Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Jeez_PS napisał:

Wiadomo coś na temat fizycznej wersji gry na PS5, czy może jak z Mass Effect  Legendary, tylko na PS4 będzie wersja?

Ja w ogóle nie ogarniam o co tu chodzi:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-PPSA05805_00-GTATRILOGYBUNDLE/

 

Dodali właśnie do tytułu nawias: (PS5 & PS4).

Wcześniej był tylko ten tag PS5 pomiędzy datą premiery a ceną. Tymczasem odpowiedniego taga dla PS4 nie ma nadal.

 

Normalnie gdy gra miała inną wersję na PS5 i darmowo się update'owała do tej konsoli, to z mojego doświadczenia w sklepie Sony oznaczano to w ten sposób (brak info w tytule gry, ale dwa osobne tagi odnośnie obydwu generacji na karcie produktu):

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0002-PPSA02433_00-CB4THEGAME000001/

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, l33t napisał:

Ja w ogóle nie ogarniam o co tu chodzi:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-PPSA05805_00-GTATRILOGYBUNDLE/

 

Dodali właśnie do tytułu nawias: (PS5 & PS4).

Wcześniej był tylko ten tag PS5 pomiędzy datą premiery a ceną. Tymczasem taka PS4 nie ma nadal.

 

Normalnie gdy gra miała inną wersję na PS5 i darmowo się update'owała do tej konsoli, to z mojego doświadczenia w sklepie Sony oznaczano to w ten sposób (brak info w tytule gry, ale dwa osobne tagi odnośnie obydwu generacji na karcie produktu):

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0002-PPSA02433_00-CB4THEGAME000001/

Wychodzi na to że robisz jeden zakup i masz wersje na PS4 i PS5, jak np. ostatnio przy Kena: Bridge of Spirits

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

Wychodzi na to że robisz jeden zakup i masz wersje na PS4 i PS5, jak np. ostatnio przy Kena: Bridge of Spirits

Byłoby fajnie, jeżeli faktycznie to oznacza dwie osobne edycje trylogii.

 

Bo można by wobec tego zakładać, że wersja na najnowszą generacje będzie się prezentowała w jakiś sposób lepiej niż w przypadku pastgenów. Gorzej, że to co widzieliśmy na trailerze wcale przecież dupy nie urywa, a zapewne pokazali i tak najlepszą wizualnie edycję, jak mają. Więc też może się okazać, że PS5 dostanie jedynie nieco więcej klatek i to wszystko (zwłaszcza względem takiego PS4 Pro). Inaczej chyba faktycznie musielibyśmy bulić za cyfrę na PS5 te 3 i pół stówki, znajać Rockstara.

 

Ja sam wezmę pewnie i tak najbrzydszą edycję, czyli tę na Switcha :ragus:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, suteq napisał:

A czy to oznacza też podwójną platynę i cross-save? :nosacz3:

jest możliwe, choć Kena cross-save nie posiada

 

ale na razie bym się wstrzymał bo może być tak że to będzie jak z rematerem ME że Natywne dla PS4 ale na PS5 masz odblokowane dodatkowe opcje graficzne.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co z tym zrobią, na 99% będą kawałki te co były w wersjach na telefony (czyli już z wybrakowaną tracklistą), ale czy te wycięte powrócą to już zależne od tego ile sobie zażyczyli za licencje. Tak szczerze jak by zamiast tych 30 kawałków dali 60 innych (ale nadal pasujących) to bym się nie obraził. Szczególnie w GTA3 tracklista powinna być mocno rozbudowana bo miała z 2h muzyki i zanim trafiło się do drugiej dzielnicy wszystko miałem przesłuchane po 2 razy.

Odnośnik do komentarza

Na TrueAchievements zrobili sondę i według jej wyników, z trylogii ponad połowa osób najbardziej czeka na Vice City. Jak Vice City, to klimat musi być budowany odpowiednią muzyką, więc jakiekolwiek rozwiązanie inne niż minimum oryginalne utwory będzie sporym zawodem i pewnie nawet wpłynie na sprzedaż.

 

Btw czy gry będzie można kupić osobno? Jeśli takie SA dadzą w passie, to mógłbym dokupić wówczas samo VC i tyle, 3 mówiąc szczerze mnie mniej interesuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, łom said:

Ciekawe co z tym zrobią, na 99% będą kawałki te co były w wersjach na telefony (czyli już z wybrakowaną tracklistą), ale czy te wycięte powrócą to już zależne od tego ile sobie zażyczyli za licencje. Tak szczerze jak by zamiast tych 30 kawałków dali 60 innych (ale nadal pasujących) to bym się nie obraził. Szczególnie w GTA3 tracklista powinna być mocno rozbudowana bo miała z 2h muzyki i zanim trafiło się do drugiej dzielnicy wszystko miałem przesłuchane po 2 razy.

 

Myślę, że R* stać, żeby wykupić prawie każdą wytwórnię na świecie, a co dopiero kupić licencję na cokolwiek. Pytanie czy pójdą po taniości, czy jednak nie zawiodą, kwestia soundtracku jest kluczowa dla odbioru tych gier, a nie ukrywajmy większość zagra z sentymentu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...