Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie to żebym zaraz chciał niewiadomo jak bronić tej trylogii, ale te porównanie Mafia vs GTA T to już z samego założenia jest trochę bez sensu... 1 vs 3 gry heh. W sunie to pewnie większość graczy by wolała takie pożądne detfinitive edition samego Vice City i olać resztę, ale robią całą trylogię... co zrobić, można np nie kupić :dunno:.

 Nawet rozumiem te "jojczenie", dla osób które III, VC i SA ograły już po kilka lub ileś tam razy, i na kompach i z modami, i ze sterowaniem odwróconym do góry nogami, to ten remaster rzeczywiście to takie meh. Ja tam na promce, po ponad 10 latach chetnie odświeżę sobie VC, i tak miałem zamiar na kąkuterze to chociaż sprawdzić. Ale dobrze, że są też narzekacze, bo oby jak najwięcej marudzenia doszło do R*, i chociaż pewnie generalnie chuj w to wbiją, to coś tam zawsze społeczności posłuchają i choć trochę wyjdzie to wszystkim graczom na dobre. 

 

 Także dejta więcej, dlaczego np w GTAIII nie ma gołębi, a do VC i SA nie dopisali euphorii ;D. No kurła zajebiscie by było jakby to dali, :mevek: by się nie wygupił itp. 

 

:] 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nigdy jakoś mnie nie ciągnęło do GTA, pamiętam że za dzieciaka na premierę grałem w GTA 3 ale był to pirat i po pierwszej misji się nie dało dalej grać, więc wbijałem kod na czołg "givemeusatank" i się robiło sieczkę. Późniejsze części jakoś mnie ominęły, IV i V w ogóle nie grałem jeszcze (pewnie się wiele osób dziwi) więc jak będzie pudełkowa wersja i stanieje to z chęcią wezmę i sprawdzę. Za pełną cenę raczej wątpię, są dużo mam teraz do ogrania zaległości. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Semi-remaster xDDDDDDDD

 

Nowy wymiar dymania to i musiało wjechać nowe nazewnictwo dla usprawiedliwienia.

Nowy wymiar dymania to przeniesienie gry na inny silnik, dodanie usprawnień, dostosowanie do naszych czasów? Zróbcie jeszcze porównania z RE 2, będzie tak śmiesznie, WIELKIE DZIĘKI ROKSTARA ZA DYMANIE!

Odnośnik do komentarza

Ja tam mimo to, że każdą część zaliczyłem minimum 2 razy to remastera też pomęczę. Myślę, że największą zmianą na plus której jeszcze nie widzieliśmy będzie nowe sterowanie, grafika jest poprawiona na tyle na ile liczyłem, tylko cena wydaje się wygórowana. Może nie day one ale na bank będzie grane.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

Nowy wymiar dymania to przeniesienie gry na inny silnik, dodanie usprawnień, dostosowanie do naszych czasów? Zróbcie jeszcze porównania z RE 2, będzie tak śmiesznie, WIELKIE DZIĘKI ROKSTARA ZA DYMANIE!

 

Z tym dostosowaniem trylogii do naszych czasów to wstrzymałbym się do pokazania jakiegoś gameplayu, według mnie to będzie największy wyznacznik czy naprawdę  przyłożyli się do tego "semi-remastera".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...