Skocz do zawartości

Marvel's Wolverine


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Square napisał:

Kurę, bo robią gry na czyjejś mega popularnej licencji?

 

Jak uwielbiam Insomniac za Ratcheta, tak to wychwalanie jest co najmniej dziwne.

Czyli licencja już starcza, żeby zrobić miliardowe dochody na tejże i sprzedać 30 mln egzemplarzy gry? Nowe, nie znałem, spytaj ludzi od Marvel Avengers jak tam u nich. Lepiej klepać gry niszowe całe żyćko :morning2:.

 

Enix na grze na licencji jeszcze popularniejszych Avengersów straciło 60 mln dolków. 

 

Wiec jak można Insomniaca nie nazwać dobrą inwestycją i "złotą kurą"?

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli Spider-man 2 był Uncharted 2 moment dla Insomniac to czy Wolverine będzie The Last of Us swojej generacji i zostanie na zawsze zapamiętana jako szczytowe osiągnięcie ludologiczne? :obama:  

Możliwe, Spiderek 2 90% bez szlifów, to co będzie z Rosomakiem ze SZLIFAMI :obama:

A o x-menach to już nie wspominam nawet, banderasik.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Czyli licencja już starcza, żeby zrobić miliardowe dochody na tejże i sprzedać 30 mln egzemplarzy gry? Nowe, nie znałem, spytaj ludzi od Marvel Avengers jak tam u nich. Lepiej klepać gry niszowe całe żyćko :morning2:.

 

Enix na grze na licencji jeszcze popularniejszych Avengersów straciło 60 mln dolków. 

 

Wiec jak można Insomniaca nie nazwać dobrą inwestycją i "złotą kurą"?

Avengers było w zamiarach grą live service bez pomysłu na siebie. Mi się osobiście kampania podobała ale no wcale się nie dziwię że to flopnęło. To samo będzie z Suicide Squad.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czoperrr napisał:

Czytając poprzednie kilka stron odnoszę wrażenie, że Insomniac trzyma na swoich barkach losy PS5. A co z resztą studiów?

Puścili xD.

 

Prawda @YETIRosomak ma imo potencjał i jest szansa, że starym ludziom się bardziej spodoba niż teenager w rajtkach:)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

No jak się spojrzy na złote dzieci Sony, czyli powiedzmy ND, Insomniac, SSM, Guerilla i Sucker Punch, to rzeczywiście nie ma za bardzo czym się ekscytować. Pomijając już nawet to, że wszyscy celują ostatnio w ten sam gatunek, czyli cinematic expierience w trzeciej osobie.

ND trzaska same zawyżone cenowo rimejki i remastery, a jak próbowali zrobić gaasa, to im go skasowali.  Insomniac został na następną dekadę oddelegowany do Marvela. Santa Monica od 20 lat robi tylko God of War. Guerilla i Sucker Punch dłubią nad bezpiecznymi sequelami Horizon i Ghost of Tsushima.

Wiem, wiem, przynoszą kasę, więc na zmiany nie ma co liczyć, ale tęsknię za większą różnorodnością ekskluzywów na playstation. Mam wrażenie, że ostatnie studia pod skrzydłami Sony, które zachowały jakąś kreatywność to Housemarque i resztki z Japan studio w Team asobi. Przy żadnym ostatnim sinematik ekspirięs z tru emołszyns nie bawiłem się tak dobrze jak przy Returnalu i Astro's Playroom.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mnie tam nie dziwi, że taśmowo klepią Marvela. Ratchet 8 baniek na minusie, Sunset $500 na plusie. Albo robią coś z czego da się utrzymać studio albo pójdą do piachu i wtedy będzie płacz. Przerażające jest tylko planowane tempo wydawnicze, bo to oznacza mocne odcinanie kuponów, nie ma czasu na jakieś większe zmiany w gameplayu między poszczególnymi grami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z leaków wynika, że do Spidera 2 będą 3 darmowe DLC. Tutaj akurat widzę u Sony pewien progres w tej generacji - możliwość powrotu do tytułów bądź co bądź drogich na premierę na kilka-naście godzin za free to jest dobra zmiana. 

 

Wiadomo, że szykują też większego standalone Venoma i jest mocny reuse animacji, ale widząc koszta produkcji tych dużych gier zachodnich, jakoś mocno mnie to nie dziwi. 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą w przeciwieństwie do wcześniejszych gier Insomniac wersja Pecetowa Wolverina podobnie jak Spidermana 3 powstaje równocześnie z wersją  na konsole. Co sprawia że obie gry będą mogły wyjść jednocześnie na Playstation i PC.

 

Ludzie nawet grają sobie w ten pecetowy builid który wyciekł xd 

 

Odnośnik do komentarza

Większa dawka realizmu i mniej kreskówkowości jak najbardziej na plus, ale żeby się tą Senuą jarać, jako jakimś wyznacznikiem graficzki :dunno:
Po ostatnich materiałach to wygląda zupełnie jak część pierwsza, z tym samym rozmazanym filtrem, sprawiającym wrażenie, jakby gra miała chodzić w stereoskopowym 3D na kartonowe okulary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...