Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, HiS napisał:

Przecież na Switchu w życiu takiej jakości tekstur nie będzie i w dodatku 60fps, nie mówiąc już o rozdzielczości, która robi istotną robotę w tym remasterze. 

Z tym słiczem jest tak jak z lekcjami wf, nauczyciel rzuca piłkę do nogi i podbiegają dzieci z upośledzeniem, że one by też chciały. 

No nie musisz mi tłumaczyć że na switchu nie będzie 4k xdd

 

Niech dadzą 720p/60fps i będę kontent. 

Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, Bigby said:

DEJmjRS.jpeg

 

 

Ja: Wygląda tak samo jak pamiętam 20 lat temu, dużych zmian nie ma........*potem widzę następy screen* 

  

55 minutes ago, Bigby said:

i4v9lJK.jpeg

 

 

woooow ale oryginalne GTA Vice City słabo wygląda :lol::lol:

 

nie wiem czy biorę Day1 ale na pewno biorę

 

 

  

3 minutes ago, GearsUp said:

60 na Switchu nie będzie ale za to będą inne exclusive features tylko na tą platformę

 

image.png.8a3682b89789153d264c71722f09ca2c.png

 

ohh wow, dzięki ale już wole 4K/60fps

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Kurde, no podoba mi się to co zrobili mimo widocznego aż nadto momentami plastiku. Aż do premiery będę się bił z myślami czy brać od razu. 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

@suteq ustaw sobie tommiego na avatar jak za dawnych czasów tylko teraz weź tego dauna :nosacz3:

 

 

20211022_152111.jpg

Pozdro wariacie. :cool: :lapka:

Odnośnik do komentarza

 Podstawowym (no i najbardziej oczywistym) ficzerem słicza będzie to, że będzie można tę trylogię mieć ze sobą "wherever You go". Mi to wystarczy żeby olać wersję na duże konsole, a wyczekać na promkę i łyknąć pstrykową edycję niezależnie jakie będą cięcia względem tych trailerów i shootów wyżej. Tzn mam nadzieję, że grafa chociaż "ujdzie w tłumie" i nie będzie ciąć cnie. 

 

 No i wielka zagadka to OST. Szczególnie ciekawi mnie te w Vice City:cool:, oby dostarczyli. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krupek napisał:

Trochę niepokojące, że nie podali info odnosnie soundracku, ale nie wyobrażam sobie, że mieliby wyciąć radia jak w tych kastratach komórkowych.

Ale przeciez radio zostało też zaktualizowane w oryginalnych wersjach pecetowych na Steam bo to wszystko kwestia licencji. Jak odnowili to będą oryginalne utwory, jak nie to nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...