Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niskie oczekiwania co do jakości tego tytułu na premierę, ale wiele wybaczę, jeżeli gra będzie przynajmniej na poziomie Fallouta 4 z fabułą wątku głównego bliżej poziomu Obsidiana. Zresztą wątek główny będzie dodatkiem do tej gry, jak każdego RPGa Bethesdy. Byleby nie najebali tych planet z generatora za dużo, tzn. mogą być, ale niech kilka z nich z generatora nie będzie :D.

 

Każda gra RPG Bethesdy i tak mi się podoba i spędziłem w nich pewnie razem z 1000+ godzin (Morrowind z 400h, Skyrim i Skyrim SE z 400h, Enderal 50h - mój mod wszechczasów na Skyrimie, Fallout 3 150h tak na oko ze 100h w Oblivionie, który akurat dosyć szybko mi się znudził), więc wezmę na premierę. Może nawet zapłacę, żeby mieć w bibliotece Steama, DLC na pewno wyjdzie na to wiele + mody, mam nadzieję też na znośne 800p30fps na Decku :). :newell:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Figuś napisał:

wygląda jak NMS

takie NMS tylko z fabułą, dialogami i lepszą oprawą, czyli w sumie liczę że będzie to takie lepsze, bardziej rozbudowane NMS, które w przeciwieństwie do gry Hello Games nie znudzi mnie tak szybko.

 

W ogóle sam pomysł na grę o eksploracji kosmosu jest naprawdę zajebisty i szkoda że tak mało gier go... eksploruje. Był Mass Effect, który z każdą kolejną odsłoną stawiał  coraz mniejszy nacisk na eksploracje, a coraz więcej na strzelanie, jest niskobudżetowe No Mans Sky i dopiero teraz będzie Starfield, który z tej trójki prezentuje się najbardziej ambitnie z tej trójki. 

 

 

A no i jest jeszcze Star Citzen ale nie wiem jak traktować tę grę, bo też wygląda na bardzo ambitną ale to chyba nigdy nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

może grał w wersję na Xboxa?

 

Nie wierze że jakaś duża gra w 2023 r. nie miałaby wsparcia ultrawide

Skyrim SE nie miał (mody tylko), F04 nie miał (mody tylko). 

 

Ale przy współpracy z M$ to już byłaby przeginka. 99% gier od MS studios fajnie wspiera ultrawide i ogólnie wersje PC są spoko. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

W ogóle sam pomysł na grę o eksploracji kosmosu jest naprawdę zajebisty i szkoda że tak mało gier go... eksploruje. Był Mass Effect, który z każdą kolejną odsłoną stawiał  coraz mniejszy nacisk na eksploracje, a coraz więcej na strzelanie, jest niskobudżetowe No Mans Sky i dopiero teraz będzie Starfield, który z tej trójki prezentuje się najbardziej ambitnie z tej trójki. 

 

 

A no i jest jeszcze Star Citzen ale nie wiem jak traktować tę grę, bo też wygląda na bardzo ambitną ale to chyba nigdy nie wyjdzie. 

 

Elite Dangerous :lapka:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ASX napisał:

Słabo też, że kolejny pokaz będzie dopiero 11 czerwca, liczyłem na coś wczesniej. 


Pewnie nie mieli AAA do pokazania na E3 to ratują się przesuniętą Forzą i Starfieldem.

 

Dobrze, że jednak coś się ruszyło w temacie. Kąkuter będzie grany mocno. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...