Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzysiek923 napisał:

No dziwne, przecież tam nie było żadnych licencji chyba. Ale co, to wycofali ją, "bo tak" i nie chcą na niej hajsu zarabiać? Dodatkowy pieniądz bez żadnego wysiłku, nie rozumiem.

Też tego nie kumam. Podobno skoro dali instalator za free, to usunęli ze Steam, bo nie mogli czegoś sprzedawać jednocześnie (bzdura, bo nie raz Steam daje gierki za free do przypisania).

 

Co do samej trylogii to wygląda jak zmodowane GTA. Takie coś wychodzi od lat i mamy to na wyciągnięciu ręki, ale czy faktycznie bawimy się w zmodowane GTA, czy wolimy dostać wszystko podane na tacy i zatwierdzone przez Rockstar (w cenie 269 zł)?

Odnośnik do komentarza

Ci wszyscy co piszą, że te nowe wersje wyglądają jak te same zmodowane GTA niech poprą to jakimiś przykładami bo tak patrzę i żaden mod nie oferuje tego co Rockstar zrobiło. Żaden nie ma takiej oprawy graficznej. O sterowaniu nie napiszę bo nie wiemy jeszcze jak to działa.

 

Także ta gadka o modach to takie talking out of your ass.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Na początku roku grałem w GTA3 i z modami to wyglądało jak by wszystkie najlepsze elementy z każdej oficjalnej wersji wersji połączyć ze sobą (modele postaci z Xa, niektóre efekty z PS2 itd.), otoczenie na pewno nie wyglądało jak w trailerze gdzie praktycznie wszystko zostało zmienione. Co do zmodowanego sterowania to miałem sterowanie mniej więcej jak w GTA SA tylko był jeden duży problem z broniami FPP (M16, snajperka, bazooka) przy celowaniu blokowały się wszystkie inputy oprócz obracania kamery i skoku (po skoku wszystko wracało do normy) więc w połowie gry musiałem powrócić do klasycznego sterowania. Jak nic nie zepsują to będzie się grało o wiele lepiej niż w oryginał a jedyne co mi się nie podoba to faktura postaci, skóra i włosy powinny mniej błyszczące (powinno to być bardzo łatwe do naprawy) i niektóre ryje, Avery Carrington i Misty wyglądają jak mutanty z Bioshocka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...