Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2020 o 16:38, Faka napisał:

Co bardziej w dziejach growych jest spiedolone? łysy z gow3, czy dickman z tlou2? Jednak obstawiam tego TLOU2.

 

Jak dla mnie spadek poziomu w przypadku przygody Kratosa był dużo mocniejszy i bardziej bolesny. Czysto subiektywnie, w standardowej skali 10 punktowej: Tlou2 oceniłbym najwyżej oczko niżej, niż jedynkę, GoWa 3 ze 3 oceny niżej, niż poprzedniczkę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

No co zrobisz, nic nie zrobisz.

 

Ale można jakieś pozytywne info z tego wyciągnąć - gra faktycznie była mocno planowana na 2021 i pewnie gdyby nie COVID to by wpadła na koniec roku. Pewnie jak to miałoby być tylko na next-geny to raczej na premierę musielibyśmy poczekać dłużej, bo przejście na nowy sprzęt i wykorzystanie całego jego potencjału to nie tak hop siup.

 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, XM. napisał:

Wątpię że była planowana na 2021 - Sony i zrobienie gry w 3 lata po porzedniej czescu? Raczej nie.

A co tam mieli do roboty gdy większość światów mieli już gotowych jak i "szkielety" tych krain których nie odwiedziliśmy pewnie też. Nie musieli zapierdalać od nowa jak przy poprzedniej części, w kwietniu minęły 3 lata od premiery pierwszej części i na koniec roku wychodziło by ponad 3.5 roku developingu. Realny termin gdyby nie praca zdalna przez ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Jak to ktoś napisał na twitterze - problem polega na tym, że Sony twierdziło inaczej, że będzie to ex na ps5. I że wyglada to na zagrywkę, po to by sprzedać ps5 więcej, nakręcić hype. Co nie wiedzieli, że wyjdzie na ps4 rok temu? W ogóle ktoś tam pisał także, żeby nie zdziwić się, że wyjdzie w 2023 jednak.

 

Co nie zmienia dla mnie faktu, że po FF16 to dla mnie najbardziej oczekiwany ex Sony.

Odnośnik do komentarza

Ludzie się zastanawiali czy Last of Us i Ghost of Tsushima czy nie będą przypadkiem grami cross-gen, a tu wyszło że jednak ich jest więcej. :D Raczej sprawa prosta mi się wydaje - Sony popatrzyło na prognozy produkcji sprzętu i wyszło, że sytuacja się nie poprawi.

 

Ich plan zakładał możliwie szybkie przejście użytkowników na PS5, stąd też X gier które zaczynały jako cross-geny miały być motorem sprzedażowym dla sprzętu. W wyniku problemów z produkcją to Excel zaczął im świecić na czerwono, bo na gry poszły grube miliony, no i w perspektywie najbliższego roku postanowili wrócić do pomysłu wydania tych gier na PS4. 

 

Szkoda, ale mimo wszystko wyjebane. I tak zagram w najlepszej możliwej wersji na PS5. Minus jedynie taki, że poza kilkoma wyjątkami to nowe Playstation i Xbox to jeszcze przez jakiś czas będą robić za mid-geny w stylu PS4pro i One X. :D 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.06.2021 o 21:16, XM. napisał:

Czemu nikt nie pisze że GoW2 jednak i na PS4 ? XD jebalby ich pies no kurza stopa - nie odetna się się jeszcze 2 lata od tych szmelcow z 2013 roku.

 

Co to faktycznie zmieni? Czy Demonsy albo Astro wyglądają jak coś co nie poszłoby na PS4? Nowe sprzęty od Sony i MS od zawsze nie były niczym innym jak upgradem hardware'u.

 

Mam wrażenie (nie piję jedynie do Ciebie :lapka:), że ludzie myślą, że gdyby nagle Sony odcięło się od poprzedniej generacji to wszystkie gry miałyby fizykę jak Control, miasta jak PC-towy Cyberpunk, a to wszystko w 4K/60, a schematy designerskie są takie że wszystko będzie jedynie bigger i better. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że w najbliższych miesiącach ukazany zostanie gameplay nowego GoWa i wtedy ocenimy czy bycie crossgenem ma jakiś duży negatywny wpływ na tytuł. Te same teksty można było usłyszeć przed pokazem Horizon FW, nawet te parę godzin przed streamem kiedy prezentowane były miejscówki czytałem "wygląda średnio", "widać że crossgen". A gameplay pokazał duży skok w porównaniu do jedynki. I podobnego skoku spodziewam się w przypadku GoW Ragnarok, koniecznie w 60fps.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Co to faktycznie zmieni? Czy Demonsy albo Astro wyglądają jak coś co nie poszłoby na PS4? Nowe sprzęty od Sony i MS od zawsze nie były niczym innym jak upgradem hardware'u.

 

Mam wrażenie (nie piję jedynie do Ciebie :lapka:), że ludzie myślą, że gdyby nagle Sony odcięło się od poprzedniej generacji to wszystkie gry miałyby fizykę jak Control, miasta jak PC-towy Cyberpunk, a to wszystko w 4K/60, a schematy designerskie są takie że wszystko będzie jedynie bigger i better. 

Jeśli tytuły, na których zrobienie potrzeba w uj czasu sa robione na samym poczatku na podzespołach ze staroci to pewnie nawet przy konwersji na mocniejsze sprzety (powiedzmy sobie szczerze - DS wygląda ładnie, nawet bardzo ale dam se fujare uciąć że był tworzony na poczatku z myślą o ps4 albo przynajmniej na jej devkitach) niczy szczególnym nie zaskoczą. Im szybciej wypierdzielą z pamięci stare truchła w postaci ps4 i xone i zaczną tworzyć nowe tytuły w oparciu już tylko o nową architekturę - to tak, myślę, że jakiś skok odczujemy. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, łom napisał:

Mam nadzieję że w najbliższych miesiącach ukazany zostanie gameplay nowego GoWa i wtedy ocenimy czy bycie crossgenem ma jakiś duży negatywny wpływ na tytuł. Te same teksty można było usłyszeć przed pokazem Horizon FW, nawet te parę godzin przed streamem kiedy prezentowane były miejscówki czytałem "wygląda średnio", "widać że crossgen". A gameplay pokazał duży skok w porównaniu do jedynki. I podobnego skoku spodziewam się w przypadku GoW Ragnarok, koniecznie w 60fps.

 

Lubią tą narrację w przypadku SONY ocenimy jak zobaczymy w przypadku xbox'a nie trzeba na nic patrzeć tam z góry wiadomo, że jest hamulec w postaci Series S.

I tu nie bije konkretnie do Ciebie ale ogólnie do tego co jeszcze jakiś czas temu można było sobie poczytać...jak widać wystarczy, że jedna firma zrobi pstryk i już czytamy takie o to stwierdzenia.  

Ja jestem jednym z tych, który uważa, że oczywiście wydawanie na stary sprzęt niesie za sobą jakieś wady i ograniczenia(bo jednak zrobienie czego typowo pod nowy sprzęt, zawszę będzie lepszą decyzją) ale jak widać dla chcącego nic trudnego i tu sięgnę po RDR2, który jak trzeba było to błyszczał na każdym sprzęcie. 

Jak będzie z nowym GODEM? też jestem zdania, że czas pokaże jak widać właśnie po takim Horizon II, że nie ma rzeczy nie możliwych.

 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.