Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gram od 2 dni. Nie lubiłem realistycznych ścigałek... tak przynajmniej myślałem, ale teraz wiem, że to nie to, po prostu nigdy nie grałem w Forze Horizon. 5 to pierwsza część z tej serii, którą odpaliłem no i nie ma mnie dla nikogo od 2 dni. Cudowna gra. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, gekon napisał:

Gram od 2 dni. Nie lubiłem realistycznych ścigałek... tak przynajmniej myślałem, ale teraz wiem, że to nie to, po prostu nigdy nie grałem w Forze Horizon. 5 to pierwsza część z tej serii, którą odpaliłem no i nie ma mnie dla nikogo od 2 dni. Cudowna gra. 

 

 

A co ma Horizon do realistycznych ścigałek:laugh:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Magik napisał:

A co ma Horizon do realistycznych ścigałek:laugh:

Wiedziałem, że padnie ta kwestia.

 

Co Horizon ma wspólnego z realizmem? Nie wiem, może to, że nie mogę w nikogo rzucić żółwiem a za kierownicą nie siedzi lisek lub kosmita 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Od rana gram w eliminatora. Było kilka close calli, ale zawsze jakies drzewo przeszkodzi xd. Nie podoba mi sie dobor samochow. Czasem niby wybierasz wyzszy lvl, a zalicza sie taki downgrade, ze mam ochote sie pociachac. Po chooj to ferrari na lvl7 to ja nie wiem.

Całe szczęście zestaw furek w eliminatorze jest zawsze ten sam więc trochę przelotów i mniej więcej wiadomo co brać a czego nie. No i sam balans zrzutów jest trochę zyebany. Czasami jest tak że dosłownie 10 sekund po rozpoczęciu rundy a po lewej stronie już wyskakuje informacja że jakiś farciarz ma furę na lvl 9. IMO lvl fur dostępnych w zrzutach powinien być jakoś skalowany wraz ze zmniejszającą się mapą. Najpierw zielone, później niebieskie etc. A tak za dużo tu zależy od szczęścia. Jak komuś wpadnie 7-9 na początku to 10lvl jest w zasadzie formalnością.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Ja też myslałem, że ze scigałek lubię tyko karty albo rozwałke w stylu burnouta, ale po fh4 tak się napaliłem na samochody, że wyczekuje motorsporta i przywitam go chlebem i solą.


To tak jak u mnie - tylko Burnouty i NFSy od Criterion, ale teraz FH jest moim nowym Burnoutem Paradise/NFS Most Wanted.
A z tym sezonem mnie wkurzyli - niby teraz jest ten pierwszy, ale nie zdążyłem jeszcze zrobić tego poprzedniego i przepadły mi nagrody :frog:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Faktycznie wygląda na to, że to najbardziej zabugowany horizon w historii. Mi np nie wyświetla się pierwsza skrzynia ze skarbem, jest ikona na napie, a skrzyni brak. 


Odkrywalem miejscówkę i była skrzynia na skrzydle samolotu- tzn miała być. Ponownie uruchomiłem i zacząłem od nowa i już była. 
Biorę poprawkę, ze gre rzucili do GP, bo bez tego gierka by się tak nie sprzedała jak ilość ściągnięć w ramach abonamentu. 
Olewam te wszystkie online i robię swoje. Naprawią, to zobaczę co tam w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, PiPoLiNiO said:
2 hours ago, Bartg said:
Faktycznie wygląda na to, że to najbardziej zabugowany horizon w historii. Mi np nie wyświetla się pierwsza skrzynia ze skarbem, jest ikona na napie, a skrzyni brak. 

Szukaj skrzyni przy tych wielkich białych ala namiotach.

 

Wiem gdzie ta skrzynia powinna być, po prostu jej tam fizycznie nie ma, póki co restarty nie pomagają ani przejscie offline online

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, schabek napisał:

Ten punkt ostrzegawczy w nowej playliscie jest tez zbugowany? Wymagania to sportowe samochody retro (chyba jakos tak bo nie jestem przy konsoli) ale zadnym z tych samochodow mimo tego ze klasa sie zgadza nie chce mi zaliczyc i wyskakuje info ze fura niepoprawna xD

U mnie jest to samo. Chyba 5 samochodów wczoraj sprawdzałem. Lipa... 

Challenge z Nissanem też...niby zaliczone ale nie odhaczone. 

Odnośnik do komentarza

https://www.thegamer.com/trans-players-respond-to-forza-horizon-5-deadnaming/

Cytat

"I Quit The Game Immediately"


Many returning Forza players were surprised when Forza Horizon 5 greeted them by name. The game pulls it from your Microsoft account so that it can properly say 'Hello'. However, for some trans players, this feature has led to the game deadnaming them - a painful experience.

"I was pretty shocked," one player, who asked to remain anonymous, told me. "I enjoyed the intro sequence and was having a lot of fun, but hearing the announcer call out my deadname completely blindsided me. I quit the game immediately and was close to just refunding it on Steam.

"I really wanted to play with my friends, so I cooled down a bit and spent an hour trying to figure out how to reset my save to remove any chance of it deadnaming me again. I just wanted to reset my save so my deadname wasn't on it. I changed my name in my Microsoft account to something it couldn't voice and tried playing the game again as normal after resetting my save."

Doing this led to the bug appearing. Now, the game calls them by the name of the last NPC they spoke to. "The game didn't handle it gracefully, I guess. Doesn't seem to affect gameplay at all, so I'm fine with it."

For the player who ended up restarting their game, it just takes the shine off it. "I'm really disappointed that they messed up something so basic but crucial to many people's enjoyment of the game."

Do mnie się zwracają "your majesty" i jest w pytkę :usmiech:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...