Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja (pipi)e szczyt żenady został chyba pobity xd

Na zachodzie od dawna skalperzy istnieją ale w Polsce oczywiście trzeba być honorowy xd

Gość ma łeb dobrze wie,że fomo na ps5 jest ogromne to sprzeda napalonym a w późniejszym terminie kupi sobie na spokojnie.

Kawałek pier.. Nego plastiku a wy się zachowujecie jakby zabijał waszą matkę :D

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

To supermarkety też ch.uje, bo na każdej konsoli, grze i padzie chcą zarobić. Nieludzkie i niemoralne. 

W ogóle kupić taniej i sprzedać drożej powinno być zakazane prawnie. 

 

 

 

(Jakby firmy nie manipulowały rynkiem i nie chciały sprzedawać limitowanego produktu poniżej kosztów produkcji, to by nie było problemu)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

info z wykopu odnośnie MM :

 

Jeśli ktoś ma konsole #ps5 lub #xbox do odbioru w sklepie #mediamarkt to informuję, że Pani na infolinii powiedziała, że albo będą dedykowane punkty odbioru, albo będą zmieniać formę wysyłki na kuriera. Informacje będą wysyłane mailowo, bo jak na razie sami są zaskoczeni i jest burdel.

 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Luzik. Wiszą mi takie łaki bez mózgu. Ogólnie to jest taka skur rwiała polska mentalność.

Jak ruszyły preordery, wysłałem kuzynowi link aby sobie kupił. Miał tylko kliknąć. Co zrobił? Napisał, że ma to w dupie i kupi sobie w sklepie. Teraz mnie wyzywa jak reszta tu, że mu nie chce oddać preorder za frytki i jestem (pipi)em i Januszem

Odnośnik do komentarza

Rozumiem rozgoryczenie osob ktore z jakiegos powodu nie nabyly preordera ( sam jestem jednym z nich), na pewno jeszcze ciezej sie to przelyka jak sie oglada takie ogloszenia. Ale...

 

Do okola jest duzo wiecej problemow, ludzkich tragedii i przeciwnosci losu w normalnym realnym swiecie. 

Komentarze z zyczeniami komus zle sa ponizej pasa i krytyki. Nie dajmy sie przez konsole upodlic i zezwierzecic. 

Smiejemy sie z filmikow z amerykanskiego black friday i walkach w marketach... te komentarze nie wygladaja wcale lepiej. 

Wczesniej czy pozniej, kazdy swoja konsole dostanie.

Odnośnik do komentarza

A są już jakies nwesy jak to markety rozwiążą? 

 

A co do typa co sprzedaje preordera? Jego sprawa tylko lipa że robi z tego show. Pewnie jak w 97 w czasie powodzi chleb kosztował 30 pln za sztuke to sam go piekł w garażu. Tacy tez są i szukają okazji. Inna sprawa że takie praktyki (zawyżania cen w sytuacjach nadzywaczajnych) są raczej piętnowane zawsze z jakiegoś powodu. Chvuj mnie to. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, u55r napisał:

W tymczasem w Białostockim MM juz 5 osób zrezygnowało z preordera na PS5. Ludziom przez ten nowy lockdown psuje się sytuacja finansowa i nie stać ich lub przewidują ze nie mogą sobie pozwolić na wydatek 2300 pln wiec rezygnują. A inni licytują konsole powyżej 4ooo pln. Heh :[

 

Myślę, że najciekawiej będzie w dniu premiery i parę dni po, zakładając, że półki będą puste (a raczej będą). Hype jeszcze wzrośnie i wydaje mi się, że ktoś, kto będzie miał  pudło z konsolą będzie królem balu. :)

1 minutę temu, LiŚciu napisał:

Pewnie jak w 97 w czasie powodzi chleb kosztował 30 pln za sztuke to sam go piekł w garażu. 

 

Nie no, porównywać produkt pierwszej potrzeby, jakim jest pożywienie, do elektronicznej zabawki, to już jest jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie. :facepalm:

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...