Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Microsoft opisuje jak dodać sobie xCloud przez Edge bezpośrednio do SteamOS, nie wiem po co płacić za jakieś zewnętrzne apki.
 
Xbox Cloud Gaming in Microsoft Edge with Steam Deck - Microsoft Support

Bo imo fajniej działa, nawet lag mniejszy był w moim przypadku.

Ofc pomijam, że microsoft powinien nam dać takową apke już dawno.
Odnośnik do komentarza

Troche sie pokochałem z moim SD. Po wiekszych bolach i kilku przejsciach. 

 

Nowe gry jakos mnie nie interesuja a starsze na steamdeck dzialaja rewelacyjnie.

 

Udalo sie juz nawet  3 gry ukonczyc, ktorych normalnie bym juz nie ruszyl bo mi sie nie chcialo grac duzym ekranie.

Edytowane przez bisoner
  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Na fali wymiany pasty w XSX rozebrałem też Decka i wrzuciłem mu Honeywell PTM7950. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo nie dość, że temperatury legancko spadły w dół to Deck jest zauważalnie cichszy. Niesamowita sprawa, a najlepsze jest to, że z czasem będzie tylko lepiej (teoretycznie im dalej w las tym lepsze parametry osiąga ten materiał) plus aplikacja tego termopada jest jednorazowa - jeśli wierzyć producentowi i testom w sieci to jeden pasek wystarczy na cały cykl życia urządzenia. Jebana magia, mości pany - dla potrzeb testów odpaliłem Baldur's Gate 3 i pierwszy raz w tej grze była cisza. Tak jak sprawdzałem w necie to ten padzik daje radę nawet z PS5, które przy wszystkim innym niż ciekły metal klęka i zaczyna się wyłączać. Polecam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, devilbot said:

Mam steam decka od premiery i jest to raczej ciekawostka. W gry nowsze nie zagram chyba że jak zwierzę. Bateria słabiutka, wybudzanie działa jak chce. Ot fajny gadżet do zabawy przez miesiąc. Wróciłem do switcha i jednak co konsola to konsola. 

 

A dla mnie to rewelacja i możliwość ogrania gier których inaczej bym nie ograł

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, devilbot napisał:

Mam steam decka od premiery i jest to raczej ciekawostka. W gry nowsze nie zagram chyba że jak zwierzę. Bateria słabiutka, wybudzanie działa jak chce. Ot fajny gadżet do zabawy przez miesiąc. Wróciłem do switcha i jednak co konsola to konsola. 

Dzisiaj bez leków czy jak?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

Już widzę, że na szybko pisali - nie podali jak ustawić hasło admina żeby zainstalować Decky Skąd nowicjusz (czyli osoba, która będzie z takiego poradnika korzystać) ma to wiedzieć?

Przecież nie musi tego wiedzieć, Decky od dawna ustawia automatycznie tymczasowe hasło i je usuwa po instalacji xD Chociaż czytając niektóre posty tutaj, to faktycznie wiedza użytkowników z obsługi komputera jest na poziomie Grażyny która potrzebuje instrukcji obrazkowej do otwarcia przeglądarki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wiedza użytkowników konsol z obsługi pc zamiera, naturalny proces ewolucyjny myślę. Z kompem trzeba być w miarę na bieżąco z pewnymi rzeczami, w przypadku konsol dosłownie nic nie trzeba robić, bo nawet sama się aktualizuje bez wiedzy właściciela. Stąd te docinki do pecetowców, a szczególnie dekli, czyli użytkowników spaniałego decka.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, EpicElliot napisał:

Przecież nie musi tego wiedzieć, Decky od dawna ustawia automatycznie tymczasowe hasło i je usuwa po instalacji xD Chociaż czytając niektóre posty tutaj, to faktycznie wiedza użytkowników z obsługi komputera jest na poziomie Grażyny która potrzebuje instrukcji obrazkowej do otwarcia przeglądarki.

A to nawet nie wiedziałem o tym, instalowałem Decky jak jeszcze była potrzeba hasła bezwzględnie. Człowiek się uczy całe żyćko :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...