Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hendrix napisał:

W sumie ten dzieciak na okładce to pewnie Vaas :v

(blizna w takim samym miejscu i wspomnienie aktora udzielającego głosu Vaasowi, że może niedługo wróci)

Edit: oczywiście piszę to pół-żartem, ale Ubi mnie nie zdziwi, jeśli coś takiego wyjdzie w fabule tej części.

A to byłby bardzo dobry ruch. Fabuła mogłaby rozgrywać się na przestrzeni kilku lat i od połowy albo pod koniec gry głównym złym byłby Vaas. Na coś takiego bym poleciał :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Nie widziałem bardziej chaotycznej gry niż Far Cry 5, ciekawe, czy tu będzie gorzej. 

Poczatek 4ki. W ciagu 15min ze studencika zmieniasz sie w rambo. W piatce przynajmniej jestes jakims tam depiuti no ale tez fakt, ze nagle czesc kraju jest odcieta od reszty to typowe ubi zagrania, ktore kupy sie nie trzymaja.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Afroamerykanin naczelnym niemiluchem? To się jeszcze zmieni...

Teraz już w niektórych gronach nie należy nawet mówić "Afroamerykanin". Preferują już Czarny Amerkanin. Nie nadążysz za nimi.

 

W Far Cry'ach nie szukam realizmu. "Ewolucja" bohatera z czwórki do super genome-soldier'a zupełnie mi nie przeszkadzała. Latamy, skaczemy, egzekwujemy headshot'y, napuszczamy dziką zwierzynę na żołdaków dyktatora, spotykamy Yeti (!!!), skradamy się, wyzwalamy posterunki, twierdze i zbieramy pierdoły. Świetna zabawa.

 

Po szóstce spodziewam się znów tego samego. Nie wiem co mogliby jeszcze dodać, żeby mnie zachęcić. Nic więcej mi nie trzeba.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Byłem ciekaw czy Far Cry 5 mi się spodoba, a że Ubi proponuje darmowy, 7 dniowy dostęp do Uplay+ to sprawdziłem.

 

2 godziny grania i to nie dla mnie. Jedyne co zrobiło jako takie wrażenie to grafika, bo rzeczywiście tutaj zbytnio się nie przyczepię. A, no i z łuku się fajnie strzela. Reszta...cóż, nie powiem że się tego nie spodziewałem. :negative:

 

Także szóstka raczej mnie niczym nie przyciągnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...