Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Game Pass (usługa abonamentowa firmy zewnętrznej) na Steamie mógłby działać tak jak EA Play (usługa abonamentowa firmy zewnętrznej) na Steamie: jeśli gra jest na Steamie i jest w abonamencie to masz do niej dostęp, jeśli gry nie ma na Steamie i jest w abonamencie to musisz otworzyć aplikację zewnętrzną (w tym wypadku Xbox/EA App). To nie ma nic wspólnego z obsługą Linuxa czy robieniem dodatkowo jakichś specjalnych wersji już istniejących tytułów.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Homelander napisał:

No ale w takim wypadku po co Gamepass na Steamie? Jaki cel miałby MS? Kto, poza Steamdeckowcam, ma możliwość odpalenia Steama, ale nie Gamepassa w Windowsie? Promil promila graczy pecetowych? No bo chyba nie ma zbyt wielu graczy grających na stacjonarnych pecetach na Linuxie

 

Czym innym jest kupno gry, która ma w wymaganiach Windows i ani słowa o Linuxie, a czym innym apka natywna na Linuxa, gdzie gry musiałby siłą rzeczy na tym Linuxie działać

 

 

Tyle, że ludzie ciągle wolą grę kupić, aby mieć na steam, niż na innych platformach, acziwy, społeczność itp.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, drozdu7 napisał:

Wchodzenie na ten sklep to jest zło ;) już narzucałem tyle gier do listy życzeń że szok. Musiałem kupić sobie Dying Light żeby zobaczyć jak śmiga ;)

 

Nic nie mów. Od momentu kupna OLEDa wleciało mi na konto około 40 nowych gier. :reggie:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Bzduras napisał:

Game Pass (usługa abonamentowa firmy zewnętrznej) na Steamie mógłby działać tak jak EA Play (usługa abonamentowa firmy zewnętrznej) na Steamie: jeśli gra jest na Steamie i jest w abonamencie to masz do niej dostęp, jeśli gry nie ma na Steamie i jest w abonamencie to musisz otworzyć aplikację zewnętrzną (w tym wypadku Xbox/EA App). To nie ma nic wspólnego z obsługą Linuxa czy robieniem dodatkowo jakichś specjalnych wersji już istniejących tytułów.

W takim razie apka xboxa działa na rogu, który jest na windowsie? W sumie to by był spory argument przeciwko steam deckowi

Odnośnik do komentarza
Just now, Daffy said:

Przecież emudeck i deck to praktycznie all in one hand jeśli chodzi o historię gamingu - od starych sprzętów, Amigę, c64, PSX, PS2, nawet czasem PS3, dreamcasta, maszyny arcade po całą gamę wszystkich urządzeń Nintendo. 

 

No ja wiem. Tylko po co mi w tę historię gamingu grać skoro ją znam. Najważniejsze tytuły albo ograłem, albo chociaż grałem. Te co do których mam sentyment i chciałbym do nich wracać mam na Switchu. Nie bardzo rozumiem skąd clown

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Homelander napisał:

 

No ja wiem. Tylko po co mi w tę historię gamingu grać skoro ją znam. Najważniejsze tytuły albo ograłem, albo chociaż grałem. Te co do których mam sentyment i chciałbym do nich wracać mam na Switchu. Nie bardzo rozumiem skąd clown

No dobra ale co to ma za znaczenie że Ty w coś grałeś albo że wolisz coś na Switchu? 

Ten EmuDeck jest zajebisty i to jest fakt

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...