Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

kolega w 3 podstawówce mi nagadał że jak w GTA 3 się strzeli bazooką w konkretne okna jakiegoś tam budynku to się otworzą studzienki kanalizacyjne i można chodzić po podziemiach Liberty City

 

nie musze chyba mówić że z tydzień młodzieńczej ekscytacji zajęło mi dojście do wniosku, że kolega zrobił mnie w trąbę :rayos: 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Wiesz tu chodzi o ogólne podejście do pojęcia retro. Mi nigdy nie przeszkadzały te stare mechaniki czy kanciaste budynki w żadnej gierce, wręcz je lubiłem a te części GTA to jednak głównie są nastawione chyba na storytelling więc podejrzewam, że jak już się wsiąknie w opowiadaną historię to potem już człowiek przesaje zwracać uwagę na to jak pewne rzeczy wyglądają.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Z czołgiem (albo wysokim samochodem), to był trick na dostanie się do podziemnego tunelu, nawet w Poradniku Extreme był ten glitch. O, znalazłem, kurwa, nostalgia over 9000:

 

Aż mi się przypomniało jak do platyny w Vice City skakałem przez kraty na karetce w porcie żeby dostać do łodzi i popłynąć na drugą wyspę a nastepnie w zacisznym miejscu strzelać z helikoptera do wraku samochodu przez 1,5h aby nabić najwyższą rangę w grze. :obama: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, maciucha napisał:

Spróbuj teraz przejść oryginalne vice city z oryginalnym sterowaniem nie na kodach. :rayos:

Pozdrawiam chociaż przechodziłem je ostatnio 4 lata temu no ale still. :lapka: 

 

Momentami kurwicy można było dostać grając na padzie przez tego auto-aima, szczególnie podczas robienia rozwałek, podobnie w 3. W San Andreas już był cymesik. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bigby napisał:

Najlepsze było rozpędzanie się i nabieranie wysokości czołgiem strzelając z działa, żeby dostać się na zablokowane części mapy. :yao:

Oj tak, "giveusatank" albo "panzer" w 3 i VC, i "odpychamy sie" czołgiem strzelając z działa i siejąc rozróbe :banderas:

Piękne czasy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...