Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Wredny napisał:

No tak nie do końca. 

Po robocie poszedłem do najbliższego Euro i tylko XSS na półce.

Gołego XSX nie ma prawie wcale i fartem kierownik namierzył jedną sztukę, która "właśnie weszła do magazynu centralnego". 

Zaklepał, przekierował na swój sklep i niby w poniedziałek mam odbiór. 

Znam typów, którzy twierdzą, że mase Series X’ów zalega na półkach :kaz:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Słupek napisał:

no np. wczoraj w mm w forum w Gdańsku, pełne półki series x (golasy )i series s. dla porównania z ps5 tylko pady i gry.

I co teraz Wredny ma jechać do marketu w Gdańsku żeby wymienili mu konsole? Co twoje wczorajsze obserwacje z media marketu wnoszą do tematu?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, lpcl napisał:

Jedynka lepsza

A w życku. Jedynka ma inną kolorystykę. Ale pod względem Tytanów i mobilności pilotów to jest dużo gorzej. Reszta kwestia gustu.

No i kampania z BT :)

@LiŚciu no troche miesiecy tam zostawilem na serwerach. Nie zaluje ani minutki. Nadal grywam. W sumie po wykasowaniu Destiny to jedyne multi w ktore gram ;) Jest fun z latania po mapie, wyniki sa, mecze wyszykuje szybciutko. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Szymek napisał:

A w życku. Jedynka ma inną kolorystykę. Ale pod względem Tytanów i mobilności pilotów to jest dużo gorzej. Reszta kwestia gustu.

No i kampania z BT :)

No jak dla mnie to w dwójce te tytany to takie cieniutkie w porównaniu do jedynki. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

No jak dla mnie to w dwójce te tytany to takie cieniutkie w porównaniu do jedynki. 

Tak multi zdecydowanie w jedynce wpierw na pc a potem po roku na Xbox one spędziłem że 40 h a dla mnie to dużo w multi. W 2 kampania single świetna ale mutli już nie 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, balon napisał:

Akurat Wredny jest z trójmiasta, więc jakby nie to że kupił w Euro to mógłby tam jechać :Coolface:

A to nie wiedziałem, więc może faktycznie to była jakaś porada. Z tym że z tego co pamiętam Wredny zamawiał z Euro i to tym sklepie ma być wymiana, więc informacje co widział słupek w media markt niewiele mu pomogą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, balon napisał:

Akurat Wredny jest z trójmiasta, więc jakby nie to że kupił w Euro to mógłby tam jechać :Coolface:

 

24 minuty temu, ASX napisał:

A to nie wiedziałem, więc może faktycznie to była jakaś porada. Z tym że z tego co pamiętam Wredny zamawiał z Euro i to tym sklepie ma być wymiana, więc informacje co widział słupek w media markt niewiele mu pomogą


W Euro i tak napisałem, co nie zmienia faktu, że nawet w PL nie jest łatwo o XSX. Wczoraj byłem w gorzowskim MM i zero konsol.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Słupek napisał:

ehhhh, panie microsoft polska, to nie miała być porada a nawiązanie do poprzednich postów. że walajace się z xboxy to nie tylko wymysł klapow.

moim zdaniem problemy z dostępnością konsol to nic pozytywnego (pewnie gdyby xboxy zalegały na pólkach Wrednemu znacznie łatwiej byłoby wymienić konsole tak jak chciał od początk i nie musiałby na nią tyle czekać) 

 

Dużo ludzi, przeważnie fani jednej słusznej marki przesiąkli narracją, że to fajnie że często nie da się normalnie kupić konsol, trzeba na nie polować w internecie, albo kupować od scalperów srogo przepłacając, domyślam się że może chodzić o podświadome poczucie dziwnie rozumianej "elitarności".  A fakt że jakąś konsole można czasami normalnie jak człowiek zdjąć z półki i podejść do kasy to coś złego i oznacza to że konsole się "walają" i się nie sprzedają - idiotyczne, prawda?

Moim zdaniem należy raczej krytykować i jebać producentów konsol (zarówno Sony jak i Micro$oft), a także producentów kart graficznych, za to że nie dali rady wyprodukować wystarczającej ilości sprzętów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...