Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie tylko czytelnicy nie powinni się dopraszać o info, a jeśli jest obsuwa to powinna być jakaś informacja o tym. A to wygląda teraz tak że dopóki nie nazbiera się z 20 negatywnych postów (czy odnośnie patronite czy prenumeraty) to jest cisza w eterze. Jak otworzyłem pierwszy numer i przeczytałem tekst poniżej ze wstępniaka to tylko parsknąłem śmiechem widząc jak to teraz funkcjonuje.

psx1.jpg.184697d581105a969c3de23f0a22ce38.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale te ankiety wtedy byly jednoczesnie badaniem grupy docelowej pisma. Dzis juz wiadomo ze czytaja to tylko dorosli w okolicach 40 i ze w mniejszym stopniu interesuja ich recenzje a w wiekszym publicystyka. Nawet po postach na forum to widac. Nikt lata nie napisal "ku.rwa jaka fantastyczna recenzja xyz, no dawno tak dobrego tekstu nie czytalem".

 

A dzis co by wyszlo? Poprawcie prenumerate. OK STARAMY SIE ALE DRUKARNIA A LAPUSZ NIE OGARNIA.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, rzapka napisał:

Czy ktoś dostał jakiekolwiek materialne bonusy z progów do 100 zł włącznie? Poza prenumeratą. Nie to żebym jakoś bardzo potrzebował długopisu do smartfona z logo PSX Extreme itp, ale dobrze byłoby się zwyczajnie wywiązać z umowy bo zaraz będzie rok od startu kampanii. 

Tak, były długopisy, karta Print Not Dead, plakat i pocztówki z Monkey Island i nie pamiętam, czy coś jeszcze. Ja tam czekam nadal na ten numer zero, co to miał być zamknięty w sierpniu :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...