Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

 

Masz małego PC z grafą navi2/rdna2 za 1800 czy 1900 w podstawowej wersji. Dla porównania Aya Neo kosztuje powyżej 1000 usd bo takie są też ceny komponentów a ma gorsze bebechy bo te grafiki w laptopach zadebiutują gdzieś w połowie roku. Ja się nie zdziwię jak podniosą cenę i ta zostanie tylko dla preorderowców. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do nowych gier stawiam, że nadaje się to średnio albo wcale. Wyjątkiem mogą być indyki z grafiką stylizowaną na 8 i 16 bit. AAA od Ubi to nie specjalnie nawet w FHD. Osobiście celuje w nadrobienie backlogu który obecnie pokazuje niecałe 140 gierek a najbardziej wymagające to Hitman 2 z nowej trylogii oraz Rise of the Tomb Raider. Coś tam potestuje z GP na PC i tyle. Tak to ma być hybryda PC to zadań domowych (excel, word, przelewy i wszystko co wygodniej zrobic na klawiaturze i myszce). 


Switch jak chodzi o zamysł to sprzęt idealny. Niesamowite jak bardzo wygodnie jest miec opcję przełączać się między TV a HH z pełną biblioteką. Na małym ekranie mniejsze rozdzielczośc nie bolą tak bardzo więc na SD też nie będzie mi przeszkadzać że gram w 720p. Problemem switcha jest jego wydajnośc oraz to, że ograniczony jest do jednego sklepu który często z różnych przyczyn jest droższy niż steam. Rozmiar SD to żaden problem bo już switch nie jest wygodny do grania z rekoma uniesonymi w górze. Przez te prawie 5 lat wyrobiłem sobie nawyki żeby to obejść. Jak tylko nikt nic nie zawali z optymalizacją danej gierki na PC to w zasadzie gwarantowane jest że multiplatformy będą śmigac lepiej na SD niż na Switchu. tego drugiego zostawię do ogrania tego co juz kupiłem i kilku exów nintendo.

 

Jeżeli taka hybryda PC sprawdzi mi się tak dobrze jak zrobił to Switch dla konsol to będzie ciężko wrócić do laptopa a komp stacjonarny ze względu na brak mobilności i przywiązanie do biurka już całkowicie odpada. Aya Neo niestety cholernie droga więc na razie SD ma mała konkurencję jak chodzi o stosunek ceny do możliwości (tzn na papierze chociaż, zobaczymy jak wyjdzie w praniu). Czekam mocno i liczę, że tego typu urządzenia będą coraz bardziej popularne, nie koniecznie chodzi o samego SD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...