Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czasem mi się zdaje że przydał by się jakiś Butcher który za mordę by wziął towarzystwo żeby to sprawniej działało, a tak Patronite'a nie ma kto ogarnąć, prenumerata praktycznie zawsze spóźniona (dobrze że jest PDF), kontakt na forumku praktycznie zerowy, ankiet nie ma. Wygląda to dla mnie jak by komuś się nie chciało bo ma ciekawsze zajęcia.

Odnośnik do komentarza

Wsparłem pismo kwota 300 zł przez 3 miechy z myślą że mam wkałd w jakiś lepszy rozwój pisma, może będzie lepszy kontakt z czytelnikami itd. A wyszło guano, nawet nie dotarł do mnie żaden nr extrem'a z obiecanej wg progu prenumeraty a już o innych progach wspominał nie będę. Żal i śmiech przez łzy. A szkoda

Odnośnik do komentarza

Tutaj chyba nie chodziło o rozwój, a przede wszystkim przetrwanie tamtego trudnego okresu lockoutów.

Jeżeli dobrze rozumiem, to rozwój był rozważany, ale przy przekroczeniu pułapu 60k miesięcznie ogólnej zbiórki, a do tego było daleko.

Przy okolicach 10-12k miesięcznie, które "w peaku" udawało się zebrać chyba trudno mówić o rozwijaniu się, gdy walczyli o przetrwanie. Albo i nie. Może były jakieś pomysły, może cały ten Patronite okazał się tylko kroplą w morzu potrzeb, dlatego motywacja do jego prowadzenia spadła. Może.

No właśnie, gdyby tylko kontakt był lepszy, to wiedzielibyśmy więcej.

 

Ale wymowny będzie cytat z jednego z początkowych postów na Patronite:

Cytat

Doradcy w Patronite.pl mówią, że akcje w ich serwisie to są maratony, należy się nastawić na długoterminowy cel i trwałe relacje z Patronami.

Nie wiem jak Wy, ale to nie była najdłuższa relacja, jaką miałem w życiu.

:)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurwy jebane nr zerowy na początku roku. JUZ KOŃCZYMY NIE ZMYŚLAM. Książka o Amidze pewnie tez, bo trzeba było targi sfinansować. Pliska wplacajcie pieniążki to archiwum w pdf z chomika dostaniecie. No trzymam kciuki niech to w końcu padnie i rozpierdoli sobie ryj. Sentymentu zero mimo, że od początku czytam. Najbardziej skurwiały (i gruby) wydawca świata. Wystarczyłoby i jestem tego pewien, że napisałby wiadomość co kilka dni i już byłoby okej. Ale ten chuj ciągnie kasę i ma to głęboko w piździe. Skosił z patronite i wspieram.to i co mu zrobimy? Nie mam waszego płaszcza. Beka na fejsie była jak JUZ WAM ZWRACAM PIENIADZE PO WEEKENDZIE TYLKO DAJCIE NR KONTA pisał, jak nieprzychylnie pisali o tym całym szambie.

zresztą nie ma o czym pisać, ostatnie nry to i tak kupa gówna. CDA za to dostarcza, mimo ciężkich czasów. 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...