Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No będzie jak będzie, można się spodziewać różnych obsuw, ale akurat ze strony PB można być pewnym, że oni nie pokpią sprawy i jeśli będzie poślizg, to nie z ich winy.

W Ultimie ostatnio robiłem preorder Death Stranding Director's Cut i oczywiście obiecywali na premierę. Na premierę nie przyszło, nawet w samą premierę nie wysłali, a na maila, żeby anulowali zamówienie, bo pójdę do MM i sobie kupię, odpisali, że jest ogólny problem z dostępem tej gry i nawet markety nie mają. Rzecz jasna poszedłem i w MM dostałem od ręki. Więc no cóż, kompletnie im nie ufam w sprawie preorderów. Mieli problem z takim dużym tytułem jak DS, to z Keną tym bardziej mogą mieć.

Odnośnik do komentarza

No i godzinka zapoznawcza pękła. Chciałoby się powiedzieć, w końcu! 
Dostałem to na co tyle czekałem i czego się spodziewałem. Cudowną, bajkową grę na te ponure czasy oraz smętną porę roku. Narazie niczego mi nie brakuje i wsio pasuje.

 

Na jakim poziomie graliście? Ja zacząłem na środkowym. Nie chciałbym raczej utknąć jakoś mocno np na jakiejś z jakimś bossem, ale jak narazie jest mega łatwo. Będzie tak cały czas na tym poziomie? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Na jakim poziomie graliście? Ja zacząłem na środkowym. Nie chciałbym raczej utknąć jakoś mocno np na jakiejś z jakimś bossem, ale jak narazie jest mega łatwo. Będzie tak cały czas na tym poziomie? 

Ja gralem na normalu praktycznie do końca gry gdzie wqrwilo mnie to że po zgonie trzeba zaczynać całą sekwencje walk od nowa. Mam wywalone na pucharki więc ostanią walka przełączyłem na easy. Ale nie powiem dziwny jest tutaj poziom trudności bo czasem bossa się dojedzie bez straty enrergi a czasem trzeba podejść 20 x (corupted woodsmith ty chuyu). Ale ogólnie normal jest ok. Easy no to już raczej samograj bo wprawdzie grałem chwilę ale zgniac ciężko. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Schranz1985 napisał:

Szkoda że tak mało używek lata i cena nie za fajna.
Dziwne trochę, chyba ta gierka medialnie słabo.
Dla mnie idealna gierka żeby nacieszyć się nowym tv, wygląda pięknie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Cena jest bardzo dobra 190 zł za mega gierkę na ok 20h. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...