Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lord Protector napisał:

 

Lubią tą narrację w przypadku SONY ocenimy jak zobaczymy w przypadku xbox'a nie trzeba na nic patrzeć tam z góry wiadomo, że jest hamulec w postaci Series S.

I tu nie bije konkretnie do Ciebie ale ogólnie do tego co jeszcze jakiś czas temu można było sobie poczytać...jak widać wystarczy, że jedna firma zrobi pstryk i już czytamy takie o to stwierdzenia.  

Ja jestem jednym z tych, który uważa, że oczywiście wydawanie na stary sprzęt niesie za sobą jakieś wady(bo jednak zrobienie czego typowo pod nowy sprzęt, zawszę będzie lepszą decyzją) ale jak widać dla chcącego nic trudnego i tu sięgnę po RDR2, który jak trzeba było to błyszczał na każdym sprzęcie. 

Jak będzie z nowym GODEM? też jestem zdania, że czas pokaże jak widać właśnie po takim Horizon II, że nie ma rzeczy nie możliwych.

 

Taka jest narracja w przypadku Sony a całkiem inna w przypadku MS bo jedna firma pokazała/wydała już parę gier (crossgeny i nie) które dobrze wyglądają, a na platformie konkurencji jak na razie jest bida, a pokaz gameplayu Halo:I był mega słaby. Niestety MS musi udowodnić że robienie gry jednocześnie na 4 konsole i PC nie przeszkadza. Mam nadzieję że to E3 faktycznie coś ciekawego pokaże i będzie walka o każdego klienta jak za czasów X360-PS3.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Lord Protector napisał:

 

Lubią tą narrację w przypadku SONY ocenimy jak zobaczymy w przypadku xbox'a nie trzeba na nic patrzeć tam z góry wiadomo, że jest hamulec w postaci Series S.

I tu nie bije konkretnie do Ciebie ale ogólnie do tego co jeszcze jakiś czas temu można było sobie poczytać...jak widać wystarczy, że jedna firma zrobi pstryk i już czytamy takie o to stwierdzenia.  

Ja jestem jednym z tych, który uważa, że oczywiście wydawanie na stary sprzęt niesie za sobą jakieś wady i ograniczenia(bo jednak zrobienie czego typowo pod nowy sprzęt, zawszę będzie lepszą decyzją) ale jak widać dla chcącego nic trudnego i tu sięgnę po RDR2, który jak trzeba było to błyszczał na każdym sprzęcie. 

Jak będzie z nowym GODEM? też jestem zdania, że czas pokaże jak widać właśnie po takim Horizon II, że nie ma rzeczy nie możliwych.

 

 

Za Xboxem akurat taka narracja ciągnie się akurat z powodu feralnego pokazu Halo z zeszłego roku, gdzie chórem okrzyknięto Xbox One jako głównego hamulcowego (notabene, przecież jeszcze słabszego niż PS4). Poza tym Microsoft też tutaj cały forował pogląd jakoby poprzednia generacja nie będzie hamować nowej. PR-owo wyszło jak, wyszło.

 

Na razie Sony się broni w kontekście tych cross-genowych gierek (Morales, Horizon), które wyglądają i ruszają się bardzo dobrze na PS5.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Właśnie sęk w tym, że tylko to jedno Halo zawiodło a lawina ruszyła, które uwaga od początku było reklamowane jako cross gen i chyba logicznym przynajmniej dla mnie jest fakt, że widać po takich grach jak RDR2, że taki słaby premierowy XBOX ONE, jakoś nie przeszkodził w tym aby gra wyglądała jak wygląda (a wygląda obłędnie) jest masa gier multiplatformowych, które to potwierdzają, no ale jak widać jedno Halo od MS wydało wyrok skazujący i zmusza ich do udowodnienia czegoś co już dawno zostało udowodnione przez innych (choć MS też pokazała takimi grami jak FH4/GearsV/Ori) że "dla chcącego nic trudnego" i tu konsola na jakiej to śmiga nie ma znaczenia. 

Edytowane przez Lord Protector
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przesuniecie premiery i wersja na ps4 byla pewna. Tylko nie kumam po kij tak klamac i prezentowac gre jako ps5. Nie mozna bylo dodac loga ps4? No i sama prezentacja gry a wlasciwie jej brak. Gra miala ukazac sie do roku od pokazu wiec sila rzeczy gra na ukonczeniu i tylko polerka. Miec taka gre i nie pokazac jak wyglada mimo iz za rogie premiera? Dla mnie kolejne klamstwo i celowe napalanie fanow. 

