Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Faka napisał:

Może nie odjebią lipy i na XSX będzie jakieś 60 fps. Konsola za 12 terafanków, a mają mieć problem z 60 klatkami, trochę się to nie klei. Powinni w końcu wykorzystać potencjał konsoli, jak już siedzą w MS. Bez kitu.

 

To nie kwestia sprzętu a dewelopera i rodzaju gry. Tam u nich pewnie 70% siły idzie w wykreowanie mechanik itp. a gra po prostu będzie chodzić 25-30 fps na konsolach. 

 

Na 90% będzie cyrk z optymalizacją, nikt chyba nawet nie dopuszcza innej opcji :)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Jestem zdziwiony że nie wyleciało na listopad, choć z drugiej to jeszcze pół roku i cytując klasyk "wszystko się może zdarzyć". Przy czym spodziewałem się Forzy w lecie, ale widać będzie na koniec roku. Premiera trzech dużych gier w odstępie trzech, czterech miesięcy była kompletnie nierealna i chyba nawet Asax w to nie wierzył, mimo że pisał coś zupełnie innego.

Mniejsza o to, ja jestem cierpliwy i wolę dostać dopracowany produkt na miarę możliwości studia. Tu niestety w przypadku gwiezdnych przygód od Bugthesdy trzeba nieco... wyrozumiałości.Gra może i będzie chodzić jak g...no ale liczę że będzie to niezwykle grywalne g...o któremu bliżej do odczuć z gry jakie towarzyszyły mi w Skyrim.

Pokazali kilka obrazków w tle, wygląda to ok, wiadomo że przy grze tych rozmiarów nie mam mowy o fajerwerkach graficznych. 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Większość postów w tym temacie odnosi się do tego jaka to ta gra nie będzie bekowa. 

 

Ja natomiast czekam z niecierpliwością, jest szansa na coś innego w segmencie AAA. Coś innego od kopiowanego od lat ubiraka, cinematika itp.

Pomimo bycia drewnem to z przyjemnością wspominam takie New Vegas czy nawet Fallout 4. Bo po prostu w to się fajnie gra.

Jeśli gra będzie normalnie działać, w sensie bez jakichś zjebanych crashy itp ( bo to że jakieś bugi będą to raczej pewne ), jeśli nie zdarzy się nic co przeszkodzi w spokojnym graniu to myślę że jest na co czekać.

Mam nadzieję na jakiś ciekawy główny wątek. Jak oglądam materiały to jeśli gra pozwoli mi na fajną eksplorację, latanie statkiem, rozbudowę baz, walkę i całą masę innych rzeczy to tylko trzymać kciuki żeby to się udało.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

 

Mam nadzieję na jakiś ciekawy główny wątek. 

 

 

Nie ma szans, gra omija PS więc będzie tu "betoniarnia". Niezależnie czy zasłużenie, Redfall niestety zasłużył, czy też nie.

Ja polecam każdemu odpalić sobie F4 w ramach utrzymania oczekiwań w ryzach.

Przy czym liczę na nieco bardziej udany tytuł. 

 

Odnośnik do komentarza

Starfield przynajmniej z jednego powodu na pewno będzie lepszy niż Fallout 4, tym powodem jest to że będzie miał normalny system dialogów.

 

Nie oczekuje po Starfieldzie żadnej rewolucji, niech to będzie po prostu zwykły Skyrim czy Fallout w kosmosie, z wszystkimi zaletami i wadami rpgów Bethesdy i będę bardzo zadowolony. Oczywiście ci którzy nie lubili TES czy nowych Falloutów znów będą zawiedzieni i mają do tego prawo, ale reszta myślę że będzie się dobrze bawić. 

 

Jedyna rzecz która mnie martwi to stan techniczny, bo inna gra Bethedy czyli Redfall, która miała wyjść w podobnym okresie, który też zaliczyła opóźnienie w tym samym czasie nie okazał się, delikatnie mówiąc, najbardziej dopracowanym produktem. Więc moje zaufanie i pewność że Bethedsda i Xbox znowu czegoś takiego nie odwalą jest minimalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...