Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Głupia decyzja, sprzedażowo pewnie dobrze, bo ponad 100 mln ludzi, ale przy płynnej przesiadce dzięki wstecznej powinni zrobić jak Capcom z RE8. Zresztą, tylka ta gra wyglądała mi na prawdziwego nextgena, a tak nie wiem, czy to CGI, czy jaki (pipi). Nie żebym czekał, bo nie jestem fanem, ale tak jak mogę zrozumieć  Spider-Mana z dużym dodatkiem stand alone, czy nieszczególnie wyglądające szmaciaki, tak Horizon nie powinien być crossem.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, milupl napisał:

Nie ma się co dziwić, że Horizon i Spider-Man będą również na ps4. Ponad 100 mln konsol kusi łatwym zyskiem. Ponadto to będą bardziej dodatki niż pełnoprawne kontynuacje. Na H2 i SM2 poczekamy z 2-3 lata.

Spider-Man to samodzielny dodatek pokroju The Lost Legacy, ale Forbidden West to pełnoprawna druga część, nawet ma 2 w nazwie. Skąd wytrzasnąłeś to, że to dodatek?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

Spider-Man to samodzielny dodatek pokroju The Lost Legacy, ale Forbidden West to pełnoprawna druga część, nawet ma 2 w nazwie. Skąd wytrzasnąłeś to, że to dodatek?

Z tym dodatkiem to chodziło mi o to, że pierwszy Horizon był ogromną grą tworzoną wiele lat na jedną platformę. Teraz developerzy muszą napisać grę pod dwa zupełnie różne systemy i ps4 będzie hamulcowym całego procesu. Może przesadziłem z określeniem kolejnej części  jako dodatku, ale uważam że dopiero kolejna odsłona robiona tylko na ps5 pokaże czym miał być sequel.

 

Ps. Nie uważam, że H:FW będzie grą słabą, już teraz wiem, że spędzę z nią przynajmniej tyle samo godzin co z pierwszą  częścią (ok 100h), którą uważam za jedną z gier tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe, Forbidden West miał być w jedynce, ale teren i projekt byłby wtedy już za duży bo nie chcieli robić tego na odwal się a tereny zakazane miały być większe od mapy w jedynce. Nie widzę żadnego problemu w tym, że to crossgen, na to wskazywało wszystko od zapowiedzi. To Sony zawaliło z komunikacją czekając do samego końca tak jak w przypadku Milesa Moralesa. Oczywiste było od samego początku, że to projekty rozpoczęte na PS4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...