Ciekawe jak sie ktos czuje co kupil nowa konsole aby zagrac w GoWa a tu sie okazuje ze bedzie mozna ograc na 10 letnim sprzecie tylko z innymi wibracjami xD

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że była data (szeroko pojęty 2021), ale również nie było żadnych informacji o platformie, GoW nie był reklamowany jako PS5 exclusive, fakty są takie, że jedyne co widzieliśmy to teaser (gra nie ma oficjalnie tytułu btw, bo nie została oficjalnie zaprezentowana) i zapewnienia, że więcej usłyszymy w tym roku (co będzie miało miejsce naturalnie).

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Szymek napisał:

ale ze co bo nie bardzo kumam ;) kojarze ze na koncu trailera loga jest data 2021

No była data razem z naprędce przygotowanym logo gry aby tylko był hype. Jakby gra miała normalną prezentację jak HFW ze zwiastunem to wtedy można by rozumieć "przełożenie", ale nawet przygody Aloy nie miały żadnej daty przy pokazie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest data (w tym przypadku tylko rok) no to jest data i jakaś informacja dla milionów fanów. Teraz jest info ze gra nie zadebiutuje w 2021 no więc jest to przesunięcie i poślizg względem pierwotnego planu wydania. Prosty chłopak jestem. 

 

 

 

 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ojciec serii God of War przekonuje, że najnowsza odsłona cyklu - nazywana przez fanów Ragnarok - będzie znacznie większa od części z 2018 roku.

Deweloper nie jest już zatrudniony w Sony, ale utrzymuje kontakty z pracownikami firmy. Jak mówi w filmie opublikowanym na YouTube, od przyjaciół dowiedział się, że kolejne przygody Kratosa zaoferują około 40 godzin rozgrywki.

Jaffe nie jest pewien, czy czas zabawy dotyczy jedynie przejścia głównego wątku fabularnego, czy też ukończenia gry w stu procentach, zrealizowania wszystkich wyzwań i odblokowania platynowego trofeum.

 

Dotarcie do napisów końcowych w God of War z 2018 roku zajmowało około 20 godzin, a zdobycie kompletu osiągnięć trwało w sumie 30 godzin. To oznacza, że Ragnarok byłby niemal dwukrotnie większy.

Jaffe zaznacza, że nie chciałby, by produkcja z Kratosem była tak długa. Deweloper tłumaczy, że przygotowanie tak dużego tytułu, który regularnie zaskakiwałby gracza, wymaga od twórców poświęcenia dużej ilości czasu.

 

Informacje od projektanta są nieoficjalne, ale należy zaznaczyć, że kilka miesięcy temu trafnie przewidział, że sequel przygód boga wojny trafi nie tylko na PS5, ale i PlayStation 4.

Jaffe poruszył też temat zbliżającego się pokazu Sony, zapewniając, że fani nie będą rozczarowani wydarzeniem, ale nie ujawnił detali, by nie zaszkodzić przyjaciołom. Nie zna także wszystkich szczegółów o imprezie - nie wie na przykład, czy program obejmie prezentację nowego God of War.

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-09-04-god-of-war-ragnarok-zaoferuje-nawet-40-godzin-rozgrywki-twierdzi-ojciec-serii

Odnośnik do komentarza

Po premierze w 2018 gadali, że potrzebowali by dodatkowych 3 lat, żeby stworzyć więcej zróżnicowanych bossów, przeciwników. Także skoro gra ma już podstawy, bo na pewno w kwestii grafiki aż tak nie rozwalą, bo wychodzi też na PS4, to jest właśnie szansa, że skupili się na większej ilości epickości.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli z jednym trollem przez całą grę gra zbiera 94% i GOTY, to co będzie w drugiej części. Sonka to jest jednak Sonka :obama:

A tak na serio, grając nie odczuwałem ani przez chwile znużenia. Czas gry był dobrze wyważony, ale to też zasługa min. gameplayu, więc chętnie przyjmę kilka dodatkowych godzin więcej w kontynuacji.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie licząc tych „bossów” to była prawie gra idealna. Może to też po części pierwszej walki z bossem. To był rozpierdol totalny, narobił mega smaku.

 

Sama gierka to dobry i soczysty system walki, dobrze poprowadzona historia „jednym ujęciem”, jeden z topów oprawy generacji, rozmach. No i szacunek za totalne przebudowanie rozgrywki, a nie odcinanie kuponów.

 

Dadzą w dwójce większą różnorodność bossów i będzie sztos. 
 

Aż sobie przypomniałem gdzie i w jakiej lokacji skończyła się jedynka, ale to będzie rozmach…

 

Spoiler

Gniot max, 5/10, omijać szerokim łukiem :yao:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.