Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

@jimmyyy8

 

Yebaniutki ma mój gust growy, bo lepiej bym tego wszystkiego nie opisal :obama: 

 

Ja bym dodal do 'momentow' caly watek Ultimy oczywiście i końcówka tip top, a balem się ze bedzie disney obesrany / kingdom hearts.

 

FF7r ma narracje jak w kingdom hearts i ja osobiście mialem odruch wymiotny na te scenki cringowe i przegięte patosem (tam gdzie to występowało, a występowało często).

 

16stka jest dobrze skrojona fabularnie. 

 

Spoiler

System fukin seller:master:

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Shen napisał:

Sprzedałem fajnala bo cholera wie kiedy to dlc. Kupiła babeczka w ciąży, mówiła, że napierdalała ostro w FF14 i dla FF16 specjalnie kupiła Sonke 5 bo jeszcze 5 miesiecy do rozwiazania i sie nudzi. Jednak istnieją kobiety z dobrym gustem:niki:

 

Ale jest ich mało. Malo jest graczy z gustem a co dopiero kobiet.

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

6h za mną kurde w trybie klatek naprawdę jest kiepsko czuję się jak bym grał poniżej 30 ciągle zero płynności . Gra się super ale płynność to jakaś tragedia tym bardziej że remake w tym temacie sobie radził . Strach pomyśleć co będzie w Rebirth i nie rozumiem dlaczego w tym tytule technicznie jest tak źle

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Banan91PL napisał:

6h za mną kurde w trybie klatek naprawdę jest kiepsko czuję się jak bym grał poniżej 30 ciągle zero płynności . Gra się super ale płynność to jakaś tragedia tym bardziej że remake w tym temacie sobie radził . Strach pomyśleć co będzie w Rebirth i nie rozumiem dlaczego w tym tytule technicznie jest tak źle

Wybrali chujowy silnik do zrobienia tego pseudo slashera (ten od mmo XIV). Z Rebirth optymalizacja powinna pójść już gładko bo idą w zmodyfikowany Unreal 4, poza tym inni ludzie trzymają pieczę nad projektem.

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2023 o 09:47, Dr.Czekolada napisał:

Z Rebirth optymalizacja powinna pójść już gładko bo idą w zmodyfikowany Unreal 4, poza tym inni ludzie trzymają pieczę nad projektem.

 

Każdy Fajnal od zawsze zbiera z jednej strony opie'rdol od pikselowców że słaba grafa, jak i z drugiej opie'rdol od czystych fanów jRPG że "nic w tej grze nie ma poza grafiką". Nie mam żadnych wątpliwości, że z Rebirth będzie tak samo.

Zero szans że ta firma zrobi pół-otwarty świat, na który nie będą jęczeć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...