Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Meanthord napisał:

Buckshoot Roulette - premiera była wczoraj, działa bez problemu na decku, fantastyczna gra o blefowaniu i hazardzie, trzymająca w napięciu do ostatniego momentu, ale to jest dobre :fsg:

 

Dzięki. Akurat potrzebowałem kolejnej gry.

 

 

 

:leo:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To łap kolejne inspiracje :)

 

Mocna drobnica, ale na stimdeku, w pracy pięknie wchodzi coś, czego nie ruszył bym na dużej konsoli:

 

Terra Nil - zabawa  w naprawę planety po eksploatowaniu jej przez szkodniki takie, jak ludzie 

download-51.jpg

 

Worldbox - ciekawa, prosta graficznie gra/program pozwalający(a) świetnie bawić się symulowaniem rozwoju cywilizacji w ogromnym uproszczeniu oczywiście
download-50.jpg

 

Dont Escape: 4 days to Survive -  produkcja z ładną, pixelową grafiką sprawiająca, że dobrze i oldskulowo będziesz klikał na kolejne elementy otoczenia, żeby oczywiście uciec
download-39.jpg

 

Dorfromantik - układanka lekko inspirowana planszówką Carcassonne ze śliczna oprawą graficzną
download-34.jpg

 

Shotgun King - fajna wariacja w temacie szachów
download-37.jpg

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja dziś sprawdziłem z ciekawosci jak CEMU chodzi no i kurde smiga to pięknie. Nadal pewnie nie ogram tego co można kupić ale takie Xeno X kusi. Jeszcze nie sprawdzałem tylko jak mocno trace na braku tego drugiego ekranu ale samo działanie jest super. Terza bedzie dylemat czy czkeąc na port Xeno X czy jednak popykać :/ No wolałbym kupic jednak.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ja dziś sprawdziłem z ciekawosci jak CEMU chodzi no i kurde smiga to pięknie. Nadal pewnie nie ogram tego co można kupić ale takie Xeno X kusi. Jeszcze nie sprawdzałem tylko jak mocno trace na braku tego drugiego ekranu ale samo działanie jest super. Terza bedzie dylemat czy czkeąc na port Xeno X czy jednak popykać :/ No wolałbym kupic jednak.

 

 

 

 

Bezprzewodowo, przewodowo, jak mac gyver? Proszę bardzo ;)

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że GP nie ma na SD, bo jest tam mnóstwo eleganckich indyków, które proszą się o to żeby ograć je na hh. Microsoft sprzedałby wtedy więcej abonamentów, a Valve więcej SD. Chociaż może Valve bardziej opłaca się, żeby ludzie dalej kupowali gry na steamie i specjalnie nie kombinują nic z Microsoftem. Ale ryzykują wtedy, że na rynek może być wprowadzony kolejny hh, tym razem od Microsoftu. Ale osobiście i tak myślę, że w przyszłości GP będzie w końcu dodany

Odnośnik do komentarza

Ja na chwilę wróciłem i nie ma to sensu, znowu ROG u mnie jest ale i tak nie mam czasu a jak gram to tłukę księżyce w SMO ale zostanie raczej. Może jeszcze sprzedam bo mam z większą baterią i kupię zwykłego ale raczej tylko Ally w tej chwili. Myślałem nad Lenovo przez moment ale to... Lenovo więc nie xd

Odnośnik do komentarza

W Heroic Launcher wylogowało mnie z Epica i jak chce się zalogować to wyskakuje komunikat żeby się nie logować za pomocą strony tylko kliknąć w przycisk Zaloguj w Heroicu. Klikam i przenosi mnie do pustego ekranu. Zalogowałem się pomimo tego za pomocą strony ale gierki nie są widoczne i nadal wyskakuje ten komunikat. Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Lutris to bardzo dobre narzędzie, które pozwala wrzucić te same launchery co Heroic plus dużo innych, a jedyne co go odróżnia od Heroica to brak tak fajnego GUI i brak problemów. Pamiętam pierwszy raz z Lutrisem, to był dla mnie dramat i absolutnie rzecz, której nie miałem czasu ani chęci uczyć się, by cokolwiek z niego wyciągnąć. Teraz? Włączasz, instalujesz, logujesz się, dodajesz ikonki do Steama i masz to z bani.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bigby napisał:

Albo skorzystać ze skryptu non-steam launchers i takiego Epica normalnie odpalać z poziomu Steama :)

Też można, jeszcze jak. Jest sporo alternatyw, a Heroic ostatnimi czasy robi sporo problemów - zamiast z nim walczyć lepiej spróbować czegoś innego :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Bawię się emulatorami, ja pierdole jaka to jest piękna sprawa ;)

Mam pytanko, jak zrobić żeby wyciągnąć gry do zakładki spoza Steam?

Bo najpierw zrobiłem że miałem tylko Emulation Station, teraz coś pozmieniałem i mam jeszcze ikonki wszystkich emulatorów;)) a widziałem na różnych filmikach że mieli normalnie ikonki z gier w zakładce 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...