Skocz do zawartości

Marvel's Wolverine


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Wredny napisał:

Tak, ale tyle było tego pierdolenia, że Unreal Engine 5 i fotorealizm, a jak oglądam te "gameplaye" to wygląda tak samo, jak rozmazana jedynka i o tym piszę.

Przecież te dokumenty nie są świeże więc pewnie im chodziło o trailer z 2021 roku który był wtedy topem tego co można osiągnąć.

16 minut temu, Wredny napisał:

Bo ogólnie te gierki ładne są, ale jakiś dziwny filtr jest nałożony i przez to nie ma tej ostrości.

Jedynka miała mocny film grain + chromatic aberration.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, Wredny napisał:

Bo ogólnie te gierki ładne są, ale jakiś dziwny filtr jest nałożony i przez to nie ma tej ostrości.

to głównie zasługa nadmiaru abberacji chromatycznej, filtru który ma symulować cyfrowo niedoskonałości prawdziwego obiektywu. Takie cinematic experience. 

image.png.904a5471a617f9239f67cc6e0a92c684.png

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Przecież te dokumenty nie są świeże więc pewnie im chodziło o trailer z 2021 roku który był wtedy topem tego co można osiągnąć.

Jedynka miała mocny film grain + chromatic aberration.

@Wredny ogólnie teraz masa gier konsolowych ma ten problem, te filtry to są imo, żeby bardziej zakryć braki w rozdziałce i podreperować IQ, ale efekt dwojaki. 

 

Jak dzisiaj bo ultraczystym GoW:Ragnarok odpaliłem na PS5 FF XVI po długiej przerwie to myślałem, że niedowidzę :D. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, łom napisał:

Jedynka miała mocny film grain + chromatic aberration.


Po tym najnowszym materiale z dwójki widzę, że będzie miała dokładnie to samo.
 

12 minut temu, ASX napisał:

to głównie zasługa nadmiaru abberacji chromatycznej, filtru który ma symulować cyfrowo niedoskonałości prawdziwego obiektywu. Takie cinematic experience. 

image.png.904a5471a617f9239f67cc6e0a92c684.png


O to to to - dzięki, bo nie chciało mi się orientować, jak to gówno fachowo się zwie.
No przecież ten dolny obrazek to wygląda, jakby najlepiej miał się prezentować oglądany przez takie okulary:
okulary3d.jpg.5305f7d7ae05381ad5b855720aadaac1.jpg

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

któs wyciągnął czy to jest metroidvania, open world, czy jednak liniowy do bólu Uncharted w Marvelu

Ja tam nie widziałem open worlda z resztą jak chcą dopakować grafikę to nie będą szli w open worlda (to nie Rockstar). Z tego co wyciekło to mi wyglądało na Uncharted + walka bardziej jak w GoW.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, oFi napisał:

Wiem że gameplay byl lekko drewniany ale klimat rosomaka, cutscenki i ogólna prezentacja była bliska komiksom i masakrze jaką on tam robił:

 

 

 

 

 

 

Jak Sony pójdzie znowu w family friendly content jak ze spiderem to niech spłoną.

 

 

Najlepszy sredniak w historii, razem z conanem z 2007 i robocopem.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.12.2023 o 19:57, Wredny napisał:

GoW Ragnarok też miał free-roam i pewnie będzie to coś takiego.
Bo bez pajęczyny to nie wiem, jakby to poruszanie się po wielkim świecie miało wyglądać? Taksówka? Autobus? Rosomakomobil?

Dokładnie tak samo jak w słynnej serii z otwartymi światami - Asasoynomobilem. A nie, czekaj.

Edytowane przez Nyu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...