Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
On 5/12/2023 at 5:37 PM, pawelgr5 said:

Tak ale troche brzmi jak wymowka pt jak chcecie zajebistej jakosci to kupcie kompa z NASA. XSX to potezna maszyna. Starfield na filmikach jakie pokazano nie wyglada jak cos niemozliwie pieknego wiec troche jednak slabo ze nie bedzie 60 klatek. Niemniej jednak jak wszystko inne zagra (mimo pewnej ilosci drewna jaka znajduje sie w DNA tej firm i jej grachy) to bedzie sztosiwo :)

ja to sie boje, ze starfield na premiere bedzie rozpie.rdolony jak popieluszko w bagazniku i gra bedzie grywalna dopiero po roku od premiery. przeciez juz na tych gameplayach widac, ze to ledwo chodzi a pewnie bylo puszczane na kompie z zeta reticuli.

 

zreszta ja nie wiem, gdzie ci ludzie z majkrosoftu maja banie, daliby new vegas zeby zrimejkowac obsidianowi, dwie palety dolarow, ue5 i czas nieokreslony i wygrywaja branze.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2023 o 10:36, Andżej napisał:

zreszta ja nie wiem, gdzie ci ludzie z majkrosoftu maja banie, daliby new vegas zeby zrimejkowac obsidianowi, dwie palety dolarow, ue5 i czas nieokreslony i wygrywaja branze.

 

Ja tam jednak wolę żeby Obsidian robił nowe oryginalne gry jak Avowed, OW2, Grounded czy Pentiment niż rimejki starych gier, które może zrobić tak naprawdę dowolne studio ;)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Żeby ten kabaret Ryana rozwalić w pył wystarczy pokaz SF i FM, nic więcej nie trzeba, z tym że Ryan zawiesił poprzeczkę 10cm nad ziemią a Xboxowi trzeba minimum dobrej prezentacji. Jak dorzucą pokaz Hellblade 2 z datą premiery i coś jeszcze to już będzie solidnie.

 

Greenbergowi nie wierzę w jego pajacowanie przed każdym pokazem, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

I znowu powtórka z PS Showcase - hajpowanie, rozjebywanie bombami i atomówki co 10 sekund, a wyjdzie jak wyjdzie. Powtórzę się, ale sami sobie krzywdę robicie pompując ten balonik bez umiaru.

Jasne, tylko tutaj ma być 2h pokazu + Starfield, więc chyba można mieć chociaż troszkę nadzieję, że ten czas będzie przeznaczony na pokazanie wielu gier, a nie pierdololo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...