Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daffy napisał:

Ty serio myślisz że te wszystkie stroje które pokazują i których będzie puerdylion w gierce bo to głównie eksponowana rzecz na pokazie, to będą dostępne tylko i wyłącznie za grową walutę bez możliwości kupienia za realny hajs? xdddd 

Tak myślę, nie widziałem mikro w grze single player promowanej przez Sony jeszcze, może zobaczę. 

 

W Spidermanie też był pierdyliard strojów :). 

 

Myślę, że uda im się stonować koreańskie zapędy, skoro już "3pólbomby" jest. 

 

Mają deala z tym studiem i poza tym nawet nazwali to ostatnio mianem "second party" więc mają wszelkie prawa do tego tytułu. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Cytat

Wielu graczy zastanawiało się, czy postać Eve jest oparta na jakiejś prawdziwej osobie. Okazuje się, że tak - twórcy gry potwierdzili, że postać Eve została oparta o ciało koreańskiej modelki Shin Jae-eun. Shin Jae-eun jest popularną modelką i influencerką, która ma ponad 580 tysięcy obserwujących na Instagramie.,

"Chcieliśmy, aby było to atrakcyjnie ciało dla gracza"

https://www.instagram.com/love_zennyrt/?utm_source=ig_embed&ig_rid=91b5b173-e45c-4bef-b6bd-224368fd76a6

Odnośnik do komentarza

Linear game with semi-open world sections, nadzieja odżyła, będą setpiecy i korytarzyki :problem:.

 

Natomiast zero uwag na temat zawartości dodatkowej ew. płatnej od IGN Japan, tutaj zatem jestem dobrej myśli, że jednak to co płatne, to tylko Deluxe Upgrade. Niech nie przeginają pałki :). 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pix napisał:

yeahboi.thumb.jpeg.cfda3098fe60aa1d35153fd656f248bf.jpeg

 

Wzorowanie postaci z gry na pięknej Azjatce, a nie na feministce z wąsem? Za to właśnie szanuję skośnookich deweloperów.

Tylko body jest na niej wzorowane, tzn. skanowane :)

 

Mordka chyba nie, tzn. jest odpowiednio mniej okrągła, żeby pasowało do designu gry, natomiast na szczęście trochę tutaj zrobili postępy, żeby bohaterka nie wyglądała jak mała dziewczynka...

 

rmlsnjg59xgc1.png

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2024 o 23:04, KrYcHu_89 napisał:

Tak myślę, nie widziałem mikro w grze single player promowanej przez Sony jeszcze, może zobaczę. 

 

 

Ich druga gra to mobilka z cycami, gdzie trzepią miesiecznie taką kase ze skinów, więc wcale się nie zdziwie, jak będa chcieli sobie jeszcze tak dodatkowo dorobic, wiedza juz, czego chca gracze

Przechwytywanie.thumb.JPG.5c39dc128f24053a7304e7b6c594e94c.JPG

 

a to przykładowa postać z  tej gry

dlcu2thasrza1.gif.2e2aceeab6ba4bb85db0fd4eab4455f6.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...