Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

DLC ukończone, trochę wyżej oceniłbym ten content, niż pierwszego DLC, takie 8/10.

 

- chyba źle zrozumiałem wypowiedź twórcy apropo dopełnienia zakończenia, bo to była zaledwie jedna mało znacząca linijka tekstu xD 

 

 

 

mysidia-is-so-beautiful-v0-5gd2leod3dvc1

To by było na tyle jesli chodzi o płacz ze sprzedawaniem prawdziwego zakonczenia. Jak takie krótkie, to odpale przed nowym suikodenem.

Odnośnik do komentarza

Po ograniu Rebirth wracanie do szesnastki nie było łatwe. Przypomniały mi się wszystkie problemy tej gry.

Na plus walka z Lewiatanem, epicka jak wszystkie inne pojedynki eikonów, ale cała reszta to 5-6 godzinny korytarz z serią walk. Do tego, tak jak w podstawce, nudne sidequesty na jedno kopyto, ograniczające się do przyjmij zadanie-zabij potwora-wróć. Zresztą główny wątek też jakoś mocno mnie nie porwał.

Mimo wszystko szesnastkę jako całość będę miło wspominał. Dla mnie prawdopodobnie najlepsza główna część fajnala od czasów dziesiątki, ale przy rimejkach siódemki wypada niestety gorzej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, YETI napisał:

Śliczne są lokacje w tym dodatku, trzeba będzie kiedyś nadrobić.

 

 

 

 

Nie no graficznie to DLC przebija wszystkie lokacje z podstawki i w ogóle wszystkie gry, artstyle i widoczki, ta dżungla i zamarznięta woda to nie w kaszę dmuchał. Ciekawe, jak to będzie wyglądać w pełnej rozdziałce, natywnie w ultra detalach na PC. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Alastor84 napisał:

Z tą 60 w walce to różnie bywa. Ale jest i tak znośnie. Jeśli chodzi o komfort grania to VIIR bije na głowę XVI (tryb wydajnościowy).

Zdecydowanie VII Remake i Rebirth to wydajnosciowo półeczka wyżej. Tak raczej stabilne 60 wszędzie przez całą grę. 

 

W XVI jest pięknie, szczególnie w ostatnim DLC, ale wydajność no jest jaka jest, Sonka Pro pewnie to wyskaluje lepiej, bo tam jest unlocked framerate w eksploracji, ale w miastach to dużo brakuje do 45, a co dopiero 60 :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...