Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Patch Notes – 1.06

  • Added ability to remap movement keys (PC only).
  • Implemented fix for lost Karma. Save files missing Karma will be corrected after downloading the patch. 
  • Fixed progression blocker in Storehouse. This update also fixes previous saves.
  • Fixed progression blocker when entering the Ancient Well. This update also fixes previous saves.
  • Fixed previous saves with Forge progression blocker
  • Fixed issue with Cursed Chest being locked when dying at the same time as enemies are defeated. This update also fixes previous saves.
  • Fixed EOS SDK error preventing some players from launching the game (PC only).
  • The Parry Counter attack is now easier to perform.
  • Fixed soft-lock in the Ancient Well.
  • Crash fixes.
  • Minor audio, visual, and collision bugs.
Odnośnik do komentarza

Odpalone. Dopiero wyszedłem z ruin, ale zapowiada się wspaniała przygoda. Eksploracja pięknych miejscówek, zbieranko, przeurocze scenki (te pocieszne mordki bohaterów), całkiem wartka walka, no czego więcej chcieć od gierki?

Na którym poziomie trudności gracie? Ja odpaliłem na średnim, bo wolałbym się nie frustrować xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz zagrać teraz w cyfrze, a w listopadzie dokupić pudełko do kolekcji :)

 

Ja już jestem chyba kończę i im dłużej gram tym coraz bardziej mi się podoba. Moim zdaniem, 120 zł za ten tytuł to jak kradzież, bo jakość wykonania, animacje, muzyka, nawet gameplay,  który później naprawdę fajnie rozwija skrzydła gdy zdobędziemy więcej umiejętności to TOP

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Też właśnie oglądam napisy. Co mogę napisać więcej niż to, co do tej pory napisałem? Chyba nic. Gra nie odkrywa koła na nowo, ale całość jest tak dobra i urocza, że nie grając w nią robicie sobie niedźwiedzią przysługę. Eksploracja, grafika, muzyka, animacje, wszystko jest tu na swoim miejscu i na wysokim poziomie. Zdecydowanie znajdzie miejsce w mojej topce roku, nie może być inaczej. Ten uczuć, gdy produkt końcowy jest lepszy od tego, co podpowiadała wyobraźnia - bezcenne :banderas:

 

Gdyby ktoś się nie zorientował to polecam mocno.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
16 hours ago, SebaSan1981 said:

Chyba muszę "odobserwować" ten topik o Kenie bo piszecie, zachwalacie, hajpujecie a mnie strasznie korci zagrać, tuptam nóżkami i nie wiem jak wytrzymam do listopada na wersję pudełkową :D

 

Czekam na pudełko, kupię i ogram dopiero wtedy. A tymczasem czekając ściągnąłem wersje PC żeby przy okazji sprawdzić moc mojego laptopa. Sprzęt daje rade, betonowe 30 fps i ustawienia High. Podłączyłem XBox pada, pobiegałem trochę, pozbierałem te czarne futerkowce i stwierdzam że dla mnie jest GOTY :banderas:

 

20210926-084508.jpg

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo1986 napisał:

Zastanawiałem się nad zakupem pudełka, ale czytając wasze posty, wątpię, że będzie mi się chciało czekać :banderas:

Nie czekaj, bierz i bawię się już teraz. Ja obecnie jestem przy drugim większym bossie i jest konkret, eksploracja jak za starych czasów w platformerach

Odnośnik do komentarza

Odnośnie maski to dobrze pamiętam, że pomaga niby przy znajdowaniu rotów i sekretów? Było coś takiego na początku mówione? Na Polach brakuje mi jednej czapki no i nie bardzo wiem gdzie może być, bo niby sprawdziłem wszystko dokładnie wczoraj, ale też nie widziałem ani teraz ani wcześniej aby maska pomagała.

Odnośnik do komentarza

Gierka cud miód malina! Zupełnie jakbym jakąś dobrą bajkę oglądał a nie grał! No "loffciam" mocno tak jak inne słitaśne produkcje typu River City Girls czy inne Ewrybody Golfy :wub:

 

PS_App_20210926_105731.thumb.jpeg.2188846bb778255c3e429b32338d6a5e.jpeg

 

Jestem na początku, eksploruję sobie wioskę i okolice.

 

Spoiler

Jestem tu na screenshocie i nie mogę aktywować "roto - węża" w tym miejscu. Czyżbym potrzebował odblokować jakieś skille? Tak samo domek z kwiatkiem na drzewie na górze, aktywuje się gdy podchodzę ale nie mam z nim interakcji.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...