Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, łom napisał:

Co jak co ale o grafikę w grze od Guerilla Games bym się nie martwił. Niech zrobią PS4 900p/30fps, Pro 1080p/30, PS5 1440-1800p/60 + dalszy draw distance i inne ulepszenia i każdy będzie zadowolony.

No ja to samo. O wszystko bym się martwił tylko nie o grafę w eskach od Sony i to jeszczd od GG. Podbita jedynka z nowymi efektami i spokojnie styka. Ja osobiście liczę na lepszą walkę z ludźmi oraz ciekawsze misje poboczne (o to w sumie też jestem spokojny patrząc jak wyglądają misje poboczne w nowych gierkach od Sony TLOU2, Ghost, a nawet Morales, który ma ciekawsze side questy względem jedynki). 
Wyczuwam, że to będzie dobra, różnorodna i dopieszczona gra, szczególnie tam gdzie jedynka kulała.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

żeby był to HIT to przydałoby się zatrudnić kogoś do naprawy tych dialogów które złożonością brzmią jak wyjęte z Gearsów :pawel: no i scenarzysta by się przydał

No ale chyba już jedynka była hitem (bardzo wysokie oceny oraz sprzedaż i to przy nowym IP), mimo drewnianych dialogów. Czy mylę gry albo jest jakieś nowe pojęcie hitu? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

No ale chyba już jedynka była hitem (bardzo wysokie oceny o sprzedaż przy nowym IP), mimo drewnianych dialogów. Czy mylę gry albo jest jakieś nowe pojęcie hitu? 

 

Nie mylisz, to bardzo dobra gra. Wypunktowałem jedynie co uważam za braki pierwowzoru. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Czekam na tę grę, ale w sumie sam nie wiem czemu, bo pomimo tego, że bardzo chciałem polubić jedynke (i nawet co jakiś czas myślę, żeby wrócić do dodatku, mimo że wiem, że i tak się nie przekonam, bo już probowalem), to mi się nie udało. 

 

No ale zobaczymy, może dwójka bardziej przypadnie mi do gustu. Licze przynajmniej na zajebista graficzke.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dla mnie główny wątek skupiający się na tym dlaczego się to wszystko zadziało i powstały maszyny był interesujący, a jak na sandbox to baaaardzo interesujący. 

@Ludwesdodatek lepszy od podstawki. Widać, że już tam kolka drobnych zmian wprowadzili (np ciekawsze side questy).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Square napisał:

W czwartek nowe info na State of Play w postaci 14 minut rozgrywki z PS5.

 

giphy_1.gif

 

Oj tak, już się czwartku doczekać nie mogę! Wystarczy mi bigger, better i będę przeszczęśliwy. I jeszcze jakby tak ogłosili premierę we wrześniu.:fsg:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, łom napisał:

Jeden pokaz gameplayu jest dla mnie warty więcej niż 100 plotek i twittów "Please be excited". Liczę na to że jakoś przed premierą (albo i wcześniej) wyląduje też patch 60fps dla jedynki.

O to to. Bardzo liczę na patch do jedynki z 60 klatkami, bo mam rozgrzeb jedynki (w ogóle mam dużo rozgrzebanych gier), a chciałbym kontynuować grę jak panisko.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

Ja będę ogrywał na bazowej PS4 niestety...:frog:

ja tam daje sobie rok z zakupem konsoli i nie mam zamiaru tego ruszac na Pro. Pewnie trafi juz sie edycja kopletna czy cos. No chyba ze hype mnie pokona to sie poleci po malza :)

4 minuty temu, łom napisał:

Jestem na YT i pokazuje start o 18:00.

a to nie jest ten countdown a pokaz pozniej ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...