Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

A jakby się tak zebrać w jakimś szerszym gronie i ogarnąć wydruk z tych PDFów w jakiejś bardziej profesjonalnej formie niż na domowej drukarce, żeby spróbować zbliżyć się chociaż do pierwotnej, kioskowej formy (klejony albo spięty grzbiet)? Nie wiem czy to w ogóle realne przy niewielkiej ilości (i technicznie możliwe przy zwykłym PDFie), ale jeśli tak, to ja bym się pisał. :D 

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem na dwóch padach, od Xboxa i od PS4, żaden nie pasuje. Nic więcej w pudełku nie było, także to pewnie efekt piguły od medyka polowego :kaz: Ale pakiecik fajny, przyjemne bonusy, których w sumie nie musieli dawać, a dali.

 

Dobra, już widzę - to "cable guy", można mu powiesić na rękach kabelek USB albo inny podobny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2021 o 12:38, grzybiarz napisał:

może ktoś wrzucić jedną stronę tego PDFa? Jak to wygląda, jaka to rozdziałka? Dałoby radę z tego zrobić wydruk? :)

Do druku to sie nie nadaje. Niestety sa to skany z czyjejs kolekcji. Nawet sa dziurki od dziurkacza w kazdym numerze na kazdej stronie. Raczej poczytac na kompie wspominkowo. Dwa numeru sa z ff. Ff7 i ff8 dla fanow. Przegladalem okladki i jakos nic nie pamietam z tamtych czasow. Moze tylko numer 2 i 10. Nie kupowalem wtedy psxa. A top secreta, ss moze sgk i gamblera dodatkowo czasami. Chyba wtedy od neo z konsolowych gazet zaczynalem. Pierwsza moja konsola to cd32 a po niej na dlugo przesiadlem sie na pc. Dopiero chyba w 98 kupilem psxa.

Ps na niektorych stronach widac zab czasu. Jakies obtarcia i zagiecia.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Szwed @Ruskie_Pierogi dzięki za odpowiedź, w zasadzie wczoraj udało mi się zebrać ostatni, brakujący numer PSX Fana, ale w dalszym ciągu poluję na PSM:

Nr 5/97 oraz 1, 5, 6, 7 z 2001.

Ponadto drugi numer Cd-A z 1996 roku :)

Poniżej grafika poglądowa, oki nie offtopuję, ale może akurat coś się uda dozbierać :)

 

gazetki.jpg

Odnośnik do komentarza

Spoko niespodzianka z tymi numerami #11-20 https://patronite.pl/post/26447/kolejny-prezent-dla-patronow-psx-extreme

Cytat

Otóż każda osoba, która będzie na liście aktywnych Patronów PSX Extreme w poniedziałek 20 września na godzinę 23.59 na kwotę min. 50 PLN (lub do tej pory ogólnie takie wsparcie w sumie przekazała nam dotychczas za pośrednictwem patronite.pl/PSXEXTREME) otrzyma od nas we wtorek 21 września pakiet numerów 11 - 20 PSX Extreme z ubiegłego wieku w PDF!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...