Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ASX napisał:

trzeba przyznać że całkiem pozytywnie prezentuje się ten sprzęcior na tych testach. 

 

Valve robi marketing podobny do tego Xboxowego, który też wysłał różnym redakcjom sprzęt do testów na wiele miesięcy przed premierą 

 

Oczywiście nawet nie oglądałeś tych filmów a pierwszy do komentowania :reggie:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ukukuki napisał:

Oczywiście nawet nie oglądałeś tych filmów a pierwszy do komentowania :reggie:

no wybacz, przyznaje się że wszystkich nie widziałem ale oglądałem materiał Verge gdzie porównywali Steam Deck z Aya i Switchem i sprzęt Valve wypadł nader przyzwoicie. 

 

Nie wiem skąd ta pasywna agresja? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

wrócmy lepiej do wątków merytorycznych 

 

w materiale od The Verge jest ujęcie porównujący zwykły ekran z tym wyposażonym w szkło antyodblaskowe

6X9QFaI.jpg

 

nie wiem na ile to porównanie jest wiarygodne, ale patrząc na to ciesze się że zamówiłem bieda wersje. 

 

 

btw The Verge to debile "it doesn't feel quite as vibrant as the glossy display" mówiąc to i porównując metroidvanię jak Dead Cells, która posiada Dynamic Lighting :D

 

Odnośnik do komentarza

Jednak Switch to plastic screen a tu ma być glass no i folia matowa czy te glass screen protectory a anti glare etched glass to nie jest to samo.

 

Ja mam pierwszą wersję Switcha, nigdy nie nakładałem na ekran żadnych gówienek i nadal zero najmniejszych rysek, uważam to za coś kompletnie niepotrzebnego chyba, że faktycznie ktoś gra cały czas poza domem. W nowym OLED Switchu to już kompletnie nie będzie miało sensu bo się będzie traciło crystal-clarity jaką się charakteryzuje ekran OLED.

 

Jeszcze odnośnie Steam Decka - tomshardware:


 

Cytat

 

While I spent most of my time with the etched-glass, anti-glare screen, Valve did have a glossy model around.

There's no getting around it: the anti-glare screen is nicer. Of course, I happened to have them both next to each other. I'm not sure if it makes me regret reserving the 256GB model with the standard screen, but there was a pang of jealousy.

 

To my eye, the early versions seemed to have similar colors, though we'll need to test to see the differences. I could see my reflection more in the standard screen, but no worse than in my Nintendo Switch or even my smartphone.

 

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...