Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Odpal z poziomu emudecka na pulpicie steam ROM manager to ci wszystko też doda osobno do zakładki spoza steam

 

Jeszcze ogarnij decky loadera by móc wgrywać różne pluginy bo tam jest min. fajny plugin do ręcznego zmieniania okładek gierek 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

No nie pomogłeś. Steam Haptics da się wyłączyć w trybie gamingowym, ale jak wyłączyć wibracje w trybie desktop nie jest jasne, w opcjach KDE nie znalazłem. 

Pewnie dlatego, że takie rzeczy ustawia się w opcjach kontrolera gdzie masz schemat do Pulpitu i Gier.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, dominalien said:

Ikonka steam w prawym dolnym rogu->Settings->Controller->Desktop Layout: Edit->Edit Layout->Trackpads->Left Trackpad Behavior: trybik->Haptics->Haptic Intensity: Low albo Off.

Okej, ale to też się ustawia już w trybie Gaming Mode, a po prostu szukałem takich opcji w trybie desktop. Sprawdzę ten sposób. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Co daje Windows na SD skoro na rynku jest juz ROG i Legion? Ja rozumiem ze kiedys jak ich nie bylo to kusila dodatkowa kompatybilnosc tych kilku gierek ktore na Steam OS nie startowaly ale teraz? Co jest takim deal breakerem ze ludzie nadal chca winde na SD instalowac?

Może np. mają już decka i nie chcą wydawać kolejnych 3k na innego handhelda.

Odnośnik do komentarza

Widzę pewną wartość dodaną w Windowsie na decku - Game Pass, gierki z Play Anywhere z MS Store (sam mam ich sporo, bo kupując coś na konsoli czasami nawet nieświadomie dostaję po prostu wersję PC w gratisie na ich platformie), zewnętrzne launchery... sam momentami zastanawiałem się czy nie warto się w to pobawić, ale stwierdziłem, że to co mam na Steamie to już ogrom grania, a jak dorzucić do tego kombinowanie z GOG i Epiciem to jednak wolę Windowsa na PC, a SteamOS na deczku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też nosiłem się początkowo z zamiarem instalki Win na SD, ale ilość dobrych tytułów na stimie , gogach i epikach przytłacza, zwłaszcza moje growe zaległości, a do tego jeszcze dochodzi moja ulubiona grupa gier: oceniane na 5, albo 6/10 no i podgrupa - survivale o których nikt nie słyszał.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tą poniżej, ale poza tym, że działa super, to jednak ma pewien dosyć duży, tak bym określił mankament. Ma wzdłuż dolnej krawędzi na przodzie leda wbudowanego i po podłączeniu do prądu świeci zayebiaszczo mocno, a nie da się tego wyłączyć, nawet sklep nie był w stanie tego ustalić :| czy się wgl da i zakleiłem go czarną taśmą izolacyjną:bella: 

 

 

SmartSelect_20240418-160145_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...