Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ponapie.rdalalem w vice city kilka godzin.

 

na minus:

- widac, ze sporo rzeczy robione po lepkach. jak przegladasz mape to masz znacznik z san andreas itd

- postacie czasem wygladaja dziwnie

- mechanika tej gry sie mocno zestarzala (kolizje, topienie sie itd)

 

na plus:

- dziala plynnie na ps5 (łał)

- wyglada ladnie, szczegolnie oswietlenie

- to je,bane vice city, wiec gra sie dobrze

 

sam nie wiem. 260 ziko, ale trzy gry ktore z checia ogram. jakis czas temu kupilem gta 3 na ps4 i imo bylo niegrywalne (klatkujaca animacja + idiotyczne strzelanie) wiec te remastery wydaja sie dla mnie jedyna okazja zeby sensownie sobie te gierki odswiezyc.

 

a ze nie sa idealne. no coz.

Odnośnik do komentarza

Nieporozumieniem są dla mnie tryby wydajności na next genach i jakiekolwiek spadki klatek, bo przecież to nadal gra z PS2. Po prostu robione na kolanie. Wstydziłbym się na miejscu dewelopera. 
 

Do ilu klatek spada, gdy do akcji wkracza wojsko, robimy rozpierduche itd?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lukas_AT napisał:

Do ilu klatek spada, gdy do akcji wkracza wojsko, robimy rozpierduche itd?

Wczoraj w misji z czołgiem w VC spadło do 60 klatek :cool: Te spadki wydają się być randomowe i zależne od czegoś, co się dzieje pod maską, a nie konkrentych eventów w grze (jak np. rozpierducha) czy niedoboru mocy (no c00rwa ja myślę, że te terafanki z nextgena są w stanie uciągnąć GTA3 :yao: ). Ale te tłity o porcie na Switcha to jest blamaż, 15fps? Coś tam się źle zadziało przy tym porcie. Miejmy nadzieję dla GearsUpa, że chociaż touch to zoom działa prawidłowo :kaz:

Odnośnik do komentarza

Patrząc jak działa na innych konsolach to nie spodziewał bym się czegoś lepszego. Na XOne S jest cinematic 24 FPS w chyba 900p xd

 

8 godzin temu, Labtec napisał:

 

Działa dobrze tak, ale recenzenci  nie mogli pokazać swojego gameplay-a tylko tego od CP2077, no i ze gra działała a to co obiecali ze będzie to dwie inne rzeczy 

CP 2077 nie działał dobrze u recenzentów tylko wszyscy którzy grali przed premierą byli zapewniani że day 1 patch wszystko naprawi i żeby nie zwracali na to uwagę. YongYea opublikował nawet filmik na temat tego i tłumaczył się dla czego dał wysoką ocenę mimo masy błędów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Wczoraj w misji z czołgiem w VC spadło do 60 klatek

Ponoć najgorzej sobie radzi San Andreas, gdzie na PS5 występują ciągłe spadki do 45-50 klatek nawet podczas jazdy samochodem. Czyli ciekawi mnie co się dzieje podczas konkretnej zadymy, gdy do akcji wkracza wojsko, rzucamy granatami, eksplodują samochody itd. Pewnie jak w klasycznej wersji gry znika wtedy ruch uliczny i przechodnie by silnik dał radę. :D
 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:


No OK, w sumie racja, ale się nasłuchaałem o tym 60fps, że psuje gierkę, no i rozdzielczość jednak niedzisiejsza (ale chyba lepsza niż rozmazane gówno z PS3, więc może by jednak:philosoraptor:).

Mi rozdzielczość nie przeszkadza, gra chodzi płynnie i bezproblemowo no i nie jest rozmazanym gownem;) Niektore lokacje a nawet filmiki wyglądają zaskakująco dobrze. Gra ocieka klimatem. Zdecydowanie wole grać w tytuły w jego oryginalnej kolorystyce niż ten zart, ktory zafundowali graczom w remasterach.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w SA (XSeries S przez xcloud) i z jednej strony dużo lepiej niż się spodziewałem (dynamiczne oświetlenie lepsze niż w 3/4 gier.... ale to zasługa UE4, praktycznie każde źródło światła generuje cienie, roślnność całkiem spoko)...

ale przy tym jednocześnie, kulawo wyglądająca woda (jakis bug, bo na Switchu wygląda lepiej) kure*ski pop-up krzaczków itp i mimo jednak wciąż skostnialego szkieletu i bazowego modelu świata... jak to możliwe, że gra nie trzyma stałego klatkarzu?

Rwie i 30fps jak i w 60fps... i to tak dosyć zauważalnie.

 

Ps. Pomijając niedoróbki... od razu człowiek poznaje głos CJa, mimo, że ostatnio grał w to z 16 lat temu.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ogrom ludzi odbiło się od tego remastera z uwagi na archaiczność rozgrywki. Ci, co ogrywali oryginał na premierę pamiętali, ale wspomnienia przez lata się coraz bardziej rozmywały, gra była idealizowana. Drudzy, co nie grali i włączyli pierwszy raz przeżyli w większości niemały szok. Gra w wersji DE aktualnie kojarzy się z tanimi podróbami gta ze steama, albo z serią tv gry "gry z kosza".

     Do tego dochodzi mizerna jakość pracy programistycznej ekipy, która podjęła się przekucia starej, solidnej jeszcze podkowy w jakąś hybrydę - podkowę slim dla jednorożca.

Zaciekły gracz i prawdziwy fan marki dodrapie się jednak pod tonami źle przeprogramowanych gigabajtów danych do wygładzonego podłoża i będzie się świetnie bawił z nutką nostalgii gdzieś w głębi umysłu.   

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Boomcio napisał:

Zaciekły gracz i prawdziwy fan marki dodrapie się jednak pod tonami źle przeprogramowanych gigabajtów danych do wygładzonego podłoża i będzie się świetnie bawił z nutką nostalgii gdzieś w głębi umysłu.   

Dowcip polega na tym, że obecnie każdy ma dostęp do większej ilości gier, niż jest w stanie przerobić, więc trzeba wybierać i eliminować słabsze pozycje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Boomcio napisał:

Zaciekły gracz i prawdziwy fan marki dodrapie się jednak pod tonami źle przeprogramowanych gigabajtów danych do wygładzonego podłoża i będzie się świetnie bawił z nutką nostalgii gdzieś w głębi umysłu.   

Jest tylko jedno krótkie pytanie: na chuj :) Każdy z nas ma tonę, świetnych zalegających tytułów i nie widze powodu żeby marnować czas na bardzo słabe remastery. Jak poczuje nutkę nostalgii to włączę prawilne wersje na pc  z modami a nie tego śmiecia, ktory jest pluciem w ryło gracza. Gra to ma być przyjemność, a nie doszukiwanie się sensu rozgrywki w głębi umysłu :)

Edytowane przez izon
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...