Skocz do zawartości

Marvel's Wolverine


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

57 minut temu, agst napisał:

No to faktycznie mnie ominela, to chyba za duży hit nie był? Myślę, że tym razem spokojnie możemy oczekiwać gry lepszej pod każdym względem, serio nie czaje narzekań. Insomniac zrobi porzadna robote. 

Jak na czasy kiedy wyszedł? Świetna gra. A już na pewno lepsza od gównianego filmu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Insomniac klepie dwie gry na zmianę od dobrych paru lat, ale niektórzy widzę się uruchomili, że MESJASZ BRANŻY upada. Pająk zbiera wyśmienite oceny, gracze to kupują, a tu nagle wszyscy osrani na miętowo bo będzie podobna gra - czyli kolejny re-skin Arkham City z 2011 roku.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No widzicie, a ja kompletnie nie pamiętałem, że taka gra wyszła. A przez wasze posty to aż bym zagral, tylko niestety nie ma co tutaj liczyć na żadne remastery. Szkoda.

 

Nie zmienia to faktu, że gier z Rosomakiem za wielu nie było, więc ja i tak to przyjmuje z dosc dużym entuzjazmem, zwłaszcza że Insomniac poniżej pewnego poziomu nie powinni zejść. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Można zarzucić Insomniac, że to wyrobnicy do klepania Marveli, ale przynajmniej coś robią i regularnie wydają gry, w przeciwieństwie do Naughty Dog.

Szkoda mi tego Insomniaca, leaki jeszcze nikomu na dobre nie wyszły, a naprawdę coś musi być nie tak w całej branży, że mamy tak dużo wycieków. Gdzieś przejście na remote work i konfiguracja confidential data nie poszła, albo po prostu ludzie są zjebani, a na to leczenia nie ma. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ASX napisał:

wg wycieku mają umowę na 3 gry, pierwsza część ma wyjść do września 2025, kolejne w 2029 i 2034 

image.thumb.png.2647878efce7e9a4ebfff156f54116bd.png

image.png.46478a7e3b468d4bcbf3904f91588976.png

Nazwa studia zobowiązuje, oni tam chyba nie śpią, fabryka do robienia gier. Niech inni biorą przyklad. Zakup Insomaniakow to bym strzał w dziesiątkę dla Sony, jeszcze za takie smieszne pieniądze.

Fajnie że będzie kilka gier w świecie X-Men, zaraz obok Pająka, najlepsze co ma do zaoferowanie Marvel,. przynajmniej dla mnie. Najbliższe lata, to będzie mocne odrodzenia mutantów, gry, filmy, serial animowany, będzie tego sporo.

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, suteq napisał:

Przede wszystkim to takie same gry w końcu się ludziom przejedzą (chyba tak to się odmienia?) a dodatkowo biorąc pod uwagę zestawienia fiskalne Insomniac to nie jest to studio które przynosi Sony jakieś ogromne zyski. Raczej bym powiedział że jeden duży flop i różny może być los studia. 

Z tego? LoL poczytajcie trochę le leaki, jak już się na nie powołujecie.  :)

 

Sam Miles przyniosł ogromne zyski, Spider 2 już 75 mln zaraz po premierze na plusie. 8 baniek na Ratcheta to nic. 

Screenshot_20231219_180903_Reddit.thumb.jpg.63bd27951c17ff51670f8d4067532ef1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Z tego? LoL poczytajcie trochę le leaki, jak już się na nie powołujecie.  :)

 

Sam Miles przyniosł ogromne zyski, Spider 2 już 75 mln zaraz po premierze na plusie. 8 baniek na Ratcheta to nic. 

