Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sven Froost napisał:

Wlasnie chodzilo mi czy przez to szybsze wczytywanie warto brac drozsza wersje czy nie warto za taka cene

 

Pewnie dopiero jak SD trafią w ręce ludzi to się pojawią takie porównania co do szybkości ładowania konkretnej gierki, przenoszenia danych itp. Chyba, że już coś takiego lata na necie ale mi nic nie wiadomo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Łapy cierpią bo switch nie ma żadnej ergonomii, prosty jak tacka do krojenia tablet. Na Decku odpalisz Cyberpunka czy Control a też musi mieć baterie, żeby te bebechy nie zjadły prądu w 5 minut.

Kurwa Elden Ring i to cacuszko mój portfel poczuje ten luty :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

bo może żadnego nie masz, nigdy dłużej na żadnym nie grałeś i nie ma bladego pojęcia do czego służa. :dunno:

Jeszcze konsola ma ponad 700gram, już podczas używania zwykłego switcha lapy cierpną, a to ma być 2 razy cięższe. 

 

Mam vitę z kartą 128GB wypchaną grami. Kiedyś miałem Nintendo DS. 

Odnośnik do komentarza

Jak wy gracie na handheldach żeby wam było wygodnie? Granie na handheldach jest chyba najgorszą dla zdrowia formą grania, zarówno dla nadgarstków przez brak ergonomii jak i przez zgarbione ustawienie ciała. Mając Switcha nie potrafiłem znaleźć sposobu żeby sobie wygodnie grać dłużej niż godzinę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@UberAdino normalnie sobie poduszki na łóżku układam pod plecy, chwytam sobie konsolkę w obie dłonie czyt. w prawą i lewą tak aby kciuki od jednej i drugiej dłoni (prawej i lewej) mogły oprzeć się o drążki analogowe (grzybki, dynksy) no i sobie tak siadam i sobie nogi do przodu wyciągam i mam relaks jak nad wodą w piękny słoneczny dzień. Nie czuję zbytnio różnicy w ergonomii jeśli chodzi o konsola vs pad ponieważ bo dostałem w prezencie twarde etui do transportu konsolki a w tym etui w jednym zestawie (w środku etui się to znajdowało) było takie technologiczne cudo, w które wkładam sobie konsolkę. Załączam zdjęcie poglądowe. No i wtedy jak już chcę sobie pograć to prawa i lewa dłoń spoczywa podobnie jak obie dłonie spoczywają na padzie.

bigben-switch-grip-goplay-etui,33793670257_8.jpg

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, UberAdi napisał:

Jak wy gracie na handheldach żeby wam było wygodnie? Granie na handheldach jest chyba najgorszą dla zdrowia formą grania, zarówno dla nadgarstków przez brak ergonomii jak i przez zgarbione ustawienie ciała. Mając Switcha nie potrafiłem znaleźć sposobu żeby sobie wygodnie grać dłużej niż godzinę.

 

 

g6t6gjhjj.jpg.dfbb1c4181a3a91d8e22b7ad764ddb1e.jpg

 

 

 

 

 

 

efefrgrr.jpg.dfd77e333e95901be2e739029ea32fa1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

gettyimages-157562259-612x612.jpg.2221788254da358951ac8a16c03cfd32.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybór oczywisty.

  • Lubię! 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...