Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jego redakcyjny kolega (Mike Minotti) wypowiedział to w formie żartu. No ale tak to jest jak ludzie z Twittera nie śledzą ich, albo podcastu i biorą wszystko na poważnie, wycinają fragment i czym prędzej tworzą dramę.

 

W temacie wiarygodności Grubba - każdy patrzy tylko na kwestię Golda, który miał być wycofany a nie jest (+ parę innych rzeczy; zdarza się). Jest jeszcze 100 innych newsów, które miał jako pierwszy. Cały Summer Game Fest w 2020 i 2021, Mass Effect LE, remake Dead Space itp. Ciężko kogoś nazwać fake'owym insiderem, jeżeli tyle trafił.

 

 

A tamten wpis? No wydźwięk miał jaki miał (dla mnie całkiem zabawny, bo jednak rzeczywiście we wszystkim widzieliśmy Kojimę), ale nie on jeden wśród dziennikarzy śmiał się z wszystkich wierzących w teorię Abandoned - Silent Hill. ;) 

Czy mają rację się okaże. Po ostatnich przebojach z Hasanem też przestaję wierzyć, że stoi za tym coś większego. Chciałbym się jednak mylić. Ale tak czy inaczej będę to śledził do końca, bo przynajmniej jest ciekawie. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ASX napisał:

Nazywam go rzetelnym, bo to jeden z najlepiej poinformowanych ludzi w branży, wystarczy przeanalizować jak często miał rację i jak rzadko się mylił ( https://amp.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/o1yk6t/analyzing_reliability_of_jeff_grubb/), trudno żeby jeden głupi tweet przekreślał lata jego pracy :dunno:

A ja nigdzie nie napisałem, że nie jest rzetelny, tylko, że rzetelni dziennikarze nie powinni takim negatywnie nacechowanym tonem pisać, bo przez to z automatu przestają być w pewnych aspektach rzetelni. Chyba nie chcesz mi wmówić, że po prostu martwił się o zdrowie psychiczne i ewentualne rozczarowanie "Dzieci PlayStation", taki z niego wspaniałomyślny i empatyczny człowiek. Przed niczym nie ostrzegał, po prostu znalazł okazję do wyzłośliwienia się, nie stoi za tym żadna osobista troska o innych. Sam dostrzegasz nietrafiony oraz prowokacyjny ton tamtego tweeta i tylko o tego tweeta mi w tym momencie chodzi, bo odebrany mógł być tylko w jeden sposób. Osobiście nie schodzę na temat całej jego "kariery informatora", bo nie mam w tej kwestii odpowiedniej wiedzy. Co więcej, ta wiedza mnie nie interesuje, więc nie musisz stale wklejać linka do listy dokonań Grubba, bo tych tweeterowych proroków wszystkich bym wyjebał na śmietnik, wszak swoimi insajderskimi przeciekami zepsuli niejedną niespodziankę, a sami nie sprawili żadnej żyjąc i żerując na dokonaniach innych. 

 

To trochę, jakbyś wracał do domu i dostał SMSa od jakiegoś brodatego typa, że czeka Cię urodzinowa niespodzianka, więc nie przestrasz się ludzi krzyczących "Wszystkiego Najlepszego". 

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ratio ma dobre nie ma co zaprzeczać, ale poza datą revealu PS5 i R&C nic związanego z Sony nie leaknął, głównie zarzucał info związane z Xboxem, nitendont i EA. Niekoniecznie musi mieć wszędzie wtyki.

 

W sumie to jebać tych wszystkich leakerów/insajderów bo przez nich powoli człowiek przestaje sie jarać zapowiedziami gier.

Zamiast eventy oglądać tak

DisgustingFloweryGalapagospenguin-size_r

 

ogląda tak

giphy-downsized-large.gif

 

 

Co do samej gry to dla mnie jest to scam, ale jest parę rzeczy które mi nie pasują do tej teorii.

Nawet jakby się okazało że faktycznie jest to SH czy MGS to nie jestem zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Ratio ma dobre nie ma co zaprzeczać, ale poza datą revealu PS5 i R&C nic związanego z Sony nie leaknął, głównie zarzucał info związane z Xboxem, nitendont i EA. Niekoniecznie musi mieć wszędzie wtyki.

 

 

Wydaje mi się, że nie ma aktualnie chyba żadnego insajdera, który wie co jest grane u Playstation. Znaczy się była kiedyś jedna osoba, która na Reseterze i Reddicie coś przez dłuższy czas wrzucała, ale w pewnym momencie powiedziała że czas się przyczaić i od tego czasu cisza. ;) 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figuś napisał:

Ratio ma dobre nie ma co zaprzeczać, ale poza datą revealu PS5 i R&C nic związanego z Sony nie leaknął, głównie zarzucał info związane z Xboxem, nitendont i EA. Niekoniecznie musi mieć wszędzie wtyki.

 

W sumie to jebać tych wszystkich leakerów/insajderów bo przez nich powoli człowiek przestaje sie jarać zapowiedziami gier.

Zamiast eventy oglądać tak

DisgustingFloweryGalapagospenguin-size_r

 

ogląda tak

giphy-downsized-large.gif

 

 

Co do samej gry to dla mnie jest to scam, ale jest parę rzeczy które mi nie pasują do tej teorii.

Nawet jakby się okazało że faktycznie jest to SH czy MGS to nie jestem zainteresowany :)

A na forum po takich pokazach klasyczne "haha nie było fajnych gier i jest wam smutno? Frajerzy, każdy wie że nie można mieć oczekiwań  :)"

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ten temat już zdechł śmiercią naturalną :/ 

 

Jeżeli to będzie nowy MGS tylko na PS5 to pierwszy polecę po konsolę.

 

Jeżeli nie, to w sumie nic się nie stanie, ale niesmak będzie. 

 

Jest jeszcze trzecia opcja, że to zupełnie nowe, wysokobudżetowe IP. Ciekawe jak wtedy zareagują gracze. PEWNIE WŚCIEKLIZNĄ. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli już gdybamy o MGS, to jako fan mam nadzieję, że to będzie coś innego.

Kojima próbował się uwolnić od MGSa przez długie lata. Dajmy mu robić inne gry. Na przykładzie Death Stranding pokazał, że daje radę.

Gdyby to by miał być MGS bez Kojimy i reszty zespołu to są marne szanse, że wyjdzie z tego coś dobrego. Nie wyobrażam sobie rebootu tej marki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...