Screenshot_20231219_180903_Reddit.thumb.jpg.63bd27951c17ff51670f8d4067532ef1.jpg

 

 

 

No właśnie Ty poczytaj. :) Miles był bundlowany z konsolą więc nie wiadomo jak to zostało policzone. 75mln zysku przy grze kosztującej 315 milionów to mało żeby mówić o jakimś dużym sukcesie. W końcu kolejne gry zjedzą po co najmniej 300 milionów każda więc fajnie jakby Insomniac chociaż w 50% mogło finansować kolejne gry z zysków ich poprzednich. Excele muszą się zgadzać. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, suteq napisał:

No właśnie Ty poczytaj. :) Miles był bundlowany z konsolą więc nie wiadomo jak to zostało policzone. 75mln zysku przy grze kosztującej 315 milionów to mało żeby mówić o jakimś dużym sukcesie. W końcu kolejne gry zjedzą po co najmniej 300 milionów każda więc fajnie jakby Insomniac chociaż w 50% mogło finansować kolejne gry z zysków ich poprzednich. Excele muszą się zgadzać. 

Czekaj czekaj widzę, że Ty dobry z matmy xD.

 

Jak gra zarobiła 390 mln w 2 tygodnie, a kosztowała 315 mln, to ile masz na kolejną grę? 390 mln, czy 75 mln?:reggie:

 

To są dobre, a nawet w przypadku Milesa znakomite wyniki +100% ROI, Spider 2 też spokojnie zrobi do końca 2024 100%. Finansowo są ok, ale co za tym idzie patrząc na Ratcheta nie będzie nic poza Marvelem przez kolejne lata. Nowe IP to zawsze eksperyment. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, nie ma znaczenia ile było przychodu, znaczenie ma zysk bo to jest informacja czy produkt się sprzedaje i czy warto dalej inwestować w tę gałąź. Możesz wydać 300mln ale jak zarobisz tyle samo to się zastanawiasz czy warto pchać się w kolejne projekty skoro zysk jest mały. Jak przy takim Venomie czy pierwszej części Spider-mana 3 wejdzie zmęczenie materiału u ludzi i zyski będą mniejsze to nagle się może okazać że po SM3 słuch o pająku zaginie. Już nie wspominając o tym że X-Meni mają trudniejsze zadanie niż Pająk na samym wejściu bo to nie są jedni z najpopularniejszych superbohaterów na świecie dla ludzi. 

 

Wystarczy spojrzeć na Ratcheta, nawet gra się nie zwróciła i marka zakopana na kilka długich lat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

Powiem tak, nie ma znaczenia ile było przychodu, znaczenie ma zysk bo to jest informacja czy produkt się sprzedaje i czy warto dalej inwestować w tę gałąź. Możesz wydać 300mln ale jak zarobisz tyle samo to się zastanawiasz czy warto pchać się w kolejne projekty skoro zysk jest mały. Jak przy takim Venomie czy pierwszej części Spider-mana 3 wejdzie zmęczenie materiału u ludzi i zyski będą mniejsze to nagle się może okazać że po SM3 słuch o pająku zaginie. Już nie wspominając o tym że X-Meni mają trudniejsze zadanie niż Pająk na samym wejściu bo to nie są jedni z najpopularniejszych superbohaterów na świecie dla ludzi. 

 

Wystarczy spojrzeć na Ratcheta, nawet gra się nie zwróciła i marka zakopana na kilka długich lat. 

To przecież normalnie, że po SP3 zakończą temat Spidermana, który jest najwiekszym sprzedażowym sukcesem Sony od lat, jedynka to 30 mln egzemplarzy i tam ROI to są poziomy 400%, bo gra wyszła też w innym czasie i była wydana na past geny, nie ma w tym nic odkrywczego. 

 

Dalej nie rozumiem, gdzie ten twój flop Insomniaca? 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

Jedyne co o flopie napisałem to to że jeden duży flop (domyślnie w przyszłości) może zagrozić stabilności studia. Czy on się stanie? Nie wiem, nie jestem jasnowidzem. 

No tego im nie życzę, ale mogliby zakończyć jednak na Wolverine i Spiderze 3, bo te leaki o planach na 2030 i randomowych Xmenów to mam nadzieję życie zwerykuje. 

 

Btw Sunset Overdrive to dopiero podobno była porażka sprzedażowa, totalny flop, a to dobra gra była :/. 

 

Dlatego Sony w sumie wzięło ich za grosze wtedy, bo co to jest 229 mln USD za taką kurę. 

Screenshot_20231219_185833_Reddit.thumb.jpg.b0575edc844eea6c54ff9de7f5062b4c.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...