Skocz do zawartości

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MichAelis napisał:

I u mnie podobnie bez zaskoczeń. To ostatni numer prenumeraty, wiecej nie przedłużam.

U mnie to tez ostatni numer i się tak zastanawiam, czy lepiej nie iść do kiosku pod blokiem i poprosić panią o zamawianie PE. Raz ze szybciej niż prenumerata, a dwa ze numery nie są wytarmoszone. Z drugiej strony strony dla wydawcy prenumerata to kasa z góry, a wiem ze jest lipa. Kurla nakład spadł, galerie znowu będą pozamykane, nie chciałbym by PE znikło :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Co do chuja, zaraz się okaże, że jako jedyny mam nowy numer jeszcze w tym roku xd

 

Mały osiedlowy kiosk z mydłem i powidłem? Zawsze szanowałem.

Może kupiłeś stary numer i myślisz, że to nowy? ;)

Dzięki pdf mógłbym już nie prenumerować papieru ale w sumie zostaje sentyment i jednak dobrze, żeby konsolowa gazetka nadal była na rynku. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, grzybiarz napisał:

U mnie to tez ostatni numer i się tak zastanawiam, czy lepiej nie iść do kiosku pod blokiem i poprosić panią o zamawianie PE. Raz ze szybciej niż prenumerata, a dwa ze numery nie są wytarmoszone. Z drugiej strony strony dla wydawcy prenumerata to kasa z góry, a wiem ze jest lipa. Kurla nakład spadł, galerie znowu będą pozamykane, nie chciałbym by PE znikło :/

Dlatego mam/miałem prenumeratę. Można nie lubić jakiegoś magazynu, ale jak zostały tylko trzy, z czego dwa u jednego wydawcy, to szkoda jakby coś padło. Jednak jak wydawnictwo ma kasę w dupie i wola się rozliczać przez kolportaż to niech tak będzie. Co miesiąc nr mam ze sporym opóźnieniem względem kiosku, no to jaki to ma sens?

Odnośnik do komentarza

Prenumerata czy kiosk, kiosk czy prenumerata... A wybór jest prosty - prenumerata ORAZ kiosk, jeśli dostawa się spóźnia. :) Co to jest ta stówka na rok czy dycha na miesiąc w obecnych czasach? 

 

A tak w ogóle, to nie mysleliscie o zmianie drukarni? Z tego co zauważyłem na forum, to ten wątek pojawia się dość często, gdy zdarzają się jakies problemy z wysyłkami, dostawami, terminami...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, grzybiarz napisał:

No bo nie wiem czy inne pisma maja opóźnienia przez covid. Śledzę fanpejcz cd-a i nie ma takich niusow, wychodzą tez tygodniki czy gazety codzienne i czy tam jest obsuwa przez covid?:/

Dziś byłem w kiosku po gazetę, ale oczywiście brak, w dwóch marketach również. Najpierw tygodniowa obsuwa, teraz nie wszystkie punkty dostały swoje egzemplarze. Nie jest dobrze i nie wiem czy to naprawdę wina drukarni, czy po prostu coraz wiekszy brak zainteresowania prasą czytaną. :dunno:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Perez napisał:

Przepraszamy za to zamieszanie i brak informacji. W zasadzie nie bylo sygnalu, ze ma byc przesuniecie, dopiero dzisiaj sie okazalo, ze jednak cos nie tak z wprowadzeniem numeru do sprzedazy i stad info na ostatnia chwile.

 

@Perez Coś nie tak czyli co? Zdychacie? Kiepskie to i bez szacunku do czytelników. Olewanie prenumeratorów, opóźniona wysyłka, braki Szmatławca w kioskach. Zależy Wam jeszcze czy już wywalone macie i zmierzacie ku upadkowi? Co chwila jakieś problemy a to z drukarnią a to z wysyłką. Jakby mi zależało na czytelnikach, to jako wydawca dawno już bym zmienił drukarnię albo innych kompanów, z którymi współpracujecie.

 

Mam full set Szmatławca, jestem od początku, smutno by było nie doczekać 300 numeru :hi:

 

A pewne jest, że sporo osób będzie miało gdzieś przedłużanie prenumeraty za takie cyrki. Sam bym dawno zamówił, ale nie chcę jako ostatni czytać nowego Szmatławca.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, .:marioo:. napisał:

Mogli napisać wcześniej albo chociaż dziś rano. Na PPE zero informacji, niepotrzebnie odwiedzałem dwa In Medio. W przyszłym roku zawiśnie kalendarz z Pixela 

U mnie w kiosku Ruchu był szmatławiec, więc akurat dobrze, że nie było żadnego info, bo pewnie by mi się nie chciało ruszyć z domu. No a tak mam Sylwester z PE, a nie jak plebs z Marylą i Zenkiem na jedynce. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...