyzszym poziomie trudnosci i czasem to było niezłe wyzwanie. Najwiekszym minusem była dla mnie fabuła, o ile jeszcze ten wątek przeszłości był spoko, to te plemienne pierdzielenie mnie strasznie nudziło.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

Bo postaci poza Aloy i Sylensem to były tekturowe obiekty rodem z fify. Kompletnie zero charyzmy, osobowości czy czegokolwiek przez co byś kojarzył postać po 5 minutach od rozmowy z nią. 


Był jeszcze Erend i Rost, którzy byli dość spoko - to więcej niż można powiedzieć o AC Syndicate, w którym nie było nawet wyrazistego protagonisty (mimo, że było ich dwoje!), a nie przeszkodziło Ci to w napisaniu czegoś takiego:
 

Cytat

poza dwójką fantastycznie wykreowanych bohaterów, główna historia nie ma do zaoferowania wątku, który śledziłoby się z zapartym tchem


Wynosisz na piedestał dwie największe wydmuszki w historii serii, a tu masz problem z NPCami :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O bohaterach Syndicate przynajmniej pamiętam bo ich kreacja mi się naprawdę podobała, szczególnie Evie, w przeciwieństwie do Rosta czy jakiegoś Erenda. :reggie: 

 

Może zweryfikuję swoje zdanie na ten temat jak zagram ponownie po takim czasie.

 

No ale szacunek za próbę. Może następnym razem będzie udana.:lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...