Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wredny napisał:

może dwupak Manhunta?

Not gonna happen, nie wyobrażam sobie wyjścia podobnej gry jak Manhunt w tych czasach, z resztą do dwójki chyba potracili jakieś prawa, albo nie przyznawali się do niej, bo oprócz "wsteczniej" na PS4, nie ograsz jej nigdzie legalnie. Wii nie liczymy, ludzie kochani.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak wam się podobają te plastusie to spoko, w końcu to nie moje 2 i pół bomby xD ja od zawsze byłem uczulony na mody graficzne do gier A tak wygląda ta grafika. Jak mod stworzony przez 3 fanów w piwnicy xD

Ale jak fajnie wyjdą te poprawy gameplayu to pewnie kiedyś ogram, może nawet ta obsrana trójka będzie grywalna :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

Ale co? Musi mi się podobać to co widzę? Na razie oceniam na podstawie trailera jak każdy, wygląda to obrzydliwie i nie wiem jak może się to komuś podobać, TYLE

Nie musi, ale czego się spodziewałeś po odświeżeniu komiksowej grafiki trylogii?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Kompletnie niczego. Jedyne co podejrzewałem że nie będzie za ciekawie. 

Ciekawie czy zostawią chociaż mgiełkę w sa czy postanowią kompletnie zniszczyć iluzję wielkiej mapki. Komicznie to wygląda na pc gdy wchodzi się na najwyższy budynek i widać całą mapę 

Będzie powiększony draw distance, także iluzja zostanie zniszczona :(

Odnośnik do komentarza

Trójki nigdy nie skończyłem, Vice City i San Andres bardzo lubię, i spędziłem w tych grach wiele czasu. Z jednej strony mam wrażenie takiej "sztuczności", która bije z tych screenów, zwłaszcza, jeśli chodzi o twarze. Z drugiej strony pewnie spróbuję, bo człowiek chciał wrócić do tego GTA, ale też nie bardzo się chciało, patrząc na te archaizmy. Pewnie wezmę, pewnie zagram, ale raczej nie na premierę. Szkoda, że przy wydaniu remastera nie pokusili się o przeniesienie Vice City Stories i Liberty City Stories, bo to byłaby mega opcja dla osób, które nie ograły tych części na PS2 czy PSP. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że "problem" z tą trylogią i powód niezbyt gorącego jej przyjęcia jest prosty: te gry są po proste za stare na to, żeby "zwykły" remaster robił wrażenie i rozpalał wyobraźnię, przy dwóch (a w zasadzie trzech) generacjach różnicy potrzebowałyby one remake'u. Pełnego remake'u, na który potrzebne by były lata pracy i mocarne zaangażowanie i który jest, nie oszukujmy się, czymś nierealnym. Czegoś w stylu Tomb Raider Anniversary. No ale to inna skala. Może Mafia byłaby tu lepszym przykładem.

 

Bo takie, jak to ładnie nazwano, pudrowanie trupa, zawsze będzie kojarzyło się z półśrodkiem. Wyobrażacie sobie reakcję ludzi w przypadku, gdy remake MGS3, o którym się plotkuje, byłby zrobiony w analogiczny sposób xD? Podmianka tekstur i niektórych obiektów, lepsze efekty pogodowe, celowanie "znad ramienia", save w dowolnym momencie bez konieczności dzwonienia na codec etc. Konami by zostało zjedzone przez graczy. No poza tymi, którzy by polecieli od razu po pre-order.

 

Jasne, koniec końców lepiej mieć wybór którą wersję odpalić, niż go nie mieć i kombinować z mniej lub bardziej niedopracowanymi konwersjami na PS3/4/komórki, no ale to takie luźne przemyślenia.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Dziwne ze w dobie odświeżeń, ta czesc wyparowała nawet ze steama.

No dziwne, przecież tam nie było żadnych licencji chyba. Ale co, to wycofali ją, "bo tak" i nie chcą na niej hajsu zarabiać? Dodatkowy pieniądz bez żadnego wysiłku, nie rozumiem.

 

Kiedyś można było pobrać poprawioną (jeśli dobrze pamiętam) dwójkę za darmo na stronie Rockstar w formie instalatora. Nawet mam na dysku zewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, łom napisał:

Właśnie to że korzystają z nowego silnika powinno być gwarancją że te kwestie zostaną poprawione, pytanie tylko czy poszli drogą np. BlueboxGames gdzie pod nową oprawą działa logika z oryginału czy praktycznie wszystko zrobili od nowa (wtedy właściwie tylko animacje i voice acting by został przeniesiony 1:1). Starsze odsłony GTA nie ociekały w masę detali więc UE4 powinien sobie poradzić, no chyba że wszędzie przywalą w dobrej jakości wolumetryczne chmury, mgłę, oświetlenie itd. które to zżerają masę zasobów (nocne urywki z GTA3 wyglądają jak by to miały).

 

Obawiam się, że wybrano właśnie tą pierwszą opcję... W przeciwnym razie pokazano by gameplay, a nie urywki z cutscenek. Coraz bardziej jestem przekonany, że to edycja skrojona głównie pod Swichta, bo tylko tam można sprzedać za 200 zł + gry, które na steamie albo innych konsolach chodzą po 20 zł ;) Taka cena magii przenośnego grania na konsoli N. Za sam fakt takiej możliwości ludzie są w stanie więcej zapłacić więc grzechem byłoby nie skorzystać z łatwych pieniędzy. Nie potępiam, nie popieram, każdy ma wybór. Wydaje mi się jednak, że był jakiś cel w usunięciu oryginalnej trylogii z dystrybucji przed premierą tej edycji.

 

  

10 godzin temu, Wredny napisał:

Powiem szczerze, że dziwi mnie ilość jadu wylana tutaj na Rockstar, bo na tle innych remasterów z ostatnich lat (NFS HP, Mass Effect, Mafia II, AC Ezio Collection) to GTA Trilogy prezentuje się wręcz fenomenalnie, a jak człowiek pomyśli, że to tytuły z szóstej generacji konsol, to już w ogóle.
Przy takich odświeżeniach spodziewam się zwykłego podbicia rozdziałki, a tu proszę - oświetlenie, cienie, refleksy na karoseriach, uwspółcześnione sterowanie... :notbad:
Tak, wiem, darmowe mody, bla bla bla... Forum konsolowe, gram na konsolach, a tutaj modów nie ma, więc będzie to najlepsza opcja do ogrania tych kultowych tytułów.
Jedynie cena może być minusem, ale reszta... Więcej tak odpicowanych remasterków poproszę - może dwupak Manhunta? :philosoraptor:

 

Bezsprzecznie wygląda to na lepiej wykonany remaster niż w przypadku innych pozycji jednak to ciągle jest remaster za który wołają $$$ jak za nowość. Finansowo tylko trochę mniej ruch... graczy od konkurencji, jednak to ciągle jest ruch.... Im więcej ludzi zagłosuje za tym, że im się to podoba tym wieksze prawdopodobieństwo, że większość wydawców pójdzie tą drogą psując branże. Warto też dodać, że te wcześniej wymienione remastery to gry z czasów x360 i ps3 więc to remastery generację wstecz, a w tym przypadku to aż dwie generacje wiec chyba nawet siłą rzeczy musi to lepiej wyglądać po zastosowaniu prostych sztuczek niż u konkurencji. Ratuje ich to, że gry mają być w abonamentach i być może szybko stanieją do jakiegoś bardziej akceptowalnego poziomu. Jak dla mnie tego typu remaki nadają się tylko jako ciekawostki dodawane do abonamentów albo do sprawdzenia na solidnych promocjach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...