Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2022 o 21:00, Michał102 napisał:

Konsolę masz podpiętą pod telewizor 4k? Jeśli tak, to przestaw na 1080p i zobacz czy artefakty dalej są. 

 

Gdzieś czytałem, że jak są problemy z bebechami konsoli, to uwydatniają się głównie przy większym obciążeniu. 

Sprawdzę zatem w 1080p, skoro myślę że są to pamieci, bo takowe błędy w wyświetlaniu na to wskazują więc pewnie się to także ujawni. 

 

Jednak proszę kolegów, jeśli ktoś posiada CoD'a Vanguard by sprawdził czy u niego na tych mapach także ten problem występuje. 

Z góry dziękuję... 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, maxoffe said:

Sprawdzę zatem w 1080p, skoro myślę że są to pamieci, bo takowe błędy w wyświetlaniu na to wskazują więc pewnie się to także ujawni. 

 

Jednak proszę kolegów, jeśli ktoś posiada CoD'a Vanguard by sprawdził czy u niego na tych mapach także ten problem występuje. 

Z góry dziękuję... 

Jeśli byłby to problem z tą grą to pewnie już byłyby o tym materiały na YT / Reddicie. Prawdopodobnie to problem z konsolą, być może się przegrzewa. Gdzie masz umiejscowioną konsolę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2022 o 21:00, Michał102 napisał:

Konsolę masz podpiętą pod telewizor 4k? Jeśli tak, to przestaw na 1080p i zobacz czy artefakty dalej są. 

 

Gdzieś czytałem, że jak są problemy z bebechami konsoli, to uwydatniają się głównie przy większym obciążeniu. 

Pezy 1080p jest to samo. 

 

W dniu 12.01.2022 o 14:40, Czoperrr napisał:

Jeśli byłby to problem z tą grą to pewnie już byłyby o tym materiały na YT / Reddicie. Prawdopodobnie to problem z konsolą, być może się przegrzewa. Gdzie masz umiejscowioną konsolę?

Konsola stoi pionowo na stoliku obok TV. Ma do okoła otwarta przestrzeń także na pewno nie przegrzewa się z powodu złego umiejscowienia. 

Z tym że ro dzieje się jedynie w tych 2 grach. 

W CoD'azie na tej mapie co pokazałem na foto i ciągle, jedynie w tym samym miejscu. 

A w Mass Efect czasami tylko na tym tytułowym ekranie jak załącza się wybór wersji.

Na innych grach wszystko w porządku, żadnych problemów nie doświadczyłem. 

Sam już nie wiem.... :-(

Odnośnik do komentarza

Z tego co koledzy piszą, to CoD jest po prostu zyebany, czyli nie masz się czym przejmować. 

 

Natomiast co do baboli na ekranie startowym, to jest to dość częsta przypadłość nawet w innych grach. U mnie kilka razy zdarzyło się tak, że były jakieś dziwne kolorowe ekrany zamiast grafiki z gry. 

 

Nie chcę tu nic zapeszyć, ale jeśli chodzi o aspekt czysto sprzętowy, to jest to chyba najlepiej wykonana konsola w historii. Moja od premiery cały czas pracuje bezszelestnie, nic się nie przegrzewa itp, a potrafiła już chodzić po kilkanaście godzin bez przerwy. Trzeba tylko uważać na ten delikatny port HDMI... większość ludzi wpina te kable na ślepo i bardzo łatwo jest wtedy o pokrzywienie tych delikatnych styków. Ja już kilka razy konsole zabierałem do brata i nic się z tym portem nie dzieje, ale tak jak mówię była zachowana wyjątkowa ostrożność przy podpinaniu przewodu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Michał102 said:

Z tego co koledzy piszą, to CoD jest po prostu zyebany, czyli nie masz się czym przejmować. 

 

Natomiast co do baboli na ekranie startowym, to jest to dość częsta przypadłość nawet w innych grach. U mnie kilka razy zdarzyło się tak, że były jakieś dziwne kolorowe ekrany zamiast grafiki z gry. 

 

Nie chcę tu nic zapeszyć, ale jeśli chodzi o aspekt czysto sprzętowy, to jest to chyba najlepiej wykonana konsola w historii. Moja od premiery cały czas pracuje bezszelestnie, nic się nie przegrzewa itp, a potrafiła już chodzić po kilkanaście godzin bez przerwy. Trzeba tylko uważać na ten delikatny port HDMI... większość ludzi wpina te kable na ślepo i bardzo łatwo jest wtedy o pokrzywienie tych delikatnych styków. Ja już kilka razy konsole zabierałem do brata i nic się z tym portem nie dzieje, ale tak jak mówię była zachowana wyjątkowa ostrożność przy podpinaniu przewodu. 

Zgadzam się, wciąż zachwycam się kulturą pracy XSX. Co prawda, mój egzemplarz premierowy został wymieniony przez problem z napędem, ale replacement otrzymany na wiosnę śmiga wciąż bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Michał102 napisał:

Z tego co koledzy piszą, to CoD jest po prostu zyebany, czyli nie masz się czym przejmować. 

 

Natomiast co do baboli na ekranie startowym, to jest to dość częsta przypadłość nawet w innych grach. U mnie kilka razy zdarzyło się tak, że były jakieś dziwne kolorowe ekrany zamiast grafiki z gry. 

 

Nie chcę tu nic zapeszyć, ale jeśli chodzi o aspekt czysto sprzętowy, to jest to chyba najlepiej wykonana konsola w historii. Moja od premiery cały czas pracuje bezszelestnie, nic się nie przegrzewa itp, a potrafiła już chodzić po kilkanaście godzin bez przerwy. Trzeba tylko uważać na ten delikatny port HDMI... większość ludzi wpina te kable na ślepo i bardzo łatwo jest wtedy o pokrzywienie tych delikatnych styków. Ja już kilka razy konsole zabierałem do brata i nic się z tym portem nie dzieje, ale tak jak mówię była zachowana wyjątkowa ostrożność przy podpinaniu przewodu. 

Tak, faktycznie o gnieździe HDMI słyszałem już od kilku osób by na nie uważać. 

Nie mniej jednak jak widzisz po samym sobie to mimo że czasami zabierasz konsole, przenosisz ją to przy zachowaniu podstawowych środków ostrożność nic się nie dzieje. Ja osobiście nie mam potrzeby odpinania konsoli, także od momentu zakupu stoi w jednym miejscu. 

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Zgadzam się, wciąż zachwycam się kulturą pracy XSX. Co prawda, mój egzemplarz premierowy został wymieniony przez problem z napędem, ale replacement otrzymany na wiosnę śmiga wciąż bezproblemowo.

Zgadzam się z Tobą w pełnił. 

Według mnie to jedna z najlepiej wykonanych konsol jakie miałem. Pamiętam jak zaraz raz po zakupie, po jej pierwszym uruchomieniu to nawet ucho przykładałem do niej by sprawdzić czy szumi wentylator, bo gdy by nie podświetlony przycisk loga Xbox to nie wiedział bym że jest załączona i już działa :-) 

Odnośnik do komentarza

Pytałem już o to w temacie ogólnym, ale przez ogólną podnietę zakupu acti pytanie zatonęło jak gówno w przeremblu, więc może tutaj ktoś poratuje radą. 

 

Pany, od jakiegoś czasu mam problem z jutubem na konsoli. 

Problem polega na tym, że YouTube przestał się odpalać na XSX z poziomu telefonu. Kiedyś klikałem na fonie w ikonkę połączenia z innymi urządzeniami i normalnie x'a wykrywało, a od jakiegoś czasu po którejś aktualizacji konsoli przestało to działać i telefon już konsoli nie znajduje. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? 

Niby pierdoła, ale czasem z tego korzystałem i trochę mi brakuje tej opcji. 

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie otóż znalazłem fajna ofertę na xsx tyle że gość wygrał go w konkursie Warki jest zaplombowany ale niema żadnego paragonu. Czy w razie potrzeby sam nr seryjny wystarczy aby zarejestrować go w ms i wysłać na gwarancję jeśli była by taka potrzeba? Czy muszę mieć koniecznie jakiś paragon / fakturę

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pitryyyy napisał:

Witam, mam pytanie otóż znalazłem fajna ofertę na xsx tyle że gość wygrał go w konkursie Warki jest zaplombowany ale niema żadnego paragonu. Czy w razie potrzeby sam nr seryjny wystarczy aby zarejestrować go w ms i wysłać na gwarancję jeśli była by taka potrzeba? Czy muszę mieć koniecznie jakiś paragon / fakturę


Wystarczy, że będziesz miał przypisana po numerze konsolę do konta. Wydaje mi się, że jak się logujesz kontem na Xboxie to potem on się pojawia jako urządzenie na koncie Microsoft.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...