Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Forspoken to też chyba nie taka kaszana koniec końców - oberwało się jej chyba za bohaterkę i niespecjalny stan techniczny. Zagrajnik całkiem chwalił.

 

Wspomniałem w kontekście tego że gra na trailerach zapowiadała się coraz lepiej, niektóre gameplaye wręcz ociekały miodem, a po włączeniu dema było zderzenie ze ścianą i byłem trochę w szoku jak źle się w to gra.

Odnośnik do komentarza

Bądźmy szczerzy, to będzie jednak zaskoczenie, jeśli ta gra okaże się naprawdę dobra. Zazwyczaj gdy nowe studio robi znaczącą grę, to dużo testuje rynek, sprawdza, przegląda, słucha reakcji itd. Choćby tylko po to, żeby wiedzieć, jakie będą recenzje i opinie, i dostosować do tego budżet promocyjny, co robi wielką różnicę w kosztach. W przypadku takiego Niera Automaty, to zatrudniono Platinum, było wiele konsultacji, coraz więcej pokazów wczesnych wersji dla mediów przez ostatnie ponad pół roku, demo, potem demo publiczne.

 

Tutaj to w sumie nie widzę nadal żadnej wizyty, wywiadów. Wydaje mi się, że głównym źródłem informacji pozostaje press release na stronie Sony, oraz te filmiki. A ich treść brzmi bardzo ogólnikowo, jednozdaniowe FAQ i teksty typu "zanurz się w zawrotnie szybkiej walce, przesiekując sobie drogę przez pozostałości ziemi, stawiając czoła epickim starciom z bossami, które przetestują zarówno umysł, jak i ciało".

Pewne jest jedno - dupka i ciuszki, no nie da się powiedzieć, że cokolwiek innego zostało tak jasno przekazane i wypromowane mdr. 

 

 

Ale no kupię jeśli recenzje będą przyzwoite i będę grał jedną ręką mdr, wiadomo że tak. Projekt ma duży budżet, Koreańczycy szykują wiele ciekawych gierek ostatnio a te już wydane nieraz zaskakują pozytywnie jak Lies of P, no i wygląda i brzmi to trochę jakby Square-Enix to robił, nie powiem. 

 

image.png.62a461abe0f0c629fa868fcb44132865.png

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ta gra, to będzie bardzo dobry powód aby kupić ps5, ale po tym co zobaczyłem zainteresowanie nieco opadło. Otwarty świat, elementy RPG - :bad:. Liczyłem na nieskrępowany balet, siekanie kolejnych potworów i podziwianie podskakujących atrybutów głównej bohaterki. I tak od lokacji, do lokacji. No nic, poczeka się jak będzie w GP. 

Spoiler

:P

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Aleks napisał:

Myślałem, że ta gra, to będzie bardzo dobry powód aby kupić ps5, ale po tym co zobaczyłem zainteresowanie nieco opadło. Otwarty świat, elementy RPG - :bad:. Liczyłem na nieskrępowany balet, siekanie kolejnych potworów i podziwianie podskakujących atrybutów głównej bohaterki. I tak od lokacji, do lokacji. No nic, poczeka się jak będzie w GP. 

  Pokaż ukrytą zawartość

:P

 

 

 

The world of Stellar Blade

Xion is connected to a semi-open world region called the Wasteland and the Great Desert, which harbor many secrets. You get to cross paths with many different people and go on adventures in these vast fields to fulfill Eve’s goals while also helping the citizens of Xion. One of the missions involves gathering Hyper Cells, which are a massive source of energy sustaining Xion. These cells lie dormant throughout the fields, and Eve retrieves these Hyper Cells to turn Xion back to its original glory. This leads her to meet more characters along the way.

Throughout her adventures, you will pick up items like Exospines or Gears as well as acquire SP EXP which unlocks powerful skills. You can also acquire various cosmetics, such as costumes, accessories, and hairstyles.

Players will hear a wide of variety of music while exploring in Stellar Blade. From relaxing tunes at the camp to music that captures the poignancy of a ruined city. Almost all the songs have choruses and vocals, which will immerse you into the world of Stellar Blade.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiotrekP napisał:

Ciekawe tylko czy poboczne aktywności będą wymagana do podexpienia postaci, czy będzie można to olać i lecieć fabułę. 

Poczytaj o poprzednich grach tego studia. Pewnie by dostać dodatkowe stroje będziesz miał do wyboru robić side questy przez wiele godzin albo wydać realne pieniążki

 

Pierwszy pokaz sugerował mi epickiego slashera po sznurku w stylu DMC, trylogii Bayonetty czy MGR z dupskiem na pierwszym planie.

 

Na razie mimo że premiera za rogiem coraz więcej wątpliwości po tym co pokazali i co piszą. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Daffy napisał:

Poczytaj o poprzednich grach tego studia. Pewnie by dostać dodatkowe stroje będziesz miał do wyboru robić side questy przez wiele godzin albo wydać realne pieniążki

 

Pierwszy pokaz sugerował mi epickiego slashera po sznurku w stylu DMC, trylogii Bayonetty czy MGR z dupskiem na pierwszym planie.

 

Na razie mimo że premiera za rogiem coraz więcej wątpliwości po tym co pokazali i co piszą. 

Uważasz, że będą mikropłatności? To już naprawdę zabawa we wróżkę, ich poprzednie gry raczej nie były robione jako tytuł AAA na konsole za przysłowiowe "trzyipół" bomby. 

Odnośnik do komentarza

Ty serio myślisz że te wszystkie stroje które pokazują i których będzie puerdylion w gierce bo to głównie eksponowana rzecz na pokazie, to będą dostępne tylko i wyłącznie za grową walutę bez możliwości kupienia za realny hajs? xdddd 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...