Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy God of War to dla mnie najlepsza część. Najlepsze jest to że już przy God of War 3 były mocne narzekania na przestarzały system walki (z czym się w pełni zgodzę bo przy systemach z DMC czy Ninja Gaiden, GoWy nawet nie stały) i że to znowu to samo. Santa Monica obrało po 6 podobnych częściach całkowicie inny kierunek który moim zdaniem wyszedł serii tylko na dobre, dodali do tego elegancką oprawę i ciekawą fabułę a nadal się znajdą osoby które mówią 'że to już nie to samo'. Świetna gra i jedna z niewielu platyn jakie mam, sequel pewnie pozamiata.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi ludziom z tymi bossami w GOW1. Jak wspominam tą zajebistą przygodę ze świetnym gameplayem (system walki przy lepszym poznaniu to wysokiej jakości miód) to, biorąc pod uwagę zmianę formuły ze slashera na action adventure TTP, było w sam raz. Przecież te mityczne trolle to sub szefy.

 

Same Walkirie były mega, również przez poziom wyzwania.

 

Chcieliście bossa co 20 minut jak w starej serii? Zupełnie by to nie grało z eksploracyjnym feelingiem gry.

 

Ehh chcę już jakąś prawdziwą zajawkę dwójki. Młot Thora wbijamy w jego dupę przez Kratosa? Wierzę. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wiolku napisał:

Chcieliście bossa co 20 minut jak w starej serii? Zupełnie by to nie grało z eksploracyjnym feelingiem gry.

Ja tam chciałem innych sub-bossów a nie 7 trolli. No przecież jak dotarło się do strażnika mostu umarłych to człowiek dostawał mięsistego plaskacza w twarz, bo kolejny troll jako sub-boss.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten nowy God of War to taki niestety 8+/10

 

Niby dobra gra, fajny cinematic experience, czuć silną rękę Kratosa na zbliżeniach gdy wali po pysku, ale niestety ten gameplay się nie broni. Byłem zmęczony po zakończeniu i tłuczeniem w kółko tego samego. Valkirie były chyba najciekawszym aspektem ten gry, ale jak nie mogłem jedną utłuc bo miałem za mało powera w majtach i trzeba było dogrindować, to odpuściłem. 

 

Dobra gra, ale nie włączyłbym jej drugi raz.

 

No i liczyłem na jakiś większy plot twist na końcu i rozpadającą się planete czy coś :kojima:

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy gow zdecydowanie topowa gra poprzedniej gen. Bardzo dobrze, że zmienili charakter gry bo ludzie już narzekali fest. Cała gra na jednym ujęciu robi mega wrażenie. Druga część zapowiada się na więcej i lepiej. Sam ogralem gre trzy razy. Mega wysokie oceny, sprzedazowo bestseller więc o czym tu rozmawiać? Idą w dobrym kierunku i ludzie tego chcą.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PanKamil napisał:

Cała gra na jednym ujęciu robi mega wrażenie.

No niby spoko, ale jak dla mnie to taka PRowa gadka w sumie, bo gameplay masz w zasadzie zawsze na jednym ujęciu, więc zostają tylko scenki, a tu już czy jest po prostu ruch kamery czy skok do innego ujęcia to jakoś nie robi.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, balon napisał:

 


:reggie:

 

Ale czytajcie ze zrozumieniem. Po całej grze po prostu gameplay mnie zmęczył. Na poczatku nawet bawił, kolejna brońka dodała troche urozmaicenia ale finalnie average.

 

Nie zmienia faktu ze warto zagrać i dać ocene 8+:mog:

 

Nie zachęca do ogrania kolejny raz (cotek się wtrynił a myślałem ze połączy posty :yuno:)

Odnośnik do komentarza

Może jeszcze bym się jarał gdyby nowa część wychodziła tylko na PS5. Nie mówię że lepiej by było gdyby to był God of War 4 ze starą mechaniką. Ale zrobili z fajnego slashera kolejnego Tomb of the Last of us War dodatkowo z lootem i grindem lol xD Nie wiem co by musieli zrobić w sequelu, żebym zrobił wow.

Odnośnik do komentarza

No, ale to jest duża i dość długa gra. Po co chcieć do niej od razu wracać jak jest tyle gier do grania? 
Ja mimo, że to dla mnie 9/10 za huu bym nie chciał szybko do niej wracać. Co innego po latach, szczególnie jak dali 4k/60. 
 

@Square dokładnie ci nie opiszę, ponieważ już nie pamiętam wszystkiego, bo grałem ofc na premierę, ale pamiętam, że robiło to na mnie wrażenie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...