Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma parcie na tego typu gry (open-world, kolorowy loot, potworki) to zdecydowanie lepiej sięgnąć po Dying Light 2, które wszystko robi o kilka klas wyżej i wygląda o dwie generacje lepiej (oraz chodzi w 60fps).
A jak ktoś nie chce nic kupować i lubi, jak mu Gamepass zaserwuje to zdecydowanie lepiej ściągnąć State of Decay 2 - założenia podobne i podobnie jak w przypadku gry Techland - WSZYSTKO robi lepiej, włącznie z wyglądem i działaniem.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, łom napisał:

Wywiad z Philem. MS jak najbardziej wiedział o stanie Redfalla tylko że według wewnętrznych recenzji liczyli na przynajmniej 10pkt wyżej :yao:

 

Podoba mi się ta 10 minutowa laurka dla Phila od prowadzącego że przyszedł do studia gdy się okazało że Halo nie będzie na premierę. Ugłaskiwał go niczym Macierewicza w telewizji publicznej przed pytaniem "gdzie jest tupolew".

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Jak ktoś ma parcie na tego typu gry (open-world, kolorowy loot, potworki) to zdecydowanie lepiej sięgnąć po Dying Light 2, które wszystko robi o kilka klas wyżej i wygląda o dwie generacje lepiej (oraz chodzi w 60fps).


Nie mówisz o Destiny2? :notsure:

Odnośnik do komentarza

Ten wywiad jest przerażający pod koniec, mówienie że wydanie świetnych gier nic nie zmieni i trzeba się skupić na kontynuowaniu okopywania się na 3 miejscu i tworzeniu własnej wizji "komfortowego jak to tylko możliwe" grania jest rzeczywiście złożeniem broni. No i przyznanie że przegranie poprzedniej generacji było kluczowe i tak naprawdę przekreśliło szanse xboxa na przyszłość...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

K#rwa, jakie smutne pierdy.
Bzdura jak chooy, bo nawet ja - PlayStationowy beton od zawsze, dałem się porwać wizji wielkiego XBOXa i jego dziesiątek studiów, wypluwających regularnie hiciory na najpotężniejszą konsolę świata.
Wystarczyło tylko umieć to rozegrać i można było sporo graczy do siebie przekonać (zresztą z powodu trudno dostępnej PS5 i tak masa znajomych kupiła XSX, a teraz sprzedają, bo czują się wydymani).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spencer zauważył jedną ciekawą rzecz. Przegrali kluczową generacje czyli xbox one i ps4. Dlaczego tamta generacja była taka istotna? Była to generacje gdzie dominowała sprzedaż cyfrowa i ludzie chcą zostać przy swoich kontach gdzie wydali setki, jak nie tysiąc dolarów na budowanie własnej biblioteki gier. Pudełka sprzedaż ale dystrybucja cyfrowa to inna bajka. 

Odnośnik do komentarza

Ło kierwa to mówicie, że Spencer ładnie leci w tym wywiadzie? Odpalam.

 

Jakoś tak zwyczajnie cieszy mnie, że Sony ogrywa zielonych. Wiem, że monopol kitajców to nic dobrego, ale jak ktoś z tej dwójki ma spaść z rowerka to niech to będzie M$. Przez te wszystkie generacje nie dali mi jako graczowi nawet 1/10 tego co Sony. Sayonara:kekw:

Edytowane przez jimmyyy8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No kilka rzeczy dobrze zdiagnozował (budowanie biblioteki w poprzedniej generacji). Tak samo chyba powiedział prawdę, nie ma możliwości żeby sprzedażą przescigneli Sony czy Nintendo.

Z ciekawszych rzeczy, to powiedział w jednym zdaniu że mają Starfielda, Forze, Hellblade i jakieś kolekcje gier(jeśli dobrze zrozumiałem). 

Został miesiąc do konfy, trza czekać 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Chyba trzeba wrócić do czasu wszechobecnego crunchu, bo jebanym informatyczkom pojebało się w głowach od 4-dniowych tygodni pracy, owocowych czwartków i czterogodzinnych przerw po 2h pracy. :)

 

Nie wierzę, że ten post ma tyle plusów. No chyba że to sarkazm, to przerpaszam.

Odnośnik do komentarza

Mówił też o Avowed i potwierdziło się to co mówili insajderzy, Starfield wrzesień, Forza listopad, Hellblade 2 zima i gdzieś blisko Avowed.

 

Miazga :banderas:

 

Warto dodać że rare i coalition pomagają w patchu 60fps i oby na tym się skończyło wsparcie. Przy tym paździerzu jest za dużo roboty w każdym kierunku a bazy graczy to nie będzie miało.

 

 

Odnośnik do komentarza

Microsoft ma już ziemniaka, ziemniaka x i master ziemniaki na windowsie. Po chuj im więcej jak na teraźniejszych konsolach +pc nie potrafią ogarnąć.

3 minuty temu, Daddy napisał:

Mówił też o Avowed i potwierdziło się to co mówili insajderzy, Starfield wrzesień, Forza listopad, Hellblade 2 zima i gdzieś blisko Avowed.

 

No kurwa oby bo ludzie zaczną te plastiki wystawiać jako bonus do losowań kmiota.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

K#rwa, jakie smutne pierdy.
Bzdura jak chooy, bo nawet ja - PlayStationowy beton od zawsze, dałem się porwać wizji wielkiego XBOXa i jego dziesiątek studiów, wypluwających regularnie hiciory na najpotężniejszą konsolę świata.
Wystarczyło tylko umieć to rozegrać i można było sporo graczy do siebie przekonać (zresztą z powodu trudno dostępnej PS5 i tak masa znajomych kupiła XSX, a teraz sprzedają, bo czują się wydymani).


jak Sony wykaraskało się z początków PS3 to każdemu może sie udać